Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обстріл, до чого сниться обстріл уві сні

Обстріл — це завжди страшно і неприємно, хоч уві сні, хоч наяву. Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться такий сон, звертайте увагу на деталі: хто стріляв і звідки, що ви відчували і на чиєму боці були і інші дрібниці. Знаючи це, ви без зусиль знайдете тлумачення свого сновидіння в сонник.

Сонник Міллера

Сон, в якому ви бачите обстріл, пророкує несприятливі збігу обставин. Перестрілка кількох людей одночасно обіцяє низку неприємностей. А якщо ви тільки чули звуки стрілянини — у вас є шанс підготуватися до труднощів.

Дівчині сниться війна — до проблем з коханою людиною. Чоловікові подібне сновидіння обіцяє нерозуміння з колегами і керівництвом.

Потрапити під обстріл — до складнощів

Якщо вам приснилося, що ви потрапили під обстріл — чекайте, що у ваше життя увійдуть проблеми і неприємності, засмучує Місячний сонник.

Бути під обстрілом беззбройним — вам важко буде впоратися з труднощами.

Ховатися від обстрілу — вам доведеться докласти неймовірних зусиль, щоб уникнути неприємностей.

Потрапити під обстріл терористів, перебуваючи на відпочинку — не варто нікуди їхати, в дорозі можуть виникнути складності, радить Східний сонник.

Обстрілювати самому — до необдуманих вчинків

Бачити себе в сні, що стріляє в ворога з повітря — в реальності ви здатні робити необдумані кроки. Задумайтесь про наслідки, які можуть бути плачевними.

Обстрілювати ворожі бази з літака — все те, на що ви зважитеся, матиме продовження, тому ретельно продумувати дії, рекомендує Весняний сонник.

Наснилося, що країні оголошена війна, і вас відправляють обстрілювати ворожі міста? Згадайте, звідки ви вели обстріл. З повітря — ваші дії будуть мати негативний результат, з води — результат і не засмутить, і не порадує, а якщо ви стріляли з землі, наприклад, самонавідними ракетами — досягнуті цілі вас порадують.

На чиєму боці воювали або Радості і печалі…

Тлумачення сну, в якому ви виробляли обстріл мирного населення, не радує — вас чекає невдача і поганий настрій.

Сниться, що ви воюєте на стороні терористів і ведете обстріл свого рідного міста, а то й власного будинку — будьте обережні, вас підстерігає небезпека, попереджає сонник пастора Лоффа.

Бачити сон, що ви захищаєте свою країну від вторгнення ворожої авіації, бомблять вас з неба — на вас будуть сипатися радості, немов манна небесна.

Бути миротворцем в сновидінні і допомагати беззбройних людях — наяву вам пощастить виграти щось цінне.

З чого вівся обстріл — до непростої ситуації на роботі

Наснилося, що вас бомбили ракетами з літака — у вас залишиться неприємний осад на душі після спілкування з колегою.

Сниться, що по вас «поливали вогнем» з гармат — до інтриг на роботі. А якщо ви при цьому ще й поранені — ви станете жертвою в нечесній грі ваших конкурентів.

Бути під бомбардуванням кулеметів, провідних вогонь з літаків — ви зумієте вибратися з важкої ситуації на роботі, в яку будете залучені через власну необачність.

Приснився сон, що на вас скинули атомну бомбу з повітря — до серйозного конфлікту, який може закінчитися для вас звільненням, якщо поведете себе неправильно, застерігає Сучасний сонник.

Сонник обстріл, до чого сниться обстріл уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: