Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник отруйна змія, до чого сниться отруйна змія уві сні

До чого сниться отруйна змія? Сонник вказує: це передвістя великій небезпеці, підступів недоброзичливців, пліток. Такий символ уві сні попереджає про явні і таємні супротивників. Однак зловити, вбити, з’їсти її — добрий знак.

Шкода від знайомих, ризик в дорозі

До чого сниться вночі отруйна змія, яка вкусила за руку? Зашкодять друзі або хороші знайомі, з якими склалися довірчі відносини.

Уві сні вкусила за ногу? Сонник попереджає про ризик в далекій дорозі. Тому треба задуматися, чи варто вирушати в похід, поїздку або краще її скасувати.

Наснилося, як рептилія вкусила, але вам вдалося нейтралізувати отруту? Це означає: наяву вороги доставлять проблеми, однак ви подолаєте їх, доклавши зусилля.

Досягнете бажаного

Ловити уві сні отруйну змію і зловити — згідно сонником, придбаєте сильного покровителя. Він при важких обставинах завжди виручить, захистить.

Ловити її — сплячий плекає честолюбні надії. Він прагне зробити успішну кар’єру, вигідно одружуватися (вийти заміж). Спіймати — вдасться змінити свій добробут, становище.

Веселились над ворогами

Вбити отруйну змію уві сні — перемогти злостивці, що намагається нашкодити, зруйнувати його плани.

Вбити її — за сонником, вдасться позбутися від небезпечного людини: з тих чи інших причин він покине вас.

Наснилося вбити це плазун? Станете використовувати всі можливості, щоб досягти поставленої мети, змусити інших поважати ваші прагнення і восторжествувати над недругами.

Зловмисники завдадуть серйозної шкоди

До чого сниться повзе на водопій гадюка? Сонник попереджає: хтось із близьких знайомих задумав нашкодити вам. Він усіма способами намагатиметься підірвати ваше фінансове благополуччя, зіпсувати відносини з домашніми.

Бачити уві сні кобру, згорнувшись кільцем — виникне непередбачена ситуація. Якщо вона танцює під дудочку — у сплячого є недоброзичливці. Коли ж він сам грає на сопілці — відчуває власну перевагу над іншими.

Тлумачення сну про кобру пояснює: це уособлення ворога, проте він ніколи не нападе нишком, а завдасть удар відкрито.

Чи не розслабляйтеся — ворожнеча відновиться

Наснилася кобра, що повзе повз? Недоброзичливці і недруги тимчасово залишать дадуть перепочинок сновидцу. Однак сонник радить в цей спокійний період не дуже розслаблятися: треба готуватися до відновлення протистояння.

Бачити, ніби кілька отруйних змій нападають на вас — доведеться захищатися від злісних нападок недругів.

Є уві сні отруйну змію означає: той, хто лежить зможе заробити або отримати гроші завдяки своїм конкурентам, недоброзичливцям.

Подробиці бачення

Пригадайте приснилися деталі:

 • Бачити повзе — сутичка з ворогом, причому, сплячий програє;
 • Цілий клубок плазунів — стане жертвою підступних інтриг, пліток;
 • Відчувати зміїний погляд — звернуть увагу впливові і жорстокі люди;
 • Вона нападає — позбавлення, лиха;
 • Укус — шкода від злих пліток, чуток;
 • Зловити — знайти душевну гармонію, віру в свої сили;
 • Є її — активність, енергія для здійснення планів.
 • Інтерпретація по сонником Міллера

  До чого сниться укус отруйної змії? Наяву сновидец стане жертвою підступів недоброзичливців. Його роботі стануть заважати злостивці.

  Сонник отруйна змія, до чого сниться отруйна змія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: