Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник очерети, до чого сниться очерети уві сні

Найчастіше уві сні очерети виступають сприятливим символом, що обіцяють успіх і процвітання. Однак повна розшифровка завжди залежить від другорядних деталей бачення. Сонник підкаже,, до чого сниться ця рослина в конкретних варіантах.

Тлумачення за Міллеру

Сонник Міллера впевнений: зелені і міцні очерети буквально направляють уві сні до успішного втілення якоїсь мети. Але бачити зрізані палиці — погано. Це ознака прийдешніх невдач і краху задуманих планів.

Не поспішайте!

Наснилися очерети? У найближчий період відмовтеся від поспішних висновків і рішучих дій. Сонник вважає, що надмірна поспіх і підвищена активність зараз не найкращий вибір.

Бачити болотний очерет уві сні буквально означає, що ви ризикуєте опинитися в такій складній ситуації, з якої вибратися самотужки точно не вийде.

Розшифровка по днях

До чого сняться очерети в певні дні тижня? Якщо образ з’явився в будні, то домогтися бажаної мети допоможе тверезий розрахунок і далекоглядність.

Висока трава привиділася у вихідні? Ви точно нап’ється і зробите ряд безглуздих вчинків, про що природно будете шкодувати.

Погано уві сні на п’ятницю заблукати в густій ​​рослинності. Сонник вважає це знаком того, що ви абсолютно не розумієте, чого хочете насправді.

Позитив або невдачі?

До чого сняться зелені і соковиті очерети? Вони відображають спокій і душевну рівновагу. Образ гарантує успішність будь-яких починань і позитивний настрій.

Приснився сухий очерет? Тлумачення сну більш негативний. Діла не заладиться, і станеться це через власну неуважність і невпевненості.

Однак сухий очерет, що стоїть у вазі, знаменує моральну підтримку абсолютно незнайомих людей. Сновідеть палаючі зарості означає, що надії і сподівання розвіються як примарний дим.

Щастя або самотність?

Щоб з’ясувати, до чого сняться очерети, сонник радить пригадати, де саме вони ростуть уві сні.

Якщо буйна рослинність виростала безпосередньо у воді, то на шляху до благополуччя належить зустрітися з інтригами, різного роду перешкодами і навіть реальною небезпекою.

Добре бачити рослина в воді закоханим. Образ натякає, що ви маєте всі шанси завоювати власне щастя.

Наснилося, що з води стирчали лише очеретяні палиці? На жаль, вам уготовано довгий самотність і туга за великим почуттю.

Інші місця

Наснилися очерети, які ростуть на березі? Дізнаєтеся нові плітки або дуже цікаві новини. Крім того очерет, що росте на:

 • Болоті передрікає інтрижку з наслідками.
 • Море — виконання бажань.
 • Річці — складні стосунки.
 • Перед будинком — суперечка про спадщину.
 • До чого сниться озеро, в міру заросле очеретом? Ви зробите ряд грамотних кроків, які наблизять до мети.

  Якщо уві сні озеро практично повністю покрито очеретяними чагарниками, то ризикуєте загрузнути в дріб’язкових проблемах і, на думку сонника, це віддалить вас від головного.

  Все вирішиться!

  Наснилося, що ви відчайдушно ламали очерет? Всі зусилля підуть даремно. Погано уві сні дарувати комусь очеретяний букет. Сонник гарантує, що в реалі ви назавжди розпрощатися з цією людиною.

  Ще гірше приносити його додому. Це вірне ознаку чиєїсь хвороби і навіть смерті. Якщо ж ви використовували довгі гілки, щоб покрити дах, то в реальності благополучно вирішиться якийсь спірне питання.

  Сонник очерети, до чого сниться очерети уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: