Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник операція на животі, до чого сниться операція на животі уві сні

До чого сниться сновідійная операція на животі? Сонник нагадує, що ця частина тіла символізує саме життя, стабільність положення і матеріальне благополуччя. Тому будь-яке оперативне втручання, особливо якщо уві сні воно відбулося всупереч волі, знаменує погіршення.

Відмітка Міллера

Снотолкователь Міллера підтверджує цю думку і доповнює: якщо в мріях вам призначена операція на животі, то вплутається в вкрай ризикована справа, яке призведе до матеріальних або духовних втрат. Цей же образ натякає, що вам необхідна термінова допомога з боку.

У вас дар!

До чого ще сниться нічна операція на животі? Якщо уві сні довелося особисто оперувати когось, то сонник вважає, що в реалі ви грубо втручаєтеся в чуже життя.

Самому потрапити на операцію — символ незримою перебудови тонких тіл, яка відбувається саме в нічних сновидіннях. Можливо, після подібного сновидіння ви знайдете в собі дуже незвичайні, і навіть паранормальні таланти.

Слухайте поради!

Наснилося, що вам видалили величезну пухлину? Всі проблеми будуть вирішені, а ви позбудетеся від того, що явно заважало просуванню. Сонник закликає довіритися оточуючим і слідувати діловим порадам.

Уві сні випробувати дію наркозу при оперативному втручанні — означає, що причина невдач криється в неадекватній оцінці ситуації.

Впораєтеся?

До чого сниться, що вам робили операцію? Сонник підозрює, що вам доручать досить відповідальне завдання або ви самі звалити на себе якусь ношу.

Ви неодмінно можете розраховувати на сторонню допомогу, якщо наснилося, що операцію робили вам. Для хворих це ознака одужання після раптового загострення недуги.

Добре бачити, що вам робили пересадку внутрішніх органів уві сні. Це означає, що вдало завершите почате завдяки допомозі, що прийшла ззовні.

Розшифровка деталей

До чого сниться сновідних операція на животі? Правильне тлумачення сну дадуть особливості цієї частини тіла.

 • Живіт взагалі голий — тривоги, прикрощі.
 • Товстий — прибуток.
 • Розпухлі — проблеми.
 • Запалий — тривоги, хвилювання.
 • Гарний, засмаглий — втілення планів.
 • Обвислий, потворний — розчарування.
 • Обережніше!

  Наснилася операція на животі і поточна кров? Сонник передвіщає хворобу близької і неприємності, зав’язані на родичів.

  Уві сні бачити свої внутрішні органи — до погіршення здоров’я. Якщо вони випадають, то гряде велика сімейна драма з повним або частковим розривом відносин.

  Самому собі витягувати кишки — до морального кризи і навіть божевілля. Якщо хтось дістає ваші нутрощі, то в реальності піддастеся переслідуванню ворогів. Бачити чужі кишки — до смерті родича або сусіда.

  Все відмінно!

  До чого сняться больові відчуття в момент, коли проходить операція на животі? У любові і на роботі вам гарантований успіх.

  Сонник впевнений, що подібний образ символізує близьке рішення буквально «наболілої» проблеми.

  Якщо ж зашивають уві сні живіт, попередньо щось поклавши всередину, то несподівано отримаєте подарунок або великі гроші.

  Пам’ятайте…

  Наснилося, що на животі з’явився шрам після операції? Це символічне відображення розплати за раніше скоєні помилки і отримання нагороди за випробування.

  Сонник і шрам після хірургічного втручання попереджають: щось, що залишилося в минулому, ви не забудете ніколи.

  Сонник операція на животі, до чого сниться операція на животі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: