Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник осінь — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Коли осінь сниться не в сезон, то для заміжньої жінки це погано. Можливо, їй доведеться пережити шлюборозлучний процес. У будь-якому випадку, будь-якого сновидіння чекають якісь зміни в особистому житті, причому, не завжди приємні. Лише молоді дівчата, які намагаються влаштувати свою долю, можуть бути спокійні: примарилося осінь обіцяє їм швидке заміжжя.

Для закоханих такий сон — тривожний знак. Можливо, що двом половинкам так і не вдасться створити єдине ціле. Осіннє листя, приснилися молодій дівчині, загрожують зрадою прямо напередодні шлюбної церемонії. А всякий, хто в реальності має проблеми в інтимній сфері, може побачити уві сні дивне погодне явище, рідко зустрічається наяву: осінню грозу з градом. Зазим’я, або пізня осінь, приснився жінці, говорить про її фригідності. Також такий сон може бути попередженням про смерть.

Англійська Сонник

Сльотава осінь сниться тому, кого в майбутньому очікують проблеми зі своєю другою половинкою, що неодмінно викличе напади меланхолії або стане причиною важкої депресії. Прогулянка по похмурому осінньому лісі, парку або навіть кладовища віщує скандал, склоку або бійку з малознайомими людьми. У будь-якому випадку, з’ясування стосунків буквально зачепить сплячого за живе і заподіє йому душевний біль.

Якщо сновидець зайнятий збором осінніх плодів і овочів, то він досягне небувалого успіху в комерційній діяльності. Торговий оборот буде тільки збільшуватися, а прибуток, відповідно, рости. Коли уві сні на голову людини падають золоті і червоні листя, то такий листопад обіцяє йому зміну положення в суспільстві, завдяки чому, доведеться по-новому будувати відносини з рідними і близькими.

Сучасний Сонник

Якщо події в вашому сні відбуваються в осінню пору, це означає деяку дисгармонію в любовних відносинах і можливий спад в справах. Сон, в якому молода дівчина планує вийти заміж восени, віщує вдалий шлюб і благополуччя в родині.

Бачити уві сні осінній збір урожаю — до досягнення успіху в торгівлі, комерції та підприємництво. Побачений уві сні листопад віщує зміну відносин з близькими і просто знайомими вам людьми в силу зміни вашого становища. Бачити відлітають восени на південь пташині зграї означає повернення відсутніх і радість від довгоочікуваної зустрічі.

Сонник Лоффа

«Похмура час, очей зачарування…» — сказав А. С. Пушкін про осінь. Осінь, мабуть, саме поетичне пору року, але в той же час воно асоціюється з сумом, сумом. Якщо вам сниться, що події вашого сну відбуваються восени, то це знак того, що ви налаштовані меланхолійно, хоча в житті у вас все в порядку і, за великим рахунком, для смутку немає приводу. Якщо ж осінь вам сниться не в сезон, то, як і будь-який сон до пори року, що відрізняється від реального, він віщує незвичайні і радісні вісті.

Сонник Лонго

Осінь — знак підведення підсумків. Сон про закінчення якогось великого справи. Золота осінь: дуже сприятливий знак, який обіцяє велике задоволення від успішної роботи і душевний спокій. Похмура, сльотава осінь: ознака душевного занепаду. Часто такий сон говорить про згасання почуттів або про зневірі, яке може стати причиною великих втрат і переживань. постарайтеся дивитися на життя більш світле, і не забувайте, що слідом за восени рано чи пізно приходить весна.

Сонник Ванги

Побачити уві сні осінній ліс з багатою золотим листям, ще й в яскравий сонячний день — до великої радості і щастя у всіх сферах життя. Опале осіннє листя принесе лише невиправдані надії і розчарування в недалекому майбутньому. А якщо листя наснилися дівчині, то це і зовсім віщує втечу нареченого перед весіллям, хоча ця подія і буде на краще. У деяких випадках опале і поблякла листя може означати навіть смерть.

Сімейний Сонник

Бачити її не в сезон означає, що ви можете розраховувати на допомогу друга. Іноді сон про осінь віщує завершення якоїсь справи або відносин. Осінь уві сні віщує успішне завершення розпочатого або придбання власності. Якщо вам присниться, що ви уклали якусь угоду чи якесь важливе для вас подія відбулася у вашому житті восени, то вас чекає щасливе майбутнє.

Сонник Міллера

Наснилося осінь обіцяє жінці придбання якоїсь власності, яка дістанеться їй тільки в результаті боротьби за неї з іншими людьми. У сновидінні вона намірилася виходити заміж восени — значить, наяву щасливо одружиться і буде жити в будинку, де стануть панувати веселощі, любов і достаток.

Ісламський Сонник

Якщо ви бачите дощову холодну осінь — це значить, що вас чекає швидка печаль і погіршення матеріального становища. Золоті осіннє листя принесуть з собою горе і нужду.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона виходить заміж восени, це віщує їй вдале заміжжя і слухняних дітей. Це дуже сприятливий і хороший сон.

Сонник Цветкова

Побачити осінь в іншу пору року — до допомоги, на яку ви не розраховували; якісь знайомі покажуть себе вашими справжніми друзями.

Сонник Мандрівника

Якщо красивий пейзаж до удачі, добра, спокою душі; сира, сіра осінь… невдале завершення діяльності.

Китайський Сонник

Бачити гроші восени-взимку — на жаль. Літо побачити уві сні восени і взимку — на жаль.

Французький Сонник

Осінь віщує вам благополучну і забезпечене життя.

Езотеричний Сонник

У вашому будинку запанують затишок і спокій.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: