Сонник опухле обличчя, до чого сниться опухле обличчя уві сні

Якщо уві сні трапилося бачити власне опухле обличчя, то незабаром отримаєте істотний прибуток і навіть розбагатієте. Сонник повідає, до чого ще сниться такий несподіваний образ.

Чим ви незадоволені?

Уві сні довелося бачити себе опухлим і ситу? Не поспішайте панікувати — тлумачення сну сприятливе. Це вірна ознака того, що будете жити в достатку і розкоші.

Наснилося, що ви побачили себе товстим, опухлим і явно незадоволеним? Сонник підозрює, що в мріях ви познайомилися зі своєю справжньою суттю, прихованої під звичною маскою.

Але найчастіше, бачити себе з розпухлим обличчям означає, що ви занадто багато переживаєте через свою зовнішність і постійно замислюєтеся про те, як її оцінюють інші.

Будьте обережні!

До чого ще сниться опухле обличчя? Якщо пухлина з’явилася після удару, то недоброзичливці розпускають за спиною невтішні чутки.

На жаль, оточуючі без оглядки довіряють злісним вигадкам, і це може негативно позначитися на відносинах з найближчими людьми.

Пухлина, що виникла уві сні внаслідок удару, знаменує хворобливий стан, який виникне внаслідок надмірної підозріливості.

Погоджуйтеся!

Наснилося, що ви побачили своє розпухле обличчя в дзеркалі? Сонник думає, що вас щось гнітить і ви бажаєте повернутися в світліші часи. А ось дуже товсті щоки, відображені в дзеркалі обіцяють підвищення за посадою.

Якщо ж уві сні личко в дзеркалі одутле, немов після гулянки, то неодмінно погоджуйтеся на якесь пропозицію. У майбутньому воно принесе велику грошову вигоду.

Біжіть за покупками!

До чого сниться, що власне опухле обличчя стало практично невпізнанним?

Жінкам сонник гарантує вдалий шопінг, а ось чоловіки будуть явно не задоволені результатами виконаної роботи.

Роздуті і кілька асиметричні щоки уві сні гарантують прибуток. Це може бути вдала угода, нова робота або премія.

Конкретні трактування

Для більш детальної розшифровки варто врахувати додаткові нюанси.

 • Червоне — дурна помилка, гнів.
 • Бліде — страждання, приниження.
 • Брудне — полегшення після важкого завдання.
 • З чистою шкірою — успіх у справах і на роботі.
 • З запаленими прищами — збитки.
 • З віспинами — важка хвороба.
 • З шрамами — відповідальність.
 • Обпечене — критика без наслідків.
 • Інтерпретація Міллера

  До чого сниться своє опухле обличчя за сонником Міллера? Це означає, що ви впадете в крайнє невдоволення, тому що не зможете зібратися і закінчити розпочате діло.

  Розберіться негайно!

  Наснилося, що обличчя розпухло через хворого зуба? Сонник радить менше хвилюватися через дрібниці, інакше не помітите щось важливе і значуще.

  Якщо уві сні опухле обличчя свербить, болить і взагалі приносить незручності, то ви намагаєтеся сховатися від якоїсь проблеми. Однак вона постійно нагадує про себе і заважає спокійно жити.

  Сонник рекомендує якомога швидше розібратися з невирішеними питаннями, інакше назавжди загрузнете в труднощах.

  Чи не розслабляйтеся!

  Наснилося, що опухле обличчя прямо на очах стало колишнім? Уві сні це знамення того, що ви перебуваєте під захистом таємницею сили, яка захищає вас від неприємностей і життєвих негараздів.

  Але сонник не радить розслаблятися! Зайва необережність і безпечність можуть привести до втрати цієї невидимої прихильності і тоді всі мислимі біди руйнуватися на вашу голову.

  Сонник опухле обличчя, до чого сниться опухле обличчя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: