Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник осел — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Осел може бути втіленням терпіння, страждання, завзятості, але також і впертості. У наш час осів відомий як символ дурості, але в колишні століття символізм його був набагато ширше. У стародавніх єгиптян осів, «аа», був символічним твариною Сета.

Осел як сильне і хтиве тварина є символом феноменальною природи світу. У греко-римській міфології осів асоціюється з хіттю і дурістю. Цар Мідас отримав від богів ослячі вуха в знак своєї духовної ущербності (за те, що вважав за краще Пана Аполлону). Ослячі вуха були частиною блазнівського ковпака, а шекспірівський вотт ( «Сон в літню ніч», 1595 рік) наділений головою осла — насмішка над втратили голову закоханими. У середньовічній Європі невірні дружини, повії, злочинці і навіть банкрути піддавалися принизливій процедурі: їх возили по вулицях верхом на віслюку.

У Сполучених Штатах Америки серед глибоко релігійних поселенців існувала біблійне уявлення про осла як про невибаглива й безмежно відданого працьовитому тварину. Воно асоціювалося з біблійною Валаама ослицею, якій Бог вселив дар мови, щоб сповістити Валаама свою волю. Якщо ж уві сні вам привиділися нав’ючені осли, то це знак величезної роботи, яка пов’язана з великим терпінням, але завершиться успішно для вас. Якщо вам довелося уві сні зі страхом тікати від переслідує вас осла, то цей сон говорить, що навколо вас збираються чутки і плітки.

Чути гучний крик осла вказує на публічну образу, яке завдасть безчесний чоловік. Цей же сон може означати початок якогось заморочливого справи. А ось якщо крики осла доносяться здалеку, то такий сон віщує успішний розвиток ваших справ, він говорить, що, можливо, ви позбудетеся від боргів і зумієте розбагатіти.

Їхати верхи на ослі — сприятливий сон, що передвіщає цікаві поїздки і набуття нових знань. А ось бачити інших верхом на ослах говорить про те, що ваших близьких чекає важке життя. Поганяти осла уві сні може означати, що наяву вам скоро доведеться мобілізувати всю свою мужність, щоб відстояти честь свого доброго імені.

Якщо тварина брикнув вас, то такий сон говорить, що причина вашого страху і тривоги криється у відчутті незаконності ваших зв’язків. Якщо ви впевнено ведете осла в своєму сні, тримаючи в руках привід, то в реальному житті ви скоро потрапите в дуже скрутне становище, а в любові ви подолаєте делікатну ситуацію. Мертвий осел — знак помилкових вчинків і навіть аморальної поведінки в майбутньому.

Впасти на землю з осла обіцяє невдачу. Бачити чужого осла на своєму подвір’ї є передвістям великих успіхів в справах або укладення вигідного шлюбу. Якщо у вашому сні осел білий, то цей сон говорить про забезпеченого життя, повної достатку і любові.

Сімейний Сонник

Взагалі, осів уві сні може означати людину, яка намагається вам догодити. Якщо ж уві сні він поводиться капризно і проявляє свій характер, то вам має бути зустріч з невігласом або дурним і впертим людиною. Такий сон попереджає вас про те, що вам слід стримувати свій гнів, тому що немає сенсу метати бісер перед свинями.

Нав’юченого осла бачити уві сні або вести його означає, що вас чекає удача в прибутковій справі. Якщо тварина не опиратися, а добре слухається вас, то один допоможе вам подолати труднощі в розпочатій справі. Якщо тварина затявся, то ваша справа загальмується. Годувати осла або чути його рев уві сні — знак того, що ви робите, невдячною справою. Той, що біжить осів уві сні — знак неприємностей. Їхати на віслюку уві сні — передвісник затримки в справах і перешкод в дорозі.

Впасти з осла уві сні — знак великої невдачі і збитків. Якщо уві сні осел брикнув вас, то чекайте неприємностей і прикростей. Сон про осла попереджає збираються в дорогу, що їх дорога буде нескоро і нелегкою. Іноді такий сон пророкує, що вас чекає важка робота. Крик осла уві сні означає образу і неприємні клопоти. Осляче сало уві сні готувати — знак багатства і благополуччя. Осляче молоко пити уві сні означає, що скоро ви зміните свою думку про якомусь предметі. Дохлий осів уві сні означає крах ваших сподівань через вашого легковажної поведінки.

Чорний, брудний або норовливий осів означає, що вам слід побоюватися жадібних і заздрісних людей. Іноді такий сон попереджає про те, що хтось намагається використати вас у корисливих цілях. Поганяти його уві сні означає, що вам слід стримувати свій гнів і суперечливі почуття, щоб не образити близьких людей. Якщо уві сні в ваш будинок зайде осів, то сон пророкує вам шлюб з упертим, працьовитим і багатою людиною.

Дикий осел уві сні є нам, щоб попередити нас про те, що наші невитриманість і зайвий прояв обурення щодо людини, яка багато зробила для нас, можуть мати погані наслідки. Після такого сну варто очікувати, що справи підуть погано. Білий осел уві сні — це ваш друг, який допоможе вам добитися успіху. Тікати від осла уві сні означає, що вас будуть переслідувати чутки і наклеп.

Сонник Міллера

У більшості випадків сон, в якому фігурує осів, є передвісником подій, що тягнуть за собою засмучення і печалі; він означає, що по шляху до бажаної мети ви зіткнетеся з великою кількістю перешкод. Побачити нав’ючених ослів — такий сон пророкує, що має бути величезна робота, що вимагає від вас величезного терпіння, але закінчення її буде успішно. У переляку тікати від осла, який пустився за вами в погоню, — це попередження: навколо вашого імені згущується хмара чуток і пліток.

Якщо у вашому сновидінні пролунав гучний віслюки, це означає, що хтось непорядний прилюдно образить вас. Ще одне значення сну — старт якогось заморочливого справи. Крики осла звучали здалеку — справи будуть розвиватися цілком успішно; ви не тільки зможете позбутися від боргів, але і розбагатієте.

Їхати на віслюку верхи — таке сновидіння означає, що ви поповните свій багаж знань і поїдьте в захоплюючі поїздки. На ослах їхали інші — ваші близькі не зможуть похвалитися легким життям. Поганяти осла — сон говорить про те, що для захисту своєї честі ви змушені будете сконцентруватися бути мужніми.

Осел брикнув вас — таке сновидіння підказує: той факт, що ваші зв’язку знаходяться за межею законів моралі, і є причина терзають ваше серце тривог і страхів. Впевнено вели осла з приводом в руках — значить, візьмете під контроль досить складне становище, в якому в недалекому майбутньому опинитеся; впораєтеся з делікатної ситуації і в любовних справах. Дуже сприятливим є сон, в якому діти їхали верхи на ослах.

Побачити мертву тварину — це означає, що вам належить зробити ряд промахів, а ваше майбутнє поведінка буде аморальним. Впасти на землю з осла — до невдачі. Пили осляче молоко — на шкоду виконанню обов’язків почнете задовольняти свої примхи. Приснився чужий осів на вашому подвір’ї — значить, ви вступите в шлюб, який виявиться вельми вигідним. Ще одне значення — до великих успіхів в справах. Осел білого кольору — це ваша майбутня забезпечена, повна достатку і любові життя.

Сонник Лонго

Якщо вам наснився віслюк, це характеризує вас як надзвичайно впертого людини, хоча ви самі за собою цієї властивості не помічаєте. Упертість вже не раз служило вам погану службу, стаючи причиною конфліктів, невдач і провалів, які, до речі, коштували вам досить дорого.

Поганяти уві сні осла — сон говорить про те, що ви спілкуєтеся з людиною, якого вам, незважаючи на найвитонченіші спроби, ніяк не вдається переконати в своїй правоті. Тим часом вам необхідно цього домогтися, оскільки ваш успіх залежить від його позитивної відповіді. Можливо, він не погоджується з-за того, що бачить в ваших планах не зовсім порядні наміри.

Їхати верхи на віслюку — таке сновидіння означає, що ви людина з дуже сильним характером і можете з легкістю маніпулювати людьми в своїх цілях. Оточуючі вважають ваші вказівки правильними і продуманими і тому виконують їх без найменшого опору.

Тягнути що є сили осла, і при цьому він з місця не рухається — це сон-відображення марних спроб вирішити якесь питання. Проблема в тому, що давно минули всі терміни, коли можна було без праці його вирішити, але ви схаменулися лише зараз.

Побачити верхом на віслюку іншу людину — такий сон означає, що, заздрячи чужого успіху, ви для власного розради намагаєтеся розшукати щось погане, здатне затьмарити радість переможця. Замість того щоб рухатися до власних успіхів, ви ревно стежите за іншими людьми, щоб знову і знову відчувати болючі уколи заздрості, а це вже пахне мазохізмом.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви женіться за тікає від вас ослом, віщує суперечка, в якому вам так і не вдасться переконати своїх опонентів у очевидності своєї правоти. Якщо уві сні ви, навпаки, тікаєте від переслідує вас скаженого віслюка — це означає, що будете оббрехати злісним і мстивою людиною. Якщо уві сні осел вкусив вас — значить, вам доведеться відстоювати честь свого доброго імені, якщо брикнув — ваші наклепники і кривдники отримають по заслугах, але ви неабияк потрапляють нерви, доводячи свою невинність.

Запрягати осла в візок означає розбіжності у думках між друзями. Нав’ючувати осла важкою ношею — належить понаднормова робота. Їхати верхи на ослі віщує досягнення мети повільним, кружним шляхом. Впасти з брикаючого осла — несподівана перешкода на шляху до бажаної мети. Якщо уві сні ви б’єте осла — це віщує, що ваше несправедливе ставлення до дітей може привести до того, що вони остаточно вийдуть з-під вашого контролю. Годувати осла означає, що за добро вам відплатять злом.

Чути в сні рев осла означає марні зусилля, марнування часу та коштів. Спотикається осів віщує клопітка і малоприбуткове справу, білий осел — знак благополуччя, забезпеченості і удачі. Бачити себе в сні господинею осла означає, що наяву повністю опануєте важкою спеціальністю і швидко почнете досягати значних успіхів. Бачити нібито чужого осла на своєму подвір’ї — це до вигідного заміжжя.

Ісламський Сонник

У більшості випадків він вказує на подорож або на аліма, який не практикує свої знання. Якщо хто побачить осла з вьюком, то отримає вигоду з сприятливого збігу обставин, і якщо хто побачить, що перед ним з’явиться віслюк чи кінь, або верблюд, — досягне бажання свого. Осел — це також прагнення і старанність людини, яким би він його не побачив худим або огрядним. І хто сяде на осла і поїде на ньому спокійно, старанності і прагнення того в житті і Справах будуть схвалюваності, прийнятні і хороші.

Осел, особливо білий, не має нічого неприємного в тлумаченні. Кому присниться, що його осел перетворився в коня, той буде купувати собі заробіток і дохід від правителя або авторічного людини. Рев осла говорить про те, що бачив сон людина буде викритий якимось затятим ворогом. Бачити уві сні ослицю — до прибутку разом з падінням авторитету. Бачити уві сні бадьорого і здорового осла обіцяє надійне благо стан а слабкого — обіцяє бідність і злидні. Є уві сні м’ясо осла — до багатства.

Сонник Ванги

Приснився осів пророкує перешкоди на шляху до мети, зустріч з упертюхом, яка доставить багато клопоту, або неприємні, образливі для вас новини або чутки. Білий осел — символ забезпеченого життя; чорний осів — знак користі. Якщо вас брикнув осів, ви дізнаєтеся причину своїх страхів, хвилювань, тривог. Гучний крик осла — образа нічого ганебного людини або початок заморочливого справи. Крики осла здалеку — передвістя успішного руху ваших справ. Мертвий осел — знак скоєних вами помилок і аморальної поведінки.

Сонник Хассе

Побачити осла — знак незгоди з кимось, впертості; після такого сну вам доведеться утриматися від великих витрат; їхати на ньому — до мети просуватися будете повільно; в вашому сні він ревів — це до марних праць; біг — до суперечки з наївними людьми; ви його годували — значить, допоможете людині, який цього не гідний; бити осла — сон видає вашу зайву суворість з близькими.

Англійська Сонник

Приснився осів — значить, в недалекому майбутньому ви будете страждати від нещасть і проблем, які звалилися на вашу голову. І все ж все закінчиться добре, оскільки ви будете терплячі, мужні і витримані. Молоду дівчину після такого сну чекає шлюб зі свавільним і впертим людиною. При всьому при цьому жити вони будуть спокійно і мирно, хоч в їх будинку не буде великого достатку.

Китайський Сонник

Вбиваєш осла — алкоголь і закуска. Ослиця в снах є символом перешкод і тривоги. Бачити, як ви сидите на ній, — до швидкої смерті. Якщо ви б’єте її — до втрати честі в суспільстві, ви поміняєте роботу або вас звільнять. Великий вантаж на ослиці — до слави і багатства. Уві сні ви чули крик ослиці — будьте пильні.

Французький Сонник

Приснився осів — це знак того, що в недалекому майбутньому вам доведеться продемонструвати свою мужність, терплячість і компетентність. Сиділи на віслюку — робота ваша буде просто неможлива без великого запасу терпіння. Рудий віслюк сниться як застереження від чийогось віроломства.

Езотеричний Сонник

Сон підказує, що вести і просувати вперед свої справи вам заважає власне впертість. Їхати на віслюку — це сновидіння пророкує, що ви будете долати впертість якоїсь людини.

Сонник Мандрівника

Осел — неправильний вчинок; успіхи в роботі; їхати верхи — піднесення.

Сонник Менегетті

Осел — важка праця. Вас можуть корисливо використовувати в любові і дружбі.

Сонник Цветкова

До известиям образливого характеру.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: