Сонник оргія, до чого сниться оргія уві сні

Чого тільки не бачить людина уві сні! Бувають сновидіння спокійні і умиротворені, що несуть з собою розслаблення і спокій, але часом наші сни рясніють такими сюжетами, що навіть дивуєшся, до чого це сниться і з якого дива. До розряду «божевільних мрій» можна віднести бачення, в якому вам приснилася оргія. Сонники розтлумачать, чого слід очікувати згодом, головне — не забути про деталі!

Короткі тлумачення

Якщо ви не бажаєте витрачати час даремно, займаючись пошуком і розшифровкою значення своїх «підсвідомих образів», скористайтеся короткими трактуваннями — вони в парі слів пояснять, до чого сняться мрії про оргії.

 • Бачити уві сні багато людей, що займаються сексом — до нестійкості перед гріхами.
 • П’яна гулянка — символ головного болю в реальності.
 • Наснилися чоловіки і жінки після загального сполучення — вас переслідують якісь страхи.
 • Самому брати участь в оргії — ви даремно розтрачуєте свій потенціал.
 • Керувати вакханалією довелося — ви прагнете нехтувати нормами поведінки.
 • Чіпати руками чужі статеві органи під час оргії — до початку ворожнечі з кимось.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер, в силу своєї професії, ні снобом, проте на сторінках його сонника про приснилося оргії можна знайти всього пару рядків. Отже, якщо уві сні ви бачите оргію здалеку, як би спостерігаючи за несамовитими в сексі людьми, то це означає, що вам необхідно навчитися утримуватися від грубого і поганого поводження з оточуючими.

  А якщо наснилося, що ви самі були учасником цього масового божевілля, то бережіть свою репутацію, так як бачення означає наклепи і плітки, які розпускають інтриганами про вас.

  Сексуальна оргія, як символ бунтарства і неорганізованості

  Оргії бувають різними, незважаючи на загальну суть — заняття чимось гріховним в присутності великої кількості посланців, і учасників. Самою будоражащей свідомість є мрія про оргії сексуальною. Дізнатися,, до чого сниться подібне бачення, можна з будь-якого сонника. Але не факт, що їх тлумачення будуть збігатися.

  Наприклад, сонник Деніз Лінн, так характеризує, до чого сні оргію, учасником якої ви є: ви всіма силами прагнете виділятися з натовпу, часом вдаючись навіть до крайніх заходів — порушення і нехтування загальновизнаних норм етики і моралі.

  А Сучасний сонник, разом з сонником Білого Мага, так «говорять»: ви не поставили перед собою ніяких конкретних завдань, тому витрачаєте свої сили даремно.

  Обжерливість — гріх не тільки наяву

  Спостерігати уві сні довелося за тим, як хтось з жадібністю поглинав жирну калорійну їжу, запиваючи алкоголем, причому робив це без міри? Тлумачення сну не дуже втішить: незабаром якийсь малознайомий, але зухвалий субчик завдасть вам образи, причому зробить він це при великому скупченні народу.

  Уві сні ви самі об’їдалися і пили без міри? Східний тлумач пророкує, що у вас трапиться сплеск енергії, яка принесе вам багато клопоту. Особливо цього слід побоюватися, якщо в сновидінні вам було добре і весело.

  Сонник оргія, до чого сниться оргія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: