Сонник оргазм, до чого сниться оргазм уві сні

Отримувати задоволення від чогось люблять все. Отримувати сексуальне задоволення — доля людини. Іншим пощастило менше. Ну, можливо, ще парочка представників класу ссавців і відчуває оргазм, як і людина, інші займаються цим тільки заради продовження роду. А, до чого сниться оргазм, знаєте? Чи означає це вашу незадоволеність в реальності або подібний сон має інше значення? Давайте заглянемо в сонник і дізнаємося, чому уві сні ми відчуваємо оргазм!

Сонник Міллера

Відповідно до даного тлумачу, випробувати уві сні оргазм, займаючись сексом, означає вашу незадоволеність сексуальним життям наяву. Особливо це тлумачення правдиво, якщо ви займалися коханням не з чоловіком або дружиною, а незнайомим або дивною людиною або ж в дуже невідповідному для цього обстановці.

Отримати уві сні душевний екстаз — до зустрічі з одним або приятелем, якого ви давно не бачили. Можливо, це друг дитинства або однокласник.

Що говорить доктор Фрейд

Доктор психоаналізу Зигмунд Фрейд все сновидіння проводив крізь призму сексу та еротичної чуттєвості людини. На його думку, оргазм, який довелося пережити уві сні, є нічим іншим, як бажанням негайно зайнятися любов’ю, причому, неважливо навіть з яким партнером.

Хочеться зауважити, що оргазм уві сні у чоловіків і у жінок, якось по-особливому баченню Фрейда, відрізняється своєю природою. Для жінки приснився екстаз продиктований бажанням продовжити свій рід, завагітніти. Чоловік же отримує оргазм суто для задоволення своєї похоті і пристрасті.

Еротичний тлумач Данилової

На особливому рахунку в світі тлумачення сновидінь знаходиться еротичний сонник Єлизавети Данилової. Ця дама вважає: якщо людині приснилося, що він випробував оргазм — значить в реальності він невдаха і сіра особистість. За рутиною побуту, він не помічає яскравих фарб, життя в своїй красі проходить повз.

Якщо вам сниться, що ви отримали оргазм і ви довіряєте тлумаченням мадам Данилової, значить, вам слід зробити перший крок по зміні свого життя. Перестаньте звертати увагу на дрібниці, займіться чимось вам не властивим. Якщо ви дуже сором’язливі в життя, кращий спосіб змінити себе — це підвищити лібідо. Займіться сексом там, де ніколи не зважилися б. Змініть сексуального партнера. Спробуйте нові пози. І щастя увійде у ваше життя.

Сонник Деніз Лінн

За версією даного сонника, приснився екстаз може означати перенастроювання організму, співналаштування внутрішньої енергії людини — сплетіння жіночого і чоловічого начала. Це свого роду зв’язок життєвої енергії з творчою, так званої енергією кундаліні, що знаходиться в нижній частині хребта, в районі куприка.

У чоловіків подібне сновидіння може бути пов’язано з поганою роботою передміхурової залози. Приснився оргазм — це сигнал про збої в її роботі. У жінок — з проблемами з маткою або яєчниками.

Інші тлумачі

Сниться, що ви досягли оргазму з чоловіком або дружиною — до веселощів і радості, з коханцем — до бід і розчарування, пророкує Місячний сонник.

Хлопцеві сниться сон, в якому він і його дружина (подруга) мають статеві зносини при вагітності і досягають вершин задоволення — до «народження» нових ідеї, які дуже знадобляться вам у подальшому житті, пророкує Східний сонник.

Сонник оргазм, до чого сниться оргазм уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: