Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник образа — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Появитися уві сні словесному образі — знак того, що причини ваших бід, в яких часто винні самі, ви схильні шукати в інших людях. Публічно і навмисне завдану образу з метою принизити вашу гідність означає, що запізніле каяття не допоможе вам відшкодувати зазнану втрату коханої людини або близького друга.

Якщо уві сні ви ненароком завдали комусь образу і тут же вибачилися — в реальному житті отримаєте підвищення. Сон, де ви спеціально ображаєте неприємного вам людини, — передвістя того, що незабаром викличете на себе гнів начальства і неприємності в сімейному житті.

Образи, виражені з рясним застосуванням найбільш витончений матірною лайки, означають, що вам наяву представиться можливість проявити свої ораторські здібності в серйозному суперечці або диспуті, який, однак, може перерости в публічний скандал, який доходить навіть до рукоприкладства.

Образа дією, яке наносять вам уві сні, віщує, що потрапите в суспільство неприємних для вас людей, позбутися яких буде не так-то просто. Якщо уві сні ви самі наносите образу, розпускаючи руки, — це обіцяє тим більші неприємності, ніж вище загострення пристрастей в вашому сновидінні.

Сонник Хассе

Ображати якогось людини уві сні — до невдачі, провалу в справах і збитків через виявленої надмірної владності по відношенню до ділових партнерів. Сниться, що ображають вас — уві сні ситуація буде дуже схожа з реальною, тільки в ролі грубого обвинувача будете виступати ви самі. Якщо образи ви чуєте на адресу близької людини і в присутності великої кількості інших людей — втратите наяву дуже дорогу для вас річ. Сон, в якому ви відчуваєте сильне бажання помститися комусь за завдану образу, намагається утримати вас від поспішного рішення, ви можете дуже сильно помилитися зопалу.

Еротичний Сонник

Якщо молодій дівчині приснилося образу з боку незнайомого хлопця — значить, наяву вона сама дає привід для зневажливого ставлення до себе. Потрібно переглянути власну поведінку. Якщо жінку уві сні ображав коханий чоловік — її свобода буде наяву дуже сильно обмежена через ревнощі партнера. Самому ображати кохану людину — до відмови з його боку. Жінці образу від чоловіка обіцяє успіх у осіб протилежної статі, навіть поява нового шанувальника. Бачити колишнього чоловіка уві сні в ролі свого образника часто вселяє надію на нові, більш вдалі відносини з іншою людиною.

Езотеричний Сонник

Ображати уві сні людини — до невдач в бізнесі. Перегляньте своє ставлення до діловим партнерам. Якщо уві сні образили Вас — до втрати чого — то для Вас дорогого. Якщо Вам сниться, що Ви хочете помститися за образу, то в реальному житті Вам слід задуматися над прийняттям правильного рішення. Для молодої дівчини, вислуховувати образи уві сні в свою адресу — до того, що ревнощі чоловіка або коханої людини перейшла всі межі.

Англійська Сонник

Якщо уві сні вам було завдано образи, то це обіцяє прикрощі, розлади, що стосуються кредиту, в якому ви відчуваєте потребу. Ще один варіант значення — розчарування в любовних справах. Приснилося образу неминуче наяву тягне за собою досаду і роздратування. А якщо в сновидінні когось образили ви, це означає, що, одного разу виявивши недоброзичливість, ви наживете собі підступного і злобного ворога.

Сонник Фрейда

Образити уві сні кого б то не було або бути ображеним кимось говорить про те, що у ви відчуваєте деякі труднощі в сексі. Не важко здогадатися, що сновидіння, в яких присутні будь-якого роду образи служать свого роду підказками, що сексуальне задоволення ви зможете отримати тільки під час фізичної близькості з елементами болю.

Сонник Міллера

Для дівчини — бути ображеною публічно — якийсь недоброзичливець, скориставшись Вашої ненавистю, постарається обмежити Ваші інтереси. Образити когось — невдача в справах, Ви опинитеся без засобів через Вашу непоступливість і невміння знаходити спільну мову з людьми. Також см. Невдача.

Сімейний Сонник

Сон, в якому вас образили, віщує вам успіх в якомусь важливій справі. Якщо вам присниться, що ви кого-то образили, то чекайте неприємностей і прикростей. Іноді такий сон пророкує, що вас можуть незаслужено образити.

Китайський Сонник

Вас образили, звинувативши в повному перекрученні сенсу — досягнете дуже високого становища. Бачити уві сні, що вас ображає начальник, — чекайте збільшення доходів. Якщо ви бачите, що ображаєте ворогів, — до перемоги над ними.

Сонник Цветкова

Якщо образили вас уві сні, то можете сміливо розраховувати на позитивні перспективи в роботі, можливо вам вдасться поспілкуватися з корисними людьми. А якщо образили Ви, то будьте готові до труднощів, переживань і образам.

Сонник Менегетті

Якщо Вас образили словами, то Вас чекає успіх і благополуччя. Образили на ділі, це є знаком успішного майбутнього. Якщо ж Ви образили уві сні кого-небудь, будьте готові до образи наяву.

Французький Сонник

Були ображені кимось уві сні — дуже сприятливий знак.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: