Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник оса — до чого сниться?

Англійська Сонник

Якщо уві сні довелося бути ужалених осою — це значить, що вам варто побоюватися підступу ворогів. Можливо так само, що це знаменує порочать вашу славу плітки. Якщо ж ви уві сні скинулися осу до того, як їй вдалося встромити своє жало — значить ви зумієте передбачити дії ворога або здогадаєтеся запобігти поширенню чуток про вас. Якщо трапиться уві сні вбити осу — це віщує вам сподіватися на малодушних людей, з уїдливим характером, які можуть порушити ваші плани…

Знайти ціле дупло ос — означає, що незабаром ви зустрінетеся з недоброзичливістю товаришів по службі, що може вплинути на ваше просування по службі. Якщо вас уві сні оточив цілий рій ос, то це може означати швидке подія, яка сильно спотворить ваші плани і навіть, можливо, позбавить вас вдома або місця роботи. Варто бути акуратним з людьми, які мають над вами владу.

Сучасний Сонник

Побачена уві сні оса віщує добрі звістки про поразку ваших ворогів. Відмахуватися від налетіли на солодке ос — постраждаєте від підступів заздрісників. Якщо уві сні вас вжалила оса — в реальному житті ваше самолюбство постраждає. Бігти від переслідуючих вас ос — будете вражені несправедливим докором. Вбити осу — відстоїте свої майнові права. Знайти уві сні осине гніздо — будете засмучені через побачення з коханою людиною. Осине гніздо в землі вам нагадають про борг кредитори. Розтоптувати осине гніздо — до несподіваної розлуки.

Сонник Фрейда

Укус оси означає наближення статевого акту. Але якщо уві сні чоловіка вкусила осу, то це означає, що він прагне до гомосексуалізму. А якщо оса вжалила жінку уві сні, то це означає, що вона боїться випадкових сексуальних зв’язків або ж їх наслідків. Якщо ж чоловікові приснилася мертва оса — варто звернути увагу на потенцію, так як з нею можлива поява проблем. Осине гніздо уві сні віщує різноманітну сексуальне життя. Якщо ж ви знищуєте дане гніздо — ви маєте силу волі, можете придушувати сексуальне бажання.

Сонник Лоффа

Оса — Символ «жалящего» судження, бажання боляче вколоти. Цікаво, що Наполеон зробив осу своєю емблемою, а Наполеон III називав осу символом робітничого класу. У снах же побачити осу означає, що хтось намагається вас очорнити. Якщо оса вас вжалила, то це знак того, що ви будете до глибини душі вражені і ображені. Вбивати ж ос означає, що у вас вийде перемогти своїх ворогів, до того ж не в прямому зіткненні, а за рахунок майстерності і вміння подати себе в суспільстві.

Сонник Лонго

Оса уві сні — символізує хворобливі неприємності і конфлікти. Дзижчання ос — знак негативних звісток або дратівливих чуток. Вбивати ос уві сні — знак крайнього роздратування, яке може викликати у вас назріле конфлікт. Укус оси уві сні — означає, що ревнощі і заздрість можуть стати причиною дуже важкої сварки і привести до серйозних втрат. Після такого сну вам краще не давати приводу заздрісникам і самому не пускати в своє серце заздрість.

Сонник Міллера

Оси, побачені уві сні, означають ворогів, які жорстоко покарають і злорадно очорнити Вас. Якщо Вам сниться, що оса вжалила Вас — це передвіщає Вам заздрість і ненависть недоброзичливців або суперників в любові. Вбивати ос — означає, що Ви будете в змозі здолати своїх супротивників і безстрашно затвердити свої права. Часто цей сон віщує кінець довгої дружби або втрату коштів.

Сімейний Сонник

Оси уві сні не віщують нічого доброго. Якщо оса прилетить до вас, то чекайте звісток. Сон про ос багато в чому схожий зі сном про Овода. Осине гніздо уві сні є символом ворожих інтриг або планів. Розорити гніздо означає, що вороги не застануть вас зненацька і ви змушені будете зробити ризиковані дії, щоб захистити себе.

Еротичний Сонник

Бути ужалених осою уві сні віщує підступи суперників, які зашкодять відносинам з коханим (коханою). Такий сон може обіцяти розрив відносин з коханою. Вбити осу означає взяти верх над заздрісникам і зберегти міцні відносини з коханим.

Езотеричний Сонник

Побачити осу — такий сон означає, що у вас виникне непередбачена ускладнення. Вас уві сні вкусила — значить, через недоброзичливців зіткнетеся з проблемами в справах. Вкусила іншої людини — ваші вороги опиняться осоромленими.

Сонник Ванги

Комахи уві сні уособлюють людей: є комахи корисні, шкідливі, небезпечні. Якщо вам приснилася оса — не чекайте нічого доброго. Оси сняться до поганих известиям, проявам ворогів, пліток, підступам недругів.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні осу — до спілкування з злорадними хуліганами, вбивцями і негідниками. Бути ужалених уві сні осою, значить, постраждати від цих людей. Вбити осу — до позбавлення від них.

Сонник Хассе

Побачити осу — до приємної новини, але можливі різного роду неприємності, плітки, ворожнеча; вкусила вас — до несподіваної розлуки; гніздо ос — будете чимось пригнічені.

Сонник Менегетті

Образ є зазначенням на особистість, чия агресивність і деструктивність обумовлена ​​загальною нездатністю до дій.

Сонник Мандрівника

Оса — потрапити в поле недоброзичливості, злості; рій — гнітючі емоційні стани; вороги, небезпека.

Китайський Сонник

Бачити її — символ того, що ваші друзі проти вас. Якщо оса вас кусає — до швидкої біді.

Сонник Цветкова

Бачити осу — втрати у ворогів. Бути ужалених — чужа заздрість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: