Сонник осіннє листя, до чого сниться осіннє листя уві сні

Романтичні осіннє листя уві сні — трохи сумний символ нездійснених надій і очікування спокою. До чого сняться прогулянки під шелестять кронами, аромат диму і букет з увядающих гілочок? В сонник зібрані прикмети щастя, багатства і випробувань.

Сонник Міллера про прикмети осені

Сонник Міллера пропонує бачити в них передбачення майбутнього. Дівчина, якій осіннє листя наснилися ще зеленими, вдало вийде заміж — за солідного чоловіка з достатком. Гірше, якщо уві сні вони були зів’ялими — тоді перед самим весіллям наречену чекає зрада обранця.

У широкому сенсі, блякла листя є уособленням ошуканих надій і тривожних очікувань, а яскрава — зелена або жовта — пророкує благополуччя і щастя в майбутньому, а багряна відкриває спокусливі перспективи.

Знаки успіху

Осінь — пора підведення підсумків. Багато тлумачі відзначають, що яскраві осіннє листя віщують успішне завершення розпочатих проектів, а збирати їх уві сні в ошатний букет є передбачення успішного ведення справ і міцного.

Сонник Від «А» До «Я» роз’яснює, що бродити уві сні під густими, ще зеленими, кронами дерев є передвістям любовне пристрасті. Їх шелест символізує шелест паперових купюр і пророкує збагачення — доходи від бізнесу істотно виростуть.

Які листя

Різьблена велика кленова листя уві сні знаменують собою везіння і нові корисні придбання. Бачити бурі дубові — до здійснення бажань, але якщо наснилися величезні батоги папоротей, це загрожує довгими роками самітництва — літніх родичів потрібно постійний догляд.

А до чого сняться дрібні жовті осіннє листя, наприклад, березові? Їх поява віщує нужду і життєві негаразди. А біблійний фіговий листок передрікає пережити ганьбу.

Прикрашені дрібною різнобарвним листям кущі уві сні — до розчарування від страшних відкриттів, які залишать в душі сновидіння неприємний осад.

Прогулянка по в’януть парку

До чого сниться розслаблена прогулянка по парку, милування листопадом? Людині належить нелегке випробування, яке відкриє йому глибоке розуміння добра і зла.

Шурхіт осіннього листя під ногами — як обіцянку блискучих перспектив. Згідно сонником Деніз Лінн, тьмяна листя на землі — знак прощення: людина готова відпустити своє минуле. Ходити по ній восени, відчуваючи вогкість і озноб — це ознака слабких легень і хворі нирки.

Бачити уві сні жовті купи, сметана двірниками — попереду сновидіння чекає задоволення від прочитання чудової книги. Спалювати їх присниться того, чия взаємна любов переросте в люту ненависть. До чого сниться вдихати запах диму, заволікається парк: це передчуття сезону спокою.

За Дворянському сонником Гришиной, якщо наснилося збирати сухий гербарій, людини чекає потреба, а спостерігати за листопадом — пережити втрати.

За Малому Велесову сонником, дрібна осіннє листя віщує клопоти, шарудить на вітрі — обман і плітки, а також — зустріч з любов’ю.

Сонник осіннє листя, до чого сниться осіннє листя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: