Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник операція — до чого сниться?

Англійська Сонник

Бачити уві сні операцію — переживання з приводу своїх відносин з друзями, родиною, близькими вам людьми. Якщо вам наснився сон, де хірург призначає вам операцію, а ви боїтеся, то в реальному житті на вас «навісять» велику кількість обов’язків, відповідальних справ, і ви злякалися відповідальності. Насправді боятися не варто — ви зумієте впоратися з усіма своїми справами, якщо не будете відволікатися на сторонні предмети. При цьому вдалий результат вашої роботи позначиться на подальшому просуванні по кар’єрних сходах.

Якщо вам приснилася операція, в той час, як вам її роблять, а ви при цьому все чуєте, бачите, можете розмовляти з докторами і ясно розумієте, що відбувається, то такий сон попереджає про те, що ви дуже втомилися і вам необхідно зупинитися, озирнутися, відпочити. В іншому випадку, ви можете здійснювати масу помилок, причому не від незнання нюансів, а від банальної втоми. І це буде особливо прикро, тому що ви могли їх уникнути, а тепер доведеться виправляти наслідки. Якщо вам наснився сон, в якому операцію роблять іншій людині, то найближчим часом ваша допомога чи порада знадобиться вашому близькому другові.

Сонник Міллера

Не варто побоюватися снів, в яких вам роблять операцію. Вони часто не розтлумачуються буквально і несуть зовсім інший зміст. Наприклад, операція на животі вагітної жінки може передвіщати їй клопоти і проблеми, які вона зможе самостійно вирішити, але через якийсь час. Якщо вагітній жінці присниться що у неї сочиться кров після операції — їй варто дуже уважно поставитися до свого здоров’я в наступні дні.

Якщо молодій парі присниться, що комусь із них зробили операцію, і він проходить реабілітацію — то у відносинах у них намічається вельми складний період, і переживати його доведеться довго. Складність ситуації ще полягає в тому, що пара не готова була до випробувань долі і тепер досить важко сприймає все з ними відбувається. Що варто зробити в цій ситуації? Заздалегідь підготувати себе до можливих змін долі і її поворотам. Якщо вам присниться що під час операції ви впадаєте в кому — вам доведеться тривалий період життя, наповнений помилками і втратами. Ви вже зараз бачите що гряде непростий час, але нічого вдіяти з цим не можете.

Сонник Фрейда

Операція сниться до глобальних змін в особистому житті, які змусять вас подивитися по-новому не тільки на наявні відносини, а й на особисте життя в цілому. Важливо пам’ятати, що б ви не робили уві сні для відновлення здоров’я, наяву вам доведеться так само старанно працювати для відновлення відносин.

Якщо молодий незаміжньою дівчині присниться операція на животі — їй пора подумати про те, що діти в найближчому майбутньому у неї не з’являться саме через неправильне вибору партнера. Вона зупиняє свій вибір на тих чоловіків, які не цінують її унікальність і не дають їй належної уваги. У майбутньому не варто переступати через свої принципи, і дозволяти собою відкрито маніпулювати.

Якщо чоловікові присниться, що він виступає в ролі хірурга — йому насправді не вистачає не тільки жіночої уваги, але і дружнього спілкування з жінками. Він потребує взаєморозуміння і підтримки саме зі сторін слабкої статі. Саме жіноча ласка і любов здатні підштовхнути його до великих справ.

Сонник Менегетті

Сон, в якому Вам робили операцію, передбачає, що Вам потрібно, виділити що — то з вашої системи цінностей або видалити його зі свого життя. Можливо, Вам необхідно відпустити щось або змінити свої звички. Сон, в якому хтось інший піддався хірургічної операції, означає відкриття власного Я і необхідність емоційного зцілення. Вам потрібно «вирізати» або виключити щось зі свого життя.

З іншого боку, операція передбачає, що Ви відчуваєте вплив якої — то авторитетної фігури. Ви в даний час вагаєтеся, розмірковуючи, чи варто Вам діяти і вести себе певним чином. Більш буквальне тлумачення цього сну може відображати ваші побоювання з приводу майбутньої операції або про своє здоров’я.

Пластична операція, зроблена Вам уві сні, передбачає, що Ви відновлюєте свою самооцінку, намагаючись поліпшити її. Наснилося операція може символізувати тривогу, якщо Ви готуєтеся до пластичної операції або плануєте йти до пластичного хірурга.

Сонник Ванги

Побачити уві сні операцію — обіцяє Вам успішне завершення поточних справ. Асистувати на хірургічної операції — значить, що Ви почнете спробу збільшити свій дохід не праведним шляхом, але втілити в життя свій намір Вам не дозволить Ваша прокинулася совість. Якщо під час сновидіння Ви лежите на операційному столі, то дане сновидіння пророкує Вам наступ важких змін у Вашому житті.

Побачити себе в ролі хірурга, що робить операцію — символ того, що Вас чекає прийняття важливого і вельми не простого рішення. Побачити уві сні, що доктор призначив Вам операцію, і Ви відчуваєте через це страх, то в реальному житті Вам належить бути відповідальним за важкі рішення. У Вас дістане сил і розуму, все зробити правильно.

Еротичний Сонник

Якщо ви бачите, як вас оперує хірург, значить, незабаром вам доведеться зробити вибір між вашою родиною і коханою людиною. Якщо ж ви самі робите операцію, наяву ви дізнаєтеся, що близька вам людина страждає сексуальними збоченнями.

Сон, в якому косметична операція поділася на когось, вказує на те, що сновидець прагне змусити людей робити те, що він або вона хоче. Наснилося операція на внутрішніх органах, означає, що буде прогрес в любовних відносинах. Вас будуть сприятливо сприймати особи протилежної статі з великою кількістю шанувальників. При таких обставинах, спробуйте здійснити свої матримоніальні плани.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви переживаєте за результат операції, яку роблять близькій вам людині, — це означає благополучне протягом справ, які не чревате ніякими ускладненнями. Бачити себе на операційному столі означає погіршення самопочуття до такої міри, що в один момент вам доведеться викликати «швидку допомогу».

Сон, де вам ампутують руку, — до невеликих втрат; позбутися ноги — занепад в торгових справах. Якщо уві сні вам роблять аборт — це застереження не робити зопалу рішення, яке може привести до необоротних і найнеприємнішим для вас наслідків в реальному житті.

Сонник Лонго

Потрапити уві сні на операційний стіл — поганий знак. Судячи з усього, наяву ви ризикуєте вплутатися в якусь небезпечну справу, чревате великими втратами для вас. Такий сон також підказує, що виплутатися зі скрути у вас навряд чи вийде без допомоги або підказки фахівців. Наркоз уві сні — означає, що причиною ваших невдач може стати неадекватна оцінка ситуації. Самому проводити операцію уві сні — знак того, що вам, можливо, доведеться проявити всі свої здібності, щоб дозволити якийсь вкрай болюче і неприємне питання.

Езотеричний Сонник

Операція проводилася над вами — це знак перебудови органів ваших тонких тел. Цілком можливо, що у вас починають проявлятися екстрасенсорні здібності, зокрема яснослухання. Якщо в сновидінні оперували ви самі, це говорить про те, що ви дозволяєте собі втручання в життя іншої людини. Хірург, який робив операцію, — це уособлення вищих сил, які допомагають вам перебудуватися.

Сімейний Сонник

Бути прооперованим уві сні — знак того, що на вас тимчасово покладуть обов’язки, за які раніше відповідав інша людина. Іноді такий сон вказує, що вам слід стримувати свій гнів. Крім цього, такий сон означає, що вам відкриються нові можливості, які змінять ваше життя на краще. Самому оперувати уві сні — знак прибутку, користі.

Французький Сонник

Здорова людина побачив сон, операція на животі. Сон вказує на везіння, удачу, які стануть вас постійно супроводжувати. У такий чоловік залишив все горе і напасті позаду. Коли хворий побачив такий сон, це хороший показник швидкого його одужання, одна умова сумлінне лікування.

Сонник Лоффа

Сон про операції на животі розповідає сновидцу, що його організму потрібна енергія а брати її а звідки, йому необхідно займатися фізкультурою, надати увагу здоров’ю. Відмовитися від куріння.

Сонник Хассе

Побачити, як проводилася операція, — такий сон пророкує, що ви маєте бути вкрай терплячою людиною; оперували вас — значить, позбудетеся від хвороби.

Сонник Мандрівника

Оперуватися самому, бачити, брати участь радикальні зміни на краще в здоров’я, творчості, справах. Скальпель — хворобливий розрив відносин на благо обох.

Сонник Цветкова

Тебе оперують — величезні зміни на краще, нові можливості і доходи; ти сам оперуєш — ізвлечёшь користь; спостерігаєш за операцією — неймовірні вести.

Китайський Сонник

Якщо уві сні вам роблять операцію — до зникнення всіх неприємностей. Хворий побачив себе на операції — до одужання.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: