Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник окуляри — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо в житті ви не носите окуляри, а в сновидінні побачили їх на своєму носі, це можна розцінювати як запрошення звернути на ваш навколишній світ більше уваги. Вам властиво все на світі списувати на випадковості або помилки, в той час як багато насправді відбувається по чиїйсь волі. Через це може сильно постраждати і ваше безтурботне настрій, і стан. Якщо ви цього не хочете, вживайте заходів, які дуже прості, але в той же час вельми ефективні. Не розказуйте про свої справи, досягнення та проблеми всім підряд. Майте на увазі, що шкідлива сила може виходити від абсолютно випадкову людину, який стане жертвою надлишку вашої комунікабельності. Будь-яку, навіть саму другорядну інформацію ви повинні довіряти виключно перевіреним, надійним друзям, в доброзичливості яких ви повністю впевнені.

Розбили окуляри — сон до грошової втрати через власну необачність: ви можете втратити значну суму в транспорті, сильно переплатити на ринку. Якщо будете більш обережні, то сон може і не збутися. Наснилося, що навіть окуляри не допомогли вам бачити краще, — значить, вашу мрію собі на втіху провести найближчі вихідні, збутися не судилося через якоїсь несподіваної перешкоди. Можливо, це будуть якісь візитери, а може, якась прикра неприємність, яка потребує для усунення багато сил і часу.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні окуляри віщує, що в легковажною гонитві за розвагами пропустіть момент, завдяки якому могли б забезпечити швидкий зліт своєї кар’єри. Носити уві сні окуляри віщує отримання всіляких благ, що торкнеться не тільки вас особисто, але ваших найближчих родичів. Купувати окуляри — в реальному житті будете оточені почестями, має право на які самі будете сумніватися і відчувати себе в такому положенні ніяково. Втратити очки означає, що ви не в повній мірі цінуйте те, що маєте, і не до кінця використовуєте надані вам можливості для створення свого щастя.

Розбити окуляри віщує неприємності, яких можна уникнути, якщо ви вчасно подолаєте свою розгубленість і станете діяти рішуче і енергійно. Сонцезахисні окуляри — знак прийдешнього успіху в справах. Окуляри із золотою оправою віщують несподіване і дивна пригода, яке змусить вас засумніватися у вірності чоловіка або коханого. Читати уві сні в окулярах — отримаєте хибне уявлення про людину, з яким належить познайомитися, але зустріч розставить все по своїх місцях. Бачити когось в окулярах, які не гармоніюють з особою цієї людини, — ваше почуття знайде відгук у серці бажаного чоловіка.

Сімейний Сонник

Будь-сон про окулярах говорить про те, що ви комусь не довіряєте або ж вам не довіряють в залежності від того, кому окуляри належать. У будь-якому випадку після такого сну вам слід проявити максимум обережності для того, щоб ваші таємниці не були розкриті ворогами, а ваші друзі вірили в вашу щирість і відданість.

Розбивати окуляри уві сні означає, що ви поступіться спокусі і скористаєтеся нагодою, щоб зробити якийсь непристойний вчинок. Людина в чорних окулярах уві сні попереджає вас про те, що хтось затіяв щось погане проти вас. Побачити уві сні свого коханого в темних окулярах віщує сварку, розлуку, нещирість почуттів. Якщо вам присниться, що ви носите окуляри, хоча насправді ніколи їх не носили, означає, що вам належить дізнатися щось неприємне, що ховалося від вас. Дивіться тлумачення: Рама.

Сонник Міллера

Окуляри, що з’явилися в вашому сні, — це провісники змін, причиною яких буде безчесне поведінка, зловживання вашою довірою якихось людей, яких ви поки не знаєте або знаєте мало. Розбиті окуляри віщують розлуку з близькою людиною, через яку ви звернетеся до недозволеним задоволень. Захисні окуляри попереджають про силу і великі можливості людей з поганою репутацією, які перебувають поруч з вами. Для молодої жінки приснилися захисні окуляри — це застереження про те, що вона може звернути з шляху істинного і в чомусь помилитися через запевнень, які на перевірку виявляться помилковими і облудними. Носити окуляри — суспільство вам складе якась нав’язлива персона, і ви будете сильно перейматися ім. Для дівчини побачити свого коханого в окулярах — вони посваряться або припинять свої відносини.

Англійська Сонник

Окуляри сняться до змін, виною яких можуть стати невідомі вам люди. Якщо вам присняться розбиті окуляри, пам’ятайте про те, що розлука з близькою людиною — не привід для недозволених задоволень. Сон про сонцезахисні окуляри попереджає, що знаходяться поруч з вами люди з поганою репутацією володіють досить сильною владою. Якщо захисні окуляри побачить уві сні молода жінка — її можуть збити з пантелику чиї — то брехливі запевнення. Сон, в якому ви носите окуляри, обіцяє вам суспільство якогось нав’язливого людини. Дівчина, якій приснився її обранець в окулярах, може посваритися з ним або навіть розлучитися назавжди.

Сонник Ванги

У разі якщо жінці приснився її обранець в окулярах — неминуча сварка або розрив. Окуляри, що звалилися на ніс, означають нудне суспільство нав’язливого людини. Захисні окуляри — символ того, що біля вас знаходяться могутні люди. У разі якщо подібне сновидіння наснилося жінці — брехливі запевнення можуть збити її з вірного шляху. Розбиті окуляри означають, що розставання з добре знайомою людиною підштовхне Вас до непристойним розваг. Окуляри, сняться до не надто приємним змінам у житті. Ймовірно, брехуни спробують зловжити вашою довірою.

Сонник Фрейда

Окуляри, побачені уві сні, говорять про те, що Ви не бачите або не хочете помічати того, що відбувається навколо Вас: зокрема, любовні пригоди Вашої близької людини, який Вас обманює, а Ви вважаєте за краще перебувати в невіданні і відштовхуєте від себе навіть думки про цю можливість. Розбиті окуляри — знак того, що «доброзичливці» все-таки відкриють Вам очі на аморальну поведінку другої половини.

Еротичний Сонник

Сон про розбитих окулярах означає, що через розлуку з коханою ви станете шукати розраду в сумнівних задоволеннях. Якщо дівчині присняться захисні окуляри, це означає, що їй не варто прислухатися до порад брехливих людей, інакше вона ризикує бути обманутою в своїх найкращих почуттях. Дівчина чи жінка, якій наснилося, що її улюблений носить окуляри, наяву посвариться чи розлучиться з ним.

Езотеричний Сонник

Сон закликає вас «зняти окуляри» і подивитися на світ навколо себе більш уважним поглядом: схоже, від вашого погляду вислизає занадто багато. Наснилося, що в окулярах були розбиті на осколки скла, — це означає, що від вас цілеспрямовано приховують щось дуже важливе.

Сонник Лоффа

Приснилися уві сні окуляри — такий сон дає вам зрозуміти, що ви дозволяєте іншим себе обманювати. Ймовірно, що наяву вас дурять, але ви не бачите або не бажаєте це бачити. Якщо ж окуляри разбілісь — вам відкриються очі на що відбуваються через сторонніх людей.

Сонник Хассе

Побачити окуляри або пенсне — знак недовіри, брехні і підозрілості. Носити — у вас буде гідна старість; купувати — заклик до обережності; втратити — ваша власність вимагає більш ретельного нагляду; розбити — до збитків.

Сонник Менегетті

Уособлення особистості або ситуації, якою управляє комп’ютерна програма. Оскільки є доданим засобом механічного посередництва, то служать відображенням монітора відхилення.

Сонник Мандрівника

Окуляри — недовіра; розум; незалежність від чужої думки. Темні окуляри — підозра, недовіри до того, на кого вони, саме це стане причиною необ’єктивності в оцінці ситуації.

Китайський Сонник

Носити окуляри — досягнеш довгих років. Купувати окуляри — будь обережний. Втратити очки — дивись добре за своєю власністю. Розбити окуляри — зазнати збитків.

Французький Сонник

Носити окуляри уві сні — ризикуєте опинитися в немилості у людини, якого надзвичайно цінуєте.

Сонник Цветкова

Знак довірливості одного; має бути нове знайомство.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: