Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник орхідея, до чого сниться орхідея уві сні

Наяву орхідея вважається істинно жіночим квіткою, побачене уві сні рослина символізує удачу в любові і успіхи на діловому терені. Те,, до чого сниться орхідея, прийнято тлумачити сонниками виходячи з зовнішніх особливостей квіточки і дій персонажа безпосередньо з ним пов’язаними.

Зовнішні особливості

Сухе рослина застерігає про проблеми в службових справах. Квітуча орхідея, за версією сонника Міллера передрікає щастя в особистому житті, успіхи на любовному фронті.

Ще одне пояснення,, до чого сниться квітуча орхідея мається на Загальних сонник. Приснилося сновидіння обіцяє успіх сплячої людини в ризикованому і абсолютно безперспективному справі, а також обіцяє чуттєві, вишукані і витончені задоволення, пам’ять про яких зберегтися на століття.

Зламаний червона квітка уві сні символізує охолодження любовних почуттів і прагнень. Зів’яле рослина для жінки означає самотність. Можливо, цей період життєвої невизначеності необхідний сновидицей для особистісного становлення і духовного зростання.

Кольорові характеристики

Нескладно здогадатися,, до чого сниться орхідея за версією доктора Фрейда. Згідно тлумачу, приснилося сновидіння обіцяє неймовірні задоволення і пікантні насолоди. Побачений уві сні чорний квітка передрікає сплячій людині можливість випробувати гострі відчуття, придбання грандіозного сексуального досвіду.

Червона орхідея уві сні оповіщає молоду дівчину про зустріч в реальному житті з досвідченим і розбещеним чоловіком, який зуміє пробудити в ній чуттєвість і прищепити любов до сексуальних експериментів.

Біла орхідея, на думку сонника Міллера, пророкує сильну і взаємну любов. Ванга, приснився білий квіточка позиціонує з високою духовністю сновідящего, а жовтий — з порочністю і незрілістю душі, склочность і схильністю до пересудів.

Подарунок

Отримати в подарунок жовту орхідею від знайомих або друзів, передбачає виникнення пліток і наклепу з приводу інтимного життя сплячої людини. Якщо вона була іншого кольору і подарована знайомим протилежної статі, значить, наяву цей персонаж відчуває глибокі почуття і потяг до сновідящій.

Сучасний сонник Е. Авдяевой пояснює,, до чого сниться сон, в якому сновидцу подарували квіточку, тим, що наяву персонаж не зможе дочекатися кохану людину з тривалої поїздки, відрядження або армії.

Самому подарувати уві сні цей цветик комусь, передбачає виникнення тривалої зв’язку з цією людиною або взаємної симпатії.

Дії

Зривати квітучу білу орхідею, згідно сонником Міллера, віщає про швидке заміжжя. Чоловікові приснилося бачення підказує зустріч з чистою і непорочною дівчиною, яка міцно оселиться в думках і серці сновідящего.

Довелось уві сні садити або пересаджувати орхідею, за версією сонника Е. Авдяевой, позначає швидке розставання з коханим. Ставити її в вазу передрікає початок нового захоплюючого любовного роману.

Розводити ці прекрасні квіточки уві сні, підказує про спокійному і зваженому характері сновидіння, на частку якого найближчим часом випадуть досить важкі випробування. Тлумач пророкує, що Ви з честю впораєтеся з усіма неприємностями і володій бажані вершини.

Сонник орхідея, до чого сниться орхідея уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: