Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник олівець, до чого сниться олівець уві сні

До чого сниться олівець? Сонник називає його символом знань, творчості, нових досягнень, а також почесної професії. Оскільки написане ним можна прати, його поява уві сні також означає більшу свободу в можливості самовиражатися. Крім того, треба враховувати, що ви їм робили — малювали, писали, фарбували очі, губи.

Загальна тлумачення

Приснився олівець віщує якесь цікаве, вигідне заняття, причому пов’язане імовірно з інтелектуальними, а не фізичними здібностями. Можливо, це буде нова цікава робота. Сонник констатує: така діяльність принесе задоволення.

Писати простим олівцем уві сні — знайдете собі справу до душі. Точити очікуваний радість. Можливо, приємна звістка або подія, яка принесе задоволення.

До чого сниться затуплений або поламаний олівець? Ви недавно проігнорували якісь важливі дрібниці, внаслідок чого можете серйозно постраждати. Сонник радить: згадайте події недавнього минулого, можливо, вдасться щось виправити.

Гостро відточений уві сні, він символізує хорошу пам’ять і спостережливість. Згадайте, що сталося нещодавно подія. Осмисливши його, отримаєте нову інформацію, зможете зрозуміти щось.

Приснився зламаний? Бачення обіцяє особисті невдачі, багато перешкод на життєвому шляху. Сонник підкреслює: не треба впадати у відчай, рухайтеся вперед, адже успіх залежить від вашої рішучості його досягти. Точити його уві сні — сприятливе ознаку. Сновидець зможе подолати всі виникаючі труднощі.

Що віщує дівчатам?

Дівчині приснилося бачення, де вона писала простим або кольоровими олівцями, обіцяє щасливе заміжжя, спокійне сімейне життя. Однак прати написане — означає розчаруватися в улюбленому.

До чого сниться використовувати олівець для губ, фарбувати очі? Сигналізує про бажання дівчини подобатися, любити. Однак надмірне їх застосування вказує на прагнення здаватися навколишнім інший, ніж вона є насправді.

Підводити очі, підмальовувати брови чорним олівцем уві сні — завдяки вашій відкритості і виходить від вас сексуальної енергії має бути нове знайомство. Сонник попереджає: будьте обачні, перш ніж кидатися з головою в нові почуття, дізнайтеся людини краще.

Відносини

Малювати олівцем уві сні — сновидец буде мати успіх у протилежної статі. Нові знайомства віщує сновидіння, де сплячий розглядав малюнки, автором яких є хтось інший.

До чого сниться просто подивитися на нього? Є можливість зробити вибір, який вплине на багатьох. Сонник рекомендує: ретельно обміркуйте той чи інший варіант, оскільки від нього залежите не тільки ви самі, а й інші люди.

Наснилося купувати його? Можливо, у вас з’явиться ще один ворог. Однак дівчині покупка комплекту різнокольорових олівців віщує дуже щасливе заміжжя.

Побачити уві сні, як хтось точить олівець або навіть просто тримає його в руці — попередження. Сонник стверджує: ваші важливі таємниці можуть дізнатися багато. Постарайтеся не поширюватися про них навіть найближчим друзям, адже таємниця, відома двом, перестає нею бути.

Колір

До чого сниться розфарбовувати малюнок кольоровими олівцями? Сплячому вдасться «розфарбувати» своє життя, надати їй різноманітність. Але коли наснилися занадто яскраві, неприродні кольори — по сонником, мрії про благополучне завершення якоїсь справи впадуть.

Малювати кольоровими олівцями означає наяву отримати якусь важливу новину про одного, який відсутній.

Важливо, якими квітами людина уві сні малював. Коричневий, насичений синій, взагалі темні — означають складну, заплутану ситуацію. Жовтий, рожевий, блакитний, інші світлі відтінки — позитивний розвиток подій, прості і зрозумілі обставини.

Сонник олівець, до чого сниться олівець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: