Сонник отримати кільце в подарунок, до чого сниться отримати кільце в подарунок уві сні

До чого сниться отримати кільце в подарунок? Сонник називає цей символ дуже сприятливим ознакою — дівчині зроблять пропозицію про заміжжя, а жінка переконається, що її чоловік піклується, оберігає її, є надійним плечем. Таке бачення уві сні також віщує допомогу родича чи друга.

Попереду взаєморозуміння, щастя

До чого сниться отримати кільце в подарунок — красиве, золоте? За сонником, попереду вірна любов, щаслива сім’я. Тому незаміжньої дівчини бачення передвіщає початок нових любовних відносин, можливо, дуже успішних.

Заміжній жінці презентований золотий перстень обіцяє благополуччя, взаєморозуміння з чоловіком з півслова, гармонію побутових і сексуальних відносин.

Наснилося бачити, ніби вам піднесли золоту каблучку — фінансові справи незабаром значно покращаться.

Союз закоханих сердець

Досить сприятливо тлумачення сну про срібному каблучки. Сонник стверджує: обранець буде вам вірним.

Сновидіння, як вам подарували їх два — дуже гарне. Наяву ніякі недруги не зможуть розлучити вас з коханим. Ваші відносини наповнені порозумінням, гармонією.

Бачити їх два уві сні, одне з яких презентували вам — якщо зустрічаєтеся з хлопцем, незабаром отримаєте пропозицію про шлюб. Якщо ж ні — ваша половинка незабаром знайдеться.

Приснилися два персні сонник зазвичай трактує як символ гармонійного союзу двох закоханих сердець.

Любовні пояснення, успіх

До чого сниться обручку, подаровану невідомо ким? Наяву хтось домагається уваги сплячою. Треба придивитися до молодих людей зі свого оточення — може, за жартами ховаються знаки глибокої симпатії.

Обручку, яке дарував хлопець уві сні, однозначно трактується як майбутнє любовне пояснення, а також пропозицію якщо не заміжжя, то спільного життя.

Приснився презент — така прикраса з діамантом? Це означає: попереду яскравий, значний успіх. Завдяки йому колишнє напрямок життя сновідіци кардинально зміниться.

Удача, благополуччя

Прийняти від коханого колечко з діамантом уві сні — він прагне перебувати на першому місці серед пріоритетів сновідіци, стати людиною номер один для неї.

Наснилося отримати кільце в подарунок і сережки? Сонник обнадіює: подружжя виявиться вельми забезпеченим матеріально.

Перстень і сережки, отримані уві сні, віщують наступ вдалого життєвого періоду, коли все буде вдаватися на роботі, в особистому житті. Задумані плани цілком успішно здійсняться.

Бачити колечко і сережки, як дар дружина — відмінне ознаку. Сонник обіцяє: взаємини з другою половинкою порадують повною гармонією. Він буде надійний, дуже послужливий, оточить турботою, увагою.

Хто підніс?

Пригадайте, хто його подарував уві сні:

 • Коханий — незабаром має бути весілля;
 • Чоловік — у сновідіци міцний союз, заснований на велику повагу і любов;
 • Незнайомий молодий чоловік — нове знайомство, здатне стати романтичним захопленням;
 • Друг, родич — його допомогу, заступництво;
 • Небіжчик — доведеться завершувати незакінчені справи цієї людини.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сниться дівчині отримати кільце в подарунок від коханого? Це означає: вона може бути впевнена в своєму улюбленому: молода людина присвятить усю свою увагу їй.

  Сонник отримати кільце в подарунок, до чого сниться отримати кільце в подарунок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: