Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник отрута, до чого сниться отрута уві сні

Трапляється, людині сняться кошмари. Прокинувшись вранці, у сновидіння дуже рідко буває гарний настрій: гризе відчуття небезпеки. Але чи все так погано? Ось, наприклад, якщо наснилося, як хтось вичавлює отруту гадюки — не переживайте. Пояснюючи,, до чого сниться подібне, сонник говорить: ви зумієте отримати вигоду з інтриг проти вас же і спрямованих. А що ще нам пророкує отрута, побачений у сні? Давайте розбиратися!

Що обіцяє сонник Міллера

Побачити уві сні, що вас отруїли зміїною отрутою — наяву остерігайтеся чужих порад, вони погано на вас вплинуть, радить сонник Цвєткова.

А якщо дівчині на виданні наснилося, що вона дала випити вино з отрутою суперниці своєї — наяву їй буде важко утримувати біля себе коханого.

Погано, якщо уві сні ви або родичі постраждали від щурячої отрути — це означає, що якісь невідомі сили будуть налаштовані проти вас. А якщо жертвою став ворог — до подолання труднощів.

Дарує життя або Все буде кльово!

Гарне значення несе в собі нічна мрія, в якій ви приймаєте отруйна речовина невеликими дозами за призначенням лікаря — виграєте в ризикованою авантюрі.

Сниться, що ви аптекар і вам доводиться видавлювати у змії отрута для виготовлення ліків — в реальності одного буде потрібна допомога. Допоможіть йому, рекомендує сонник пастора Лоффа, а скоро він допоможе вам теж.

Наснилося, що ви відсмоктує з ран укушених людей маленькі дози зміїної отрути в цілях профілактики отруєння — тлумачення сну просте і приємне: ваше здоров’я вас не підведе.

Смертельна доза як символ пліток

Бачити смерть знайомого в кошмарному сні, яка настала в результаті прийому всередину великої кількості щурячого або трупної отрути — ви зіткнетеся з «отруйними» висловлюваннями на свою адресу від цієї особи.

Видавлювати у змії отрута і пити його, бажаючи померти, але все ж залишитися живим — що б і хто б про вас не говорили, вам це ніяк не завадить жити, радує Місячний сонник.

Бачити, що вас вкусила чорна мамба, і вас паралізувало — остерігайтеся пліток, вони здатні завдати серйозної шкоди вашій репутації. Відновлювати своє чесне ім’я доведеться довго.

Врятувати потерпілого — знак боротьби і перемоги

Бачити сон, в якому ви відсмоктує зміїна отрута, рятуючи друга — незважаючи на важку боротьбу, ви будете переможцем.

Сниться, що ви стали очевидцем того, як змія бризнула отрутою в очі людини — конкуренти спробують вас обдурити. Добре якщо ви допомогли потерпілому промити очі і дали випити протиотруту — вороги не зможуть вас обдурити.

Відсмоктувати отруйну слину, уприснуто гадюкою вам в руку — заздрісники і інтригани завдадуть вам потужний удар. Чи зумієте ви протистояти цьому чи ні, залежить від вас і вашої волі, передбачає Східний сонник.

Бути отруйником — вас чекає туга і печаль

Наснилося, що ви отруїли одного кращого — до невдач. А ось давати отруту ворогові — до викриття обману і розчарування в людях.

Пригощали уві сні приятеля чаєм і отруїли — наяву нічого не буде виходити, настрій буде жахливим. Радує одне — триватиме такий стан недовго, за передбаченням Весняного сонника.

Спостерігати за тим, як присипляють хворих тварин або приймати в цьому участь — ви спровокуєте скандал, від якого постраждаєте самі.

Сонник отрута, до чого сниться отрута уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: