Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обшук, до чого сниться обшук уві сні

Обшук уві сні попереджає про грубе, безцеремонне втручання в життя сплячої персони. Те,, до чого сниться огляд особистих речей, вироблений міліцією, сповіщає сонником про неприємні моменти і приниження, які доведеться пережити.

Що говорить психолог Міллер?

Сонник Міллера, пояснюючи,, до чого сниться обшук, застерігає від необдуманих вчинків, що можуть стати причиною упередженого ставлення оточуючих. Бачити безлад в квартирі, вчинений уві сні особами, що роблять обшук, означає неприємності в сімейних справах.

Наведіть порядок у роботі

Наснилося, що не можете знайти папку або портфель з важливими документами? Сонник міс Хассе радить проявити уважність в робочих моментах. Бачити, що хтось риється в ваших паперах, значить, в реальності, затятий недоброзичливець намагається нашкодити вам.

Будьте обережні!

Влаштований співробітниками міліції обшук квартири уві сні, передвіщає серйозний ризик потрапити в неприємну історію. Наснилося, що в будинку шукають заховану вами річ, означає, що розвиток подій, може викликати величезний суспільний дисонанс.

Якщо вас оглядають, підозрюючи в трапилася уві сні крадіжці, значить, в реальності, настане дуже хитке становище на робочій сфері. Швидше за все, причиною всіх неприємностей послужить анонімний донос одного з колег.

Приділіть увагу родичам

Приснився огляд особистих речей, що відбувається в квартирі сновидіння, сповіщає про можливі проблеми у родичів старшого покоління. Швидше за все, станеться різке погіршення самопочуття родичів, наступ потреби в увазі яких предметах першої необхідності.

Доведеться попрацювати!

Універсальний сонник зумовлює плачевний фінансовий стан, роз’яснюючи,, до чого сниться обшукувати кого-то. Сформовані наяву обставини, змусять сплячу персону шукати роботу не до шмиги, а за розміром доходу.

Про неприємні моменти…

Тим, кому довелося бачити, що під час обшуку в вашому домі присутні поняті, снотолкователь пророкує отримання моральної травми, від якої доведеться довгий час приходити в себе.

Якщо ви зайшли в своє житло і помітили сліди обшуку, значить, насправді небезпека виходить не від завзятих ворогів, а від ваших близьких. Сонник іменинників тлумачення сну пов’язує з грубим втручанням оточуючих в особисте життя, що сильно засмутить і насторожить сновідящего.

Подробиці обшуку

Сучасний суміщений сонник пояснюючи,, до чого сниться огляд, бере до уваги обставини і деталі приснився обшуку. так:

 • Обшукувати чуже житло — доведеться виконувати ненависну роботу, щоб поправити фінанси;
 • Намагатися знайти зброю уві сні — попереджає про підступний задум супротивників;
 • Бути зрозумілим на обшук — віщує небезпечну ситуацію, через яку постраждаєте;
 • Оглядати чужу машину — відображає наміри вплинути на думку оточуючих.
 • Напруга в любовних справах

  Жінку, яку уві сні обшукують, сонник Закоханих морально готує до сцен ревнощів коханого. Снотолкователь радить утриматися від ситуацій, які б вас в чомусь спровокували в очах другої половинки.

  Готуйтеся до несподіванок!

  Обшук машини сновидіння, сповіщає про наміри недоброзичливців зірвати плани сплячої персони. Езотерики радять реалізовувати свої плани тихо, нікого не присвячуючи в деталі задуманого.

  Сонник обшук, до чого сниться обшук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: