Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник отримувати гроші, до чого сниться отримувати гроші уві сні

Отримувати гроші завжди приємно, як уві сні, так і наяву. До чого це сниться, в двох словах не пояснити. Сонники дають різні тлумачення, в залежності від того, хто вам їх давав, банкноти це були або монети, і наскільки великої була сума.

Сонник Г. Х. Міллера

Серед великої кількості збірників сновидінь, сонник Міллера, по праву, можна назвати одним з кращих. На його сторінках зібрано тисячі тлумачень різних бачень, і дано їх точне і повний опис. Ось, наприклад, до чого сниться, що вам пощастило отримувати гроші.

 • Придбали уві сні грошенята незаконним шляхом — вам загрожує небезпека.
 • Перераховувати в банку видану зарплату — в реальності ви отримаєте те, що заслужили.
 • Отримувати гроші в магазині у вигляді здачі і бачити, що вас обрахували — до проблем з платежами.
 • Уві сні ви обміняли пачку доларів і тут же їх втратили — не починайте поки нічого пов’язаного з підприємництвом.
 • Вважати уві сні велику суму в дрібних монетах, що дісталася вам від померлого родича — поступово справи, які прийшли в занепад, почнуть поліпшуватися.
 • Хто «спонсор», або Справи душевні і фінансові

  Наснилося, що ви отримуєте гроші від чоловіка? Згадайте, чи знайомі ви з ним. Отримувати від знайомого чоловіка — ваші друзі бачать в вас доброго і щедрого людини; від чоловіка незнайомого — не «відкривайте» душу перед першим зустрічним, радить сонник Ванги.

  Отримання уві сні грошей від чоловіка — знак невдоволення поточним фінансовим становищем. Приймати їх від жінки, з якою ви перебуваєте в спорідненості, наприклад, від матері або від сестри — уникайте конфліктів з нею в реальності. Отримувати гроші від президента — ви в цілому не задоволені своїм життям, але зрозуміти, що саме вас не влаштовує, не можете.

  «Подарунок» з того світу — до поліпшення матеріального становища

  Отримувати гроші уві сні від небіжчика — не так і погано, як може здатися. Але пара-трійка деталей в поясненні,, до чого сниться подібне, все ж важлива. Отже, ви отримували гроші від померлої людини? Згадайте, якою рукою він вам їх давав, радить Слов’янський сонник: правою — пощастить у грі, лівої — можливо, вам залишать щось цінне в спадок.

  Наснилося, що від небіжчика ви отримали хабар? Це означає, що вам вдасться відновити забуті, але важливі контакти. А ось якщо уві сні ви отримуєте від небіжчика грошенята, які він вам нібито повинен, то це означає «привіт з минулого»: повернення вкладу, боргу, виявлення забутої заначки.

  Кількість, як символ достатку і злиднів

  Кількість приснився уві сні грошиків — чинник важливий в тлумаченні сну. Отримувати багато грошей — до прибутку і наяву. Наснилося, що вам заплатили за роботу, але сума дуже маленька? Таке сновидіння — провісник злиднів.

  Ще нюанс: багато грошенят дрібними банкнотами — вам доведеться дуже постаратися, щоб отримати прибуток наяву. А ось велика сума, отримана однією купюрою, говорить про легкий заробіток, запевняє сонник пастора Лоффа.

  Папір або метал — Від сліз до посмішки

  До чого сняться паперові гроші — не секрет ні для одного сонника. Бачити паперові великі купюри своєї держави — ваше життя тече розмірено, і нічого не загрожує її спокою, радує Східний сонник. А паперові великі купюри чужої країни — символ веселощів і радості.

  Наснилися металеві монети? Вас чекає смуток і сльози, причому, чим більше монеток вам дали, і чим голосніше був їх дзвін, тим більше «гіркими» будуть ваші сльози, пророкує сонник Білого Мага.

  Трактуючи, до чого сняться гроші, не можна не згадати про фальшиві банкноти. Отримувати гроші за роботу фальшивими купюрами — знак марних очікувань.

  «А чи був привід?» — Удача і печаль ходять поруч

  Уві сні вам вручили гроші в подарунок? Презент від ворога — обіцяє примирення з ним; від знайомої людини — сварку. Дістати в подарунок золоті монети — вас чекають хороші перспективи в намічених справах. А якщо вам передали привітання від ворога з побажаннями фінансової стабільності та сувенір у вигляді свині-скарбнички — починайте економити.

  Сонник отримувати гроші, до чого сниться отримувати гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: