Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник отримувати подарунки, до чого сниться отримувати подарунки уві сні

Кожному приємно отримувати подарунки, навіть якщо це відбувається лише уві сні. До чого це сниться? Сонники запевняють, що до удачі. Однак не варто нехтувати детальної трактуванням, адже, часом, дрібниці здатні кардинально змінити тлумачення сну. Згадайте, хто вам підніс презент і що саме це було.

Квіткова феєрія, як символ щирості почуттів

За Англійському сонником отримувати подарунки у вигляді букетів квітів або квіткових композицій — ознака щирості відносин «нічного дарувальника» до вас. Згадайте, якщо уві сні вам вручили квіти, то які переважали. Так, наприклад, троянди обіцяють пристрасть, гладіолуси — дружбу, гвоздики — згуртованість і «відчуття ліктя».

До чого сниться, що квіти вам вручив ваш ворог? Швидше за все, пояснює тлумач, ви, нарешті, знайдете з ним спільну мову.

Ювелірні дари — ознака непростих відносин

А ось, що, на думку сонників, пророкує приснився сюжет, в якому ви отримуєте подарунки у вигляді коштовностей. Отже, ви бачите, що вам вручили:

 • Золотий ланцюжок — це знак того, що коханий до вас дуже прив’язаний;
 • Колечко — хтось буде вас спокушати, врахуйте це;
 • Сережки — будьте обережні, є ризик втратити покровителя або близької людини;
 • Брошка — можете сміливо вкладати гроші в справу, не прогадаєте.
 • Милі дрібнички, або Звертайте увагу на дрібниці!

  Якщо жінці наснилося, що вона отримує подарунки від залицяльника, то варто згадати, чи не було серед них милих серцю дрібничок. Такі сувенірчики, отримані в дар, пророкують дрібні, але значущі події, віщає сонник пастора Лоффа.

  Бачите уві сні, що ви даруєте жінці сувенір? Може статися таке, що вас з цією особливою посварити якісь дрібні непорозуміння. Жінці уві сні піднесли м’яку іграшку? Сонник Білого Мага попереджає: за зовнішньою м’якістю і простотою може ховатися дрібна, але суттєва проблема.

  Практичні подарунки — Бізнес і інші починання

  Вельми корисне знайомство, яке сприятиме розвитку вашого бізнесу, обіцяє Східний сонник того, хто бачив уві сні, як отримав подарунок — наручний годинник. Причому, якщо ви впевнені, що годинник дорогі і статусні, то це означає легкий і успішний старт будь-якої справи.

  До чого сниться отримувати в подарунок електропобутової техніки, роз’яснить тлумач Цвєткова: якщо ви спробуєте, то зумієте досягти не лише успіху в своїй справі, а й повагу серед конкурентів. А ось, приснилося дарування грошей означає, що не варто нічого робити самостійно.

  Трактування Міллером

  Отримувати подарунки уві сні, згідно трактуванням Міллера — знак надзвичайного щастя. Особливо, якщо вам піднесли не один, а багато дарів.

  А ось, якщо наснилося, що ви стали володарем презенту, який багато разів передаровують від одного до іншого, то це говорить про втрату щасливого випадку.

  До чого сниться, що ви отримуєте багато однакових презентів в день свого народження або в інший свято? До циклічності, що відбувається. Вам буде здаватися, що ви тупцюєте на одному місці, хоча на ділі це буде не зовсім так, підказує тлумач.

  Сонник отримувати подарунки, до чого сниться отримувати подарунки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: