Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник отримати лист, до чого сниться отримати лист уві сні

У століття високих технологій епістолярний жанр в своєму звичному — паперовому — виконанні давно втратив актуальність. Чого не скажеш про електронну пошту — поштові скриньки в мережі ломляться від різноманітних листів і спаму. Однак уві сні діють інші закони, і людина до цих пір може отримати лист в конвертику. Якщо вам приснилося щось подібне, то згадайте деталі і уточніть у різних сонників, до чого це сниться.

Пророцтва Густава Міллера

Сонник Міллера не дарма вважають одним з найбільш повних. Наприклад, тлумачень того, до чого сняться різні письмена, він має дуже багато на своїх сторінках.

Бачили отримання рекомендованого повідомлення? Це означає сварку з одним через гроші. Дівчині уві сні отримати лист від коханого — ознака охолодження почуттів до неї.

Зрозуміти,, до чого сниться послання від незнайомця, можна, згадавши характер змісту: приємне — обіцяє одержання радісних звісток; а ось, що містить грубості — означає погані новини.

Записки від коханого — знак взаємин

Бачите уві сні, що ви отримали лист від коханого? Пригадайте, як ви на нього відреагували: зраділи — чекайте неприємних ситуацій з коханим через ваших власних істерик; а якщо ви засмутилися, отримавши звістку від коханого чоловіка, то це говорить про те, що ваші взаємини будуть складатися дуже добре, пророкує Східний сонник.

Любовне послання від колишнього чоловіка уві сні — пророкує відновлення відносин з ним в реальності. Але тільки якщо любовне листа від колишнього хлопця було позитивного характеру, без агресії.

Вести «з того світу», або розгадати всі секрети

Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться послання від небіжчика, слід врахувати те, ким він був за життя для сновидіння. Якщо ви отримали лист від померлого коханця, то в реальності варто порвати порочать вас зв’язку, радить Місячний сонник.

Померла дружина або чоловік надіслали звістку уві сні — чекайте розкриття секрету, який допоможе вам піднятися по кар’єрних сходах. Покійний був вам найкращим другом? Згадайте, не радив він вам щось — його слова можуть бути пророчими. А ось якщо в ролі покійника, який написав вам записку, приснився шеф — не варто приховувати від нього ніяких фактів — він все одно дізнається про все.

Лист у конверті, як символ фінансового благополуччя

Якщо ви бачите, що отримали лист в конверті, то можете розраховувати на отримання швидкого прибутку, віщає сонник пастора Лоффа. А ще цей тлумач пророкує яскраві події та незвичайні емоції, якщо вам приснилося, що конверт був кольоровим.

Тлумач Медеї так само передбачає зростання добробуту тим, хто уві сні зберігає звісточки в конвертиках.

«Е-мейл»: Від сварки до веселощів

Тлумачення сну, пропоноване Сучасним сонником, в якому ви отримали лист непроста, а електронне, обіцяє наступне: настав від одного — посваритеся з ним наяву, а якщо від ворога — прийдете нарешті до спільної думки.

Довелось отримувати уві сні електронне листа з фотографіями — чекайте веселих подій, які запам’ятаються вам надовго, пророкує сонник Лонго.

«Письмові» вкладення

Якщо вам приснилося, що ви отримали лист разом з посилкою або вкладеннями, то пригадайте, що саме було вкладено, радять сонники:

 • Фотографії або листівки — до веселощів і гарного настрою;
 • Засушені квіти — до смутку;
 • Солодощі — не квапте події, будьте послідовні;
 • Всякі гидоти (павуки, мухи, таргани) — попереджають про небезпеку.
 • Сонник отримати лист, до чого сниться отримати лист уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: