Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник орел — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про орла має кілька основних значень. Це ваш ворог, якщо він веде себе агресивно, якщо він просто дивиться на вас, то вас чекає заступництво. Хворим такий сон пророкує швидке одужання. Іноді сон про орла віщує багатство і великий успіх. Бачити уві сні орла, що сидить на узвишші, — знак, який обіцяє благополучне завершення розпочатої справи. Однак боягузливим людям такий сон пророкує, що справи підуть з рук геть погано, так як сильні конкуренти або недоброзичливці перешкодять здійсненню їх планів. Тим, хто перебуває в дорозі, сон віщує швидке і успішне повернення додому. Якщо вам присниться, що ви бачите літаючого орла, то чекайте успіху в вашому підприємстві, але не відразу, а через деякий час.

Бачити орла у себе вдома, годувати його уві сні означає, що скоро ви отримаєте хорошу звістку. Сон, в якому ви побачили, що орел сидить у вас на голові або ж він схопив вас кігтями, означає, що вас чекає велике нещастя, біда або смерть. Закоханим такий сон пророкує розлуку. Якщо уві сні орел накинувся на вас, то вам слід вжити заходів обережності, щоб убезпечити себе від підступів ворогів. Іноді такий сон говорить, що у вас є могутній ворог, з яким вам буде важко впоратися. Його гнів дуже небезпечний для вас. Приручений орел уві сні означає, що ви знайдете собі могутнього покровителя. Однак якщо вам присниться, що орел сидить в клітці, то чекайте перешкод в справах і ганьби.

Гніздо орла уві сні — передвісник придбань і багатства. Іноді такий сон віщує вигідний шлюб. Мертвий орел уві сні обіцяє перешкоди в справах і збитки в результаті якоїсь несподіванки. Однак бідним людям такий сон передвіщає, що незабаром у них буде привід радіти смерті або нещасного випадку, який трапиться з їх ворогом. Застрелити орла уві сні — знак втрат або тяжкої втрати. Білий орел уві сні віщує багатство або отримання великого спадку. Жінці бачити уві сні, що вона народила орла, — знак того, що вона народить дитину, сина, який прославить їх рід. Якщо вам присниться, що орел переслідує свою жертву, то ваша справа в суді вирішиться на вашу користь. М’ясо орла є уві сні означає, що ви впораєтеся зі своїми ворогами, як би сильні вони не були. Дивіться тлумачення: Птахи, Ловити, Полювання.

Ісламський Сонник

Орел тлумачиться як король, імператор, а інший раз вказує на довголіття, багатство, а також війну. Чорний сокіл, орел, царський сокіл, шуліка і кречет означають могутнього і сильного царя. Бачити будь-якої шкоди від цих птахів — означає неприємність з боку царя, а хто побачить уві сні задоволення, яке отримує від цих птахів, — зазнає радість з боку царя. Ібн Сирін говорить: «Коли сниться що орел підняв Вас в повітря — це передвіщає Вам високе заступництво або захоплюючу подорож, і якщо орел дав Вам щось, то в житті Ви отримаєте нагороду від правителя.

Якщо орел схопив Вас і потягнув в небо так високо, що земля йде з поля зору, то такий сон обіцяє смерть в подорож. Якщо Вам уві сні подарували орляти, то у Вас наяву народиться розумний і здатний син. Побачити такий сон вдень-к смертельної хвороби, яка прийде на нього сина. Годувати уві сні орла або говорити з ним на добро і блага. Бачити ширяючого в небі орла — до знайомства з сильним, войовничим і гнівним людиною, яка любить побитися. Бачити розлюченого орла, значить, заслужити чийсь сильний гнів. Орел, що б’є Вас своїм крилом — віщує Вам нещастя і біду. Падаючий з неба Вам на голову орел обіцяє Вам смерть «.

Сонник Міллера

Наснилося, що прямо над вами кружляв орел, — значить, ввімкнетеся в запеклу боротьбу за свої благородні ідеали і цілі, яка, хоч і буде складною, все ж приведе вас до переконливої ​​перемоги. Спостерігати за птахом, що кружляє в піднебессі, — сон до придбання всіх можливих в нашому світі благ. Гніздо з орлятами сниться до того, що у вас складеться міцна ділова дружба з впливовими персонами, в справах буде удача. Якщо ви в сновидінні позбавили життя орла, це видає крайню ступінь рішучості, з якою ви маєте намір просуватися до більш високого життєвого становища.

Їли його м’ясо — це говорить про те, що вам властива величезна сила характеру, за допомогою якої ви в змозі впоратися з будь-яким випробуванням і не спасувати перед загрозою смерті. Орла вбив інша людина — сон до фатального випадку, через якого ви позбудетеся всього завойованого. Сидіти на орлиною спині — цей сон означає, що має бути вкрай вигідна, захоплююча та пізнавальна поїздка в далекі і мало порушені цивілізацією краю.

Сонник Лоффа

Для племен американських індіанців орел — вельми важливий символ. У літературних джерелах древніх греків і євреїв він також мав велике значення, причому символічне значення образу орла залишилося тим же досі. Згідно з уявленнями індіанців племен навахо і Кроу (воронів), орел — це уособлення мудрості, прозріння, нерідко асоціюється зі священної емблемою, що відбиває той факт, що люди були обрані Великим Духом для особливого призначення.

У світогляді стародавніх греків і євреїв орел був символом влади, величі, страху. Це значення витікають з того, що орли, будучи від природи потужними і великими істотами, запросто викрадали з подвір’їв невеликий домашній худобу. Якщо приснився орел, це говорить про те, що сновидцу вдасться проявити себе мудрою людиною. Йому буде властива двостороння інтуїція, що стосується і реального, матеріального світу і світу потойбічного.

Сонник Лонго

Орел уві сні — символізує ризиковані підприємства і високі цілі, для досягнення яких вам знадобиться вся ваша відвага, рішучість і мужність. Гніздо орла — знак підтримки, яку може вам надати впливова людина. Повітряним високо в небі орел — ознака душевного підйому. Схоже, у вас є всі шанси домогтися в житті дуже великих успіхів. Нападник на вас орел — попереджає про те, що, вступивши в якусь небезпечну справу, ви ризикуєте гірко пошкодувати про це. Мертвий орел — символ краху планів і задумів. У той же час, якщо, захищаючись від нападу орла, ви вбили його — такий сон підказує, що незабаром ви можете опинитися в дуже скрутному становищі, але у вас вистачить душевних сил подолати всі перешкоди.

Еротичний Сонник

Орел, що летить в небі — символ вашого тривожного стану. Ситуація, що склалася поставила вас в глухий кут. Ви не знаєте, з ким насправді хочете залишитися — з людиною, яка поруч зараз, або з колишнім партнером. Часом ви схиляєтеся до останнього варіанту в основному через те, що відносини з колишнім коханцем здаються вам ідеальними, тоді як нинішня інтимне життя не влаштовує. Не забувайте: через деякий час все погане, як правило, забувається і залишається світлий смуток за який пішов щастя. Насправді ваша колишня інтимне життя може бути не такою вже райдужною.

Сучасний Сонник

Якщо орел приснився вам в перші дні тижня, то ви відчуєте справжній шок від тієї ситуації, в якій опинитеся волею долі. Той же сон у другій половині свідчить, що поставлена ​​вами мета не буде досягнута. Пустці орел сниться до того, що в мріях ви відірветься досить високо від грішної землі. Якщо вам вдалося уві сні сісти орлу на спину і він злетів з вами до небес, то наяву вам потрібно придивитися до свого оточення: десь серед знайомих загубився ваш шанувальник і таємний шанувальник. Падаючий орел сниться до тривалої низці неприємностей.

Сонник Нострадамуса

Орел уві сні — це символ стрімкості, пророцтва, мінливості. Чорний двоглавий орел є символом могутності Росії. Бачити чорного двоголового орла, який воює з будь-яким звіром — загроза війни і зовнішніх конфліктів. Орел в павутині і гігантський павук поруч, що збирається з’їсти дитину орла, віщує неприємності Росії. Пустці в небесах орел означає Ваше прагнення до справедливості і милосердя. Ви на правильному шляху, і шлях Ваш світлий. Орел в клітці — прагнення до влади і могутності.

Сонник Фрейда

Сон про ширяючому в небі орла говорить про вашу стурбованість поточною ситуацією, нездатності зробити вибір між нинішнім і колишнім партнером. Сон застерігає: може вийти так, що ви починаєте ідеалізувати свого колишнього партнера і малювати собі в уяві майбутнє з ним виключно в рожевих тонах. У той же час вам властиво шукати якісь недоліки в теперішньому партнері, і тільки тому він зараз для вас недостатньо хороший.

Сонник Хассе

Побачили уві сні орла — до хвороби з вдалим результатом; влетів — справи будуть рухатися вперед добре; літав — вам не можна забувати те, що необхідно для реалізації планів; приніс щось в гніздо — до непередбаченого поліпшення матеріального стану, одруження з багатою людиною; стріляти в орла — до втрати; білий — на превеликий спадок; сидів у вас на голові — в родині буде смерть; нападав — до образи; сидів в клітці — до сімейного ганьби.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви побачили білого орла — слід очікувати отримання великого спадку. Якщо ви спостерігаєте за тим, хто сидів орлом — скоро ви отримаєте владу в свої руки. Так само, у вас є людина серед близьких людей, який надає на вас переважна вплив. Якщо ви побачили двоголового орла — значить незабаром в ваших відносинах утворюється любовний трикутник.

Китайський Сонник

Бачити його — до новин в бізнесі. Бачити, як ви випустили орла, щоб він зловив птицю, — до успіху і удачі в бізнесі і в усіх справах. Бачити, як ви зловили орла — до високого становища в суспільстві. Бачити, як орел сів вам на голову, — до підвищення по службі.

Езотеричний Сонник

Побачити живого орла — такий сон пророкує, що у вас додасться сил, життєвої енергії. Мертвого або пораненого — значить, не зможете задовольнити свої честолюбні надії. Побачити зображення намальоване, вишитий і ін. — до перемоги, слави і почестей.

Сонник Менегетті

Це образ сильного хижака, чиє панування над навколишнім середовищем і позбавлення життя слабких і беззахисних тварин продиктовано необхідністю біологічного виживання. У сновидіннях цей образ пов’язують з негативним присутністю матері.

Сонник Мандрівника

Орел — успіх, визнання; заступництво; духовні здібності, інтуїція. Забирає високо — «запаморочення» від успіху; моральне падіння, біда. Мертвий — спадок або крах.

Французький Сонник

Орел сниться до великого успіху буквально у всіх справах. У той же час кружляв над вашою головою птах є не самим благополучним знаком.

Сонник Цветкова

Побачити орла — чекайте успіху в справах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: