Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник отруєння, до чого сниться отруєння уві сні

Отруєння уві сні служить попередженням про наявність недоброзичливців, які прагнуть нашкодити сплячої персони будь-яким шляхом. Сонник сповіщає про безсилля сновідящего, його нездатності досягти поставленої мети, пояснюючи,, до чого сниться отруїти кого-то.

Що зумовлює Міллер?

Психолог приснилося отруєння пов’язує з небезпечним, нездоровим впливом, що мають якоюсь людиною на сплячу особу. Бачити уві сні, як отрутою отруївся інший персонаж, означає, що з вашої вини хтось відхилиться від правильного шляху.

Дівчині, яка уві сні була отруєна суперницею, сонник Міллера пророкує важку боротьбу за утримання коханого. Приймати отруйна речовина за призначенням лікаря, зумовлює небезпечний ризик, на який піде спляча персона заради близьких.

Подумайте про наслідки!

Тримати у власній руці отруйна речовина, пророкує сонником, що в рішенні якогось питання, ви будете змушені вступити неординарно, застосувати силу, але наслідки виявляться сумні.

Сучасний суміщений сонник тлумачачи,, до чого сниться свідомо отруїтися отрутою, застерігає сновідящего від умисних дій, спрямованих проти якоїсь людини, оскільки все зло повернеться сторицею.

Будьте м’якше!

Бачити отруйні предмети в руках близької людини, говорить про жорстокість сновидіння по відношенню до персонажа. Сімейний сонник вважає, що те,, до чого сниться отруєння дорогого серцю людини, сповіщає про можливе зло, яке заподіє невідома особа сімейства сновідящего.

Попереду несподіванки!

Французький снотолкователь пов’язує приснилося отруєння зміїною отрутою з несподіваним поворотом подій. Бачити кішку, яка померла від отруєння, сповіщає про перемогу над хитромудрим суперником. Бути причетним до смерті тварини — до можливості позбутися хитрого конкурента.

Подробиці: чим?

Сонник від А до Я, пропонує тлумачення сну пов’язувати з речовиною або продуктом, яке спричинило отруєння в сновидінні. Так, отруїтися уві сні:

 • Ртуттю — говорить про помилкові судженнях;
 • Чадним газом — обіцяє біду через власну легковажність;
 • Отруєної водою — віщає про емоційних випадів проти сновидіння;
 • Вином — зумовлює період удач і успіху.
 • Зараженим яблуком — віщує нещирість довіреної особи.
 • Що у фінансовій сфері?

  Езотерики віщують бідність, тлумачачи,, до чого сниться спроба отруєння. Наснилося, що вчасно прийняли протиотруту, означає, що в реальності, відшукайте способи поправити своє фінансове становище.

  Попереду протистояння!

  Приснилося отруєння, за версією Лоффа, сповіщає про можливе протистояння. Бачити, що вас змусили випити заражену воду, віщає про появу рівного противника, з яким проти своєї волі ви будете вести боротьбу.

  Готуйтеся до розлуки!

  Жінці, якій уві сні довелося постраждати від ртуті, Сучасний суміщений снотолкователь пророкує розлуку з коханим, сім’єю і друзями. Можливо, через непродумані дії сновидицей сама спровокує подібну ситуацію.

  Обережно!

  Отруєння чадним газом уві сні, за версією Езотеричного сонника, говорить про вашу недбалість і легковажність, що може спровокувати небезпечну ситуацію.

  Сонник отруєння, до чого сниться отруєння уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: