Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник осіннє листя, до чого сниться осіннє листя уві сні

Романтичні осіннє листя уві сні — трохи сумний символ нездійснених надій і очікування спокою. До чого сняться прогулянки під шелестять кронами, аромат диму і букет з увядающих гілочок? В сонник зібрані прикмети щастя, багатства і випробувань.

Сонник Міллера про прикмети осені

Сонник Міллера пропонує бачити в них передбачення майбутнього. Дівчина, якій осіннє листя наснилися ще зеленими, вдало вийде заміж — за солідного чоловіка з достатком. Гірше, якщо уві сні вони були зів’ялими — тоді перед самим весіллям наречену чекає зрада обранця.

У широкому сенсі, блякла листя є уособленням ошуканих надій і тривожних очікувань, а яскрава — зелена або жовта — пророкує благополуччя і щастя в майбутньому, а багряна відкриває спокусливі перспективи.

Знаки успіху

Осінь — пора підведення підсумків. Багато тлумачі відзначають, що яскраві осіннє листя віщують успішне завершення розпочатих проектів, а збирати їх уві сні в ошатний букет є передбачення успішного ведення справ і міцного.

Сонник Від «А» До «Я» роз’яснює, що бродити уві сні під густими, ще зеленими, кронами дерев є передвістям любовне пристрасті. Їх шелест символізує шелест паперових купюр і пророкує збагачення — доходи від бізнесу істотно виростуть.

Які листя

Різьблена велика кленова листя уві сні знаменують собою везіння і нові корисні придбання. Бачити бурі дубові — до здійснення бажань, але якщо наснилися величезні батоги папоротей, це загрожує довгими роками самітництва — літніх родичів потрібно постійний догляд.

А до чого сняться дрібні жовті осіннє листя, наприклад, березові? Їх поява віщує нужду і життєві негаразди. А біблійний фіговий листок передрікає пережити ганьбу.

Прикрашені дрібною різнобарвним листям кущі уві сні — до розчарування від страшних відкриттів, які залишать в душі сновидіння неприємний осад.

Прогулянка по в’януть парку

До чого сниться розслаблена прогулянка по парку, милування листопадом? Людині належить нелегке випробування, яке відкриє йому глибоке розуміння добра і зла.

Шурхіт осіннього листя під ногами — як обіцянку блискучих перспектив. Згідно сонником Деніз Лінн, тьмяна листя на землі — знак прощення: людина готова відпустити своє минуле. Ходити по ній восени, відчуваючи вогкість і озноб — це ознака слабких легень і хворі нирки.

Бачити уві сні жовті купи, сметана двірниками — попереду сновидіння чекає задоволення від прочитання чудової книги. Спалювати їх присниться того, чия взаємна любов переросте в люту ненависть. До чого сниться вдихати запах диму, заволікається парк: це передчуття сезону спокою.

За Дворянському сонником Гришиной, якщо наснилося збирати сухий гербарій, людини чекає потреба, а спостерігати за листопадом — пережити втрати.

За Малому Велесову сонником, дрібна осіннє листя віщує клопоти, шарудить на вітрі — обман і плітки, а також — зустріч з любов’ю.

Сонник осіннє листя, до чого сниться осіннє листя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: