Сонник отрута, до чого сниться отрута уві сні

Трапляється, людині сняться кошмари. Прокинувшись вранці, у сновидіння дуже рідко буває гарний настрій: гризе відчуття небезпеки. Але чи все так погано? Ось, наприклад, якщо наснилося, як хтось вичавлює отруту гадюки — не переживайте. Пояснюючи,, до чого сниться подібне, сонник говорить: ви зумієте отримати вигоду з інтриг проти вас же і спрямованих. А що ще нам пророкує отрута, побачений у сні? Давайте розбиратися!

Що обіцяє сонник Міллера

Побачити уві сні, що вас отруїли зміїною отрутою — наяву остерігайтеся чужих порад, вони погано на вас вплинуть, радить сонник Цвєткова.

А якщо дівчині на виданні наснилося, що вона дала випити вино з отрутою суперниці своєї — наяву їй буде важко утримувати біля себе коханого.

Погано, якщо уві сні ви або родичі постраждали від щурячої отрути — це означає, що якісь невідомі сили будуть налаштовані проти вас. А якщо жертвою став ворог — до подолання труднощів.

Дарує життя або Все буде кльово!

Гарне значення несе в собі нічна мрія, в якій ви приймаєте отруйна речовина невеликими дозами за призначенням лікаря — виграєте в ризикованою авантюрі.

Сниться, що ви аптекар і вам доводиться видавлювати у змії отрута для виготовлення ліків — в реальності одного буде потрібна допомога. Допоможіть йому, рекомендує сонник пастора Лоффа, а скоро він допоможе вам теж.

Наснилося, що ви відсмоктує з ран укушених людей маленькі дози зміїної отрути в цілях профілактики отруєння — тлумачення сну просте і приємне: ваше здоров’я вас не підведе.

Смертельна доза як символ пліток

Бачити смерть знайомого в кошмарному сні, яка настала в результаті прийому всередину великої кількості щурячого або трупної отрути — ви зіткнетеся з «отруйними» висловлюваннями на свою адресу від цієї особи.

Видавлювати у змії отрута і пити його, бажаючи померти, але все ж залишитися живим — що б і хто б про вас не говорили, вам це ніяк не завадить жити, радує Місячний сонник.

Бачити, що вас вкусила чорна мамба, і вас паралізувало — остерігайтеся пліток, вони здатні завдати серйозної шкоди вашій репутації. Відновлювати своє чесне ім’я доведеться довго.

Врятувати потерпілого — знак боротьби і перемоги

Бачити сон, в якому ви відсмоктує зміїна отрута, рятуючи друга — незважаючи на важку боротьбу, ви будете переможцем.

Сниться, що ви стали очевидцем того, як змія бризнула отрутою в очі людини — конкуренти спробують вас обдурити. Добре якщо ви допомогли потерпілому промити очі і дали випити протиотруту — вороги не зможуть вас обдурити.

Відсмоктувати отруйну слину, уприснуто гадюкою вам в руку — заздрісники і інтригани завдадуть вам потужний удар. Чи зумієте ви протистояти цьому чи ні, залежить від вас і вашої волі, передбачає Східний сонник.

Бути отруйником — вас чекає туга і печаль

Наснилося, що ви отруїли одного кращого — до невдач. А ось давати отруту ворогові — до викриття обману і розчарування в людях.

Пригощали уві сні приятеля чаєм і отруїли — наяву нічого не буде виходити, настрій буде жахливим. Радує одне — триватиме такий стан недовго, за передбаченням Весняного сонника.

Спостерігати за тим, як присипляють хворих тварин або приймати в цьому участь — ви спровокуєте скандал, від якого постраждаєте самі.

Сонник отрута, до чого сниться отрута уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: