Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник оса вкусила, до чого сниться оса вкусила уві сні

Якщо вас уві сні оса вкусила, то приготуйтеся до пліток, ворожнечі і раптового нападу недоброзичливців. До чого ще сниться цей кумедний, але болючий сюжет? Сонник врахує всі деталі сновідійного пригоди.

Відпочиньте!

Наснилося, що несподівано вжалила оса? Ви вкрай довірливий і м’яка людина, ніж без сорому користуються інші.

Іноді тлумачення сну більш конкретне. Наснилося, що куснула оса? Отримайте наганяй від начальства і дуже засмутити.

Іноді укус натякає на те, що ви дуже втомилися і роздратовані, що неминуче призведе до якогось конфлікту.

Попередження Міллера

До чого сниться, що вжалила оса? Сонник Міллера передбачає, що у вас з’явиться багато заздрісників і недоброзичливців, які будуть отруювати життя на дрібниці.

Зберіться!

Що ще означає осиний укус уві сні? У справах намітилися труднощі через поганих витівок оточуючих.

Бачити, що оса вкусила іншого персонажа — краще. Вашим недругам уготована сумна доля.

Якщо ж уві сні вас покусав цілий рій диких комах, то сонник підозрює, що неприємності трапляться з вини рідних.

Що робили?

Намагаєтеся зрозуміти,, до чого сниться подібний образ? Згадайте, що ви самі робили в момент нападу комах.

 • Відмахувалися — інтриги.
 • Тікали — закиди.
 • Ховалися — проявіть терпіння.
 • Боялися — проявіть обережність.
 • Убили — впораєтеся з усіма труднощами.
 • До речі, якщо уві сні на вас напав цілий рій, але їх жала не принесли дискомфорту, то сонник впевнений: в реальності вас цінує начальство і поважають колеги.

  Менше витрачайте!

  До чого сниться, що випадкова оса вкусила в руку? Відносинам з коханою людиною зашкодять заздрісники. Іноді це пряма вказівка ​​на неминучий розрив.

  Якщо ж ви скинулися комашку, і вона не встигла гризнуть в руку, то зрозумієте, звідки йде небезпека і зумієте запобігти найгірше.

  Наснилося, що бджілка куснула в руку? Сонник підозрює, що ви явно безглуздо витрачаєте гроші. Для молодої дівчини ця ж картина означає, що вона буде каятися в дурному поведінці.

  Чекайте тріумфу!

  Наснилося, що оса вкусила за палець? Вам належить розсваритися з близькими через безглузді наклепів, що спричинить серйозні наслідки.

  До чого сниться, що після ужаливания палець розпух і став просто величезним? Ваш успіх виявиться настільки грандіозним і стрімким, що здивує всіх навколо.

  Уві сні палець став товстим, як сарделька? Сонник вважає, що незабаром доведеться спілкуватися з людиною, яка не розуміє суті елементарних речей.

  Купівля або збитки?

  Бачити, що оси уві сні жалять в ногу — до великої радості, яка буде пов’язана з матеріальними надходженнями або цінною покупкою.

  Якщо оса вкусила в ногу, а вона моторошно почервоніла і розпухла, то настають величезні неприємності.

  Сонник також вважає, що ви ризикуєте втратити стабільність, погодившись на ризиковане підприємство.

  Думайте!

  До чого сниться, що оса вкусила в вухо? Несподівано вас відвідає вкрай вдала думка, яка допоможе втілити нереальний план.

  Однак сонник нагадує, що укус в вухо може бути і негативним знаком, селищем приниження і втрату гідності.

  Допоможіть!

  Уві сні вкусила оса, і довелося витягувати жало? Бажане досі не виконано через особисту закомплексованості.

  Бачити жало в тілі іншої людини — означає, що вам потрібно надати комусь допомогу, навіть якщо ви не впевнені в своїх силах.

  Сонник оса вкусила, до чого сниться оса вкусила уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: