Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обійми, до чого сниться обійми уві сні

До чого сниться сон з відкритими обіймами? Сонник може розтлумачити це як майбутні зміни на особистому фронті. Подібне в наших снах може позначати те, що в житті найближчим часом повинен з’явитися хороший чоловік, який принесе в життя багато позитивних емоцій і щасливих хвилин.

Якщо жінки бачать сон, в якому присутні обійми, то значить, що незабаром їй потрібно очікувати недвозначних залицянь. Для чоловіків подібний сон передвіщає зустріч з хорошою дівчиною. А сонник вважає, що ця дівчина може навіть стати його супутницею життя.

Якщо у вашому сні під час обіймів була присутня велика кількість людей, то це ознака майбутньої участі у весільному торжестві. А ось якщо вони були з тваринами — такий сон, як трактує сонник, обіцяє радісну зустріч зі старими добрими друзями.

Але не завжди сон з відкритими обіймами несе за собою радісні події. Якщо в ваших сновидіннях вони були сумними, то сонник тлумачить це, як майбутні сімейні негаразди або проблеми у відносинах з протилежною статтю. Після такого сну потрібно постаратися найближчим часом просто не потрібно звертати уваги на різні забаганки своєї другої половинки і постаратися догодити їй в усьому.

Але це ще не все, сонник пропонує різні тлумачення сну, в залежності від того, які бачачи обіймів там були присутні.

Якщо в сновидіннях були поцілунки і обійми, то тлумачення подібного сну може бути досить суперечливим. Якщо уві сні поцілунки були з коханою людиною, то потрібно чекати швидкого розставання з ним. А якщо обійми і поцілунки були з батьками, то сонник говорить, що це віщує швидку їх хвороба.

Ну а, до чого сниться сон, в якому обіймаєш і цілуєш незнайомих людей, то сонник говорить, що це означає те, що за спиною у вас розпускають неприємні чутки. В цьому випадку потрібно просто бути трохи обережнішим у виборі оточуючих.

Дуже суперечливо тлумачить сонник і той сон, в якому присутні обійми з хлопцем. Якщо цей хлопець знаком дівчині, то її незабаром чекають відповідні почуття. Але якщо вона обіймає незнайомого їй хлопця, це означає неприємні чутки, розпущене її заздрісникам. А ось якщо дії сну відбуваються на зупинці або вокзалі, сонник говорить, що це до швидких тривогам і довгому розставання.

До чого ще сняться обійми уві сні

Якщо в своїх снах жінка бачить обійми чоловіка або сама його обіймає, то такий позначає тільки одне — скоро вона отримає від нього матеріальні блага. А ось обійми незнайомця уві сні для заміжньої жінки можуть позначати руйнування сім’ї, якщо вона не буде відкидати сторонні залицяння в реальному житті.

Обійми свою кохану людину в сновидіннях є символом гарячих почуттів. Але правильно розтлумачити такий сон може тільки сонник. Якщо в цей період в житті людини відбуваються сварки з коханою, значить незабаром ви просто пошкодуєте про скоєне і спробуєте налагодити відносини.

Ревниві люди бачать такий сон, так як в сімейному житті дуже хочуть підпорядкувати з улюбленого своїй волі. Якщо обійми не доставляють уві сні задоволення, значить і в житті, варто очікувати сварок і конфліктів.

Ніжні і міцні обійми уві сні вважаються передвісником щасливого сімейного життя. Ну а якщо хочете дізнатися,, до чого сниться сон з пристрасними обіймами, так це говорить про те, що вами просто рухає пристрасть, а любов і прихильність повністю відсутня в реальному житті.

Наснилися обійми з одним, знайте, що наяву ця людина чекає від вас допомоги, але тільки в тому випадку, якщо його обіймаєте ви. Якщо це він обіймає вас, то найімовірніше сонник розтлумачить такий сон, як майбутнє самотність. Але будь-які обійми під час сну позначають в першу чергу те, що людина просто потребує людському теплі, підтримки і допомоги з боку рідних і близьких.

Сонник обійми, до чого сниться обійми уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: