Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник осінь, до чого сниться осінь уві сні

Осінь — пора в’янення і смутку. Але хіба можна сумувати, якщо за вікном тепла червоно-жовта пора?! Уві сні все точно так же, як і наяву! Сонячна погожа погода — символ посмішок і веселощів, похмурий похмурий пейзаж — знак смутку і самотності. Все, що ви хочете знати про те,, до чого сниться осінь, знає сонник. Знає і допоможе захистити себе від неприємностей і примножити радість!

Осінь по сонником Міллера

Жінці бачити уві сні золоту осінь — в реальності подібне сновидіння означає якусь власність, яку вона отримає, але для цього їй потрібно буде поборотися за право володіння.

Наснилося дівчині, що вона збирається вийти заміж восени — в реальності її чекає велике щастя, любов і достаток.

Похмура час — смуток і печаль прийдуть до вас в будинок

Бачити похмуру сльотаву погоду за вікном — наяву вас можуть чекати проблеми в стосунках з коханою людиною, що викличе у вас напади нудьги і смутку, пророкує сонник Лоффа.

Уві сні ви гуляєте в похмурому осінньому лісі — в реальності у вас не вийде завершити свої справи так, як ви того хотіли. Все буде валитися з рук і викликати почуття роздратування.

Сниться, що за вікном бушує холодний вітер, зриваючи з дерев листя — до приходу гостей, які принесуть із собою клопоти, а то і навіть неприємності.

Побачити, що ви бреде по кладовищу холодної осінньої ночі і ховаєте особа від вітру і дощу — вас незабаром образить малознайомий чоловік. Незважаючи на те, що образа буде дріб’язкова, вас цей інцидент дуже сильно зачепить за живе.

Жовто-червона казка або Щастя вже зовсім близько

Приснилася красива золота осінь з яскравими сонячними днями і теплими ночами — вас чекає велика радість і щастя. Вас буде радувати все: сім’я, робота, друзі, обіцяє сонник Ванги.

Бачити уві сні, що ви купуєте нові осінні туфлі до обновок і гарному настрою. Можливо, у вас виникне бажання оновити свій імідж, сміливо дійте — у вас вийде.

Гуляти по осінньому лісі і збирати ягоди і гриби — вам належить цікаву подорож або спокійні і тихі вихідні на природі, пророкує Жіночий сонник.

Збирати різнокольорові листя, що опадає з осінніх дерев — подібне сновидіння приснилося підприємцю обіцяє хороший прибуток і успішне ведення бізнесу.

Сезон не в сезон — знак життєвих змін

Осінь приснилася влітку — до змін у житті. Якщо погода радує теплом і сонцем, зміни будуть на краще, але якщо в сновидінні холодна сира осінь — будьте готові до неприємних змін, попереджає сонник Цвєткова.

Якщо в реальності зима, а вам сниться пізня осінь і сниться сніг — є ймовірність того, що вам запропонують нову роботу з кращими умовами і зарплатою.

Бачити уві сні осінь навесні — до змін в особистому житті. Якщо сновидіння наснилося ранньою весною — відбудуться сумні події, наприклад, розставання з коханою людиною. Але якщо за вікном квітуча весна — до нового етапу у відносинах — пропозиція руки і серця, весілля, народження дитини.

Рік навпаки як символ сюрпризів і несподіванок

Сніг на золотий листі уві сні — до приємних, таким, що запам’ятовується і радісним подіям.

Бачити уві сні, що на календарі — вересень, а вже випав сніг і всюди лежать кучугури — вас чекає дуже приємний сюрприз від коханої людини, пророкує сонник міс Хассе.

Побачити уві сні, що ще вчора на вулиці була осінь, а сьогодні вже зима і Новий рік — до яскравих подій, на межі чарівництва. Статися те, про що ви навіть не мріяли.

Сниться сніг на квітучому дереві, а на календарі — листопад — до подарунків від друзів і близьких, причому без приводу, обіцяє Слов’янський сонник.

Побачити, що після осені в місто прийшла весна, і всюди цвітуть конвалії — людина, яка ще вчора вважав вас своїм ворогом, запропонує вам мир і дружбу.

Сонник осінь, до чого сниться осінь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: