Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник осетер, до чого сниться осетер уві сні

Якщо в реальності у вас немає звички їсти за обідньої трапезою осетра або лосося, то побачивши таке уві сні, задумайтеся, до чого це сниться. Більшість сонників сходиться на думці, що приснився осетер, севрюга або інша червона рибка — це символ достатку і успіху.

Сонник Міллера

Дуже порадує тлумач Міллера незаміжніх дівчат, які побачили уві сні осетра. Дане бачення пророкує заможного і привабливого залицяльника, а можливо і майбутнього чоловіка.

Якщо вам приснилося, що ви ловите руками осетрів, то це може означати, що дуже скоро вам посміхнеться удача. А ось плавати з осетром в басейні або у відкритому водоймищі, означає міцне здоров’я і відмінне самопочуття.

Рибні «тлумачення-коротиші»

Наснилася осетрінка і вам стало цікаво, до чого це сниться? Не варто втрачати даремно час ні на роздуми, ні на довгі тлумачення. Зверніть увагу на короткі трактування, пропоновані сонниками:

 • Бачити уві сні спійману власноруч рибину — до прибутку.
 • Купувати уві сні свіжозаморожені тушки — хтось буде ставитися до вас з «прохолодою».
 • Бачите, як діти спостерігають за осетром в акваріумі — до тихим сімейним посиденьок.
 • Готувати рибку на вугіллі — вам розкажуть щось веселе і цікаве.
 • Наснилося, що ви потрошити улов — до фінансових втрат.
 • Різати на частини морожені тушки — до даремним витрат і очікуванням.
 • Плавати разом з осетрами в море — до щасливому випадку.
 • «Цінний улов» обіцяє багато грошей і емоцій

  Спіймати уві сні осетра — велика удача. Зрозуміти, до чого це сниться чоловікові, допоможе сонник пастора Лоффа. Тлумачення сну, яке він пропонує, звучить так: вас чекає успіх у справі, яке ви запланували. А якщо риба була з ікрою, то дохід вас несказанно порадує своїми розмірами.

  Жінці уві сні зловити осетра зовсім не означає вагітність, як прийнято вважати. Місячний сонник пропонує дамі уважно придивитися до своїх шанувальників, серед них вона знайде успішного і незалежного кавалера. Зловила рибу з ікрою в череві, але без голови — «не втрачайте» голови від пристрасті, інакше отримаєте зовсім не те, на що розраховували, радить Жіночий сонник.

  «Пальчики оближеш…», або Благополуччя вже на підході

  До чого сниться бачення, в якому ви їсте осетрину, знають практично всі сонники. Але необхідно враховувати спосіб приготування рибного делікатесу. Так, наприклад, є копчену осетрину — це ознака швидкого збагачення, хоча і не зовсім чесним способом. А ось якщо ви їли солону осетрину, тоді пам’ятайте, удача — дама примхлива, за неї потрібно поборотися, підказує Східний сонник.

  Цікаве тлумачення має моторошне сновидіння, в якому ви їли живу рибу: вона тріпотів з кожним вашим укусом — ви щось робите неправильно, зупиніться і подумайте, поки не пізно. А ось, якщо жива осетрінка ніяк не реагувала на те, що її кусають — ви на вірному шляху.

  Блюдо з душком — знак брехні і обману

  Якщо уві сні ви бачите, що на столі стоїть і смердить велике блюдо з протухлих осетром, то в реальності ви можете постраждати через довірливість. А ось, якщо наснилося, що ви збираєтеся чистити осетрів, і відчуваєте, що вони протухли в воді, в якій плавали, то наяву ви зможете вловити фальш у промовах підлабузника.

  Циганський тлумач підкаже,, до чого сниться великий осетер, плаваючий у воді чистої, але з різким запахом: це символ того, що викрили в обмані великого чиновника або вищестоящого керівника. А ось потемніле м’ясо осетра уособлює собою підступи афериста, який намагається втертися вам в довіру.

  Сонник осетер, до чого сниться осетер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: