Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник овечка, до чого сниться овечка уві сні

До чого сниться овечка? Поява цього образу уві сні іноді є ознакою слабкості характеру сновидіння, його нерішучості і покірності. Однак це лише одна сторона тлумачення і у сонника є ще чимало відмінних трактувань.

Сприятливий знак

В цілому овечка уві сні — дуже сприятливий символ. Бачити її — до здоров’я, багатства і успішному здійсненню всіх задумів. Однак сонник вважає, що розшифровку потрібно робити в залежності від основних дій.

Якщо, наприклад, уві сні вам пощастило стригти овечу вовну, то наяву зумієте домогтися неможливого. Діловій людині таке сновидіння гарантує більший прибуток від угоди.

Символізм способу

До речі, вівця, яка приснилася чоловікові, уособлює його дружину або близьку подругу. По поведінці тваринного і власним діям можна зробити прогноз на майбутнє.

 • Маленькі овечки — позитивні якості дружини.
 • Битися з вівцею — до інтересу з боку незнайомки.
 • Якщо вкусила — чекайте скандалу.
 • Вкрали — до суперника.
 • Загинула — до розставання.
 • Самому зарізати — до втрати довіри з-за власної дурості.
 • Сонник звертає вашу увагу, що баранчик уві сні символізує людину, схожого з ним по характеру. Баранчик також є зазначенням на знак зодіаку Овен. Висновки про майбутні відносини з ним можна робити по вигляду і поведінки тварини.

  Будете директором!

  Сонник стверджує, що велике стадо овечок уві сні символізує друзів. Якщо ж наснилося, що ви купили ціле стадо, то незабаром отримаєте керівну посаду і будете керувати великим колективом.

  До чого ще сниться стадо? Бачити, як маленькі баранці безтурботно пасуться на великій галявині — до задоволення в любові і успіху в справах. Якщо ж на ваших очах барани починають битися, то варто приготуватися до серйозної сварки і неприємностей.

  За Міллеру

  До речі, сонник Міллера вважає, що купувати баранів — до швидкої весіллі, різати їх — до достатку і вдалому придбанню, а вести за роги — до контролю над ситуацією. Дещо іншу розшифровку він пропонує жінкам. Якщо приснилися барани, то бути скандалу з чоловіком.

  Розшифровка по виду

  Тлумачення сну не буде повним, якщо не врахувати колір і зовнішній вигляд овечки. Так тварина з довгою шерстю обіцяє міцне здоров’я і одужання, а стрижена — несподіваний прибуток.

  При цьому великі жирні овечки обіцяють підвищення по службі, худі і замучені — крах всіх планів і надій.

  Вовк в овечій шкурі

  До чого сниться чорна овечка? Це знак про те, що у вас є ворог, який прикидається хорошим другом — буквально «вовк в овечій шкурі».

  Наснилася, що чорна або сіра овечка уві сні вкусила? Сонник вважає, що вас чекають інтриги і обман. Якщо ж довелося бачити, як ріжуть великого чорного барана, то приготуйтеся до тяжких доленосним випробуванням.

  Не робіть дурниць!

  Відповідно біла овечка носить повністю протилежне трактування. Сонник вважає, що це вказівка ​​на вірних друзів, які підтримають в складних ситуаціях.

  До чого ще сниться біла вівця? Велика отара білосніжний тварин пророкує швидкий сніг, а одна єдина біла овечка є символом дурного вчинку.

  Якщо приснилося, що маленькі овечки розбіглися по всьому полю, то має бути спілкування з недалекими людьми.

  Сонник овечка, до чого сниться овечка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: