Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник орел, до чого сниться орел уві сні

«Одна маленька, але дуже горда пташка…» — пам’ятаєте крилату фразу? Орел, звичайно, не маленька пташка, але дуже горда. Ще б пак, адже саме орла називають царем птахів! Гострий зір, здатне розгледіти маленьку мишку за десятки кілометрів, сильні крила, помах яких піднімає хмари пилу, велична поза, в якій хижак сидить на гілці, оглядаючи свої володіння, — все це робить орла таким важливим і значущим в царстві пернатих. Людині подружиться з орлом складно. Він важко йде на контакт. Залишається тільки спостерігати за ними в дикій природі: милуватися їх польотом, захоплюватися пікіруванням, дивуватися їх трепетному відношенню до потомства. Ну і літати з ними поруч серед хмар. Думаєте, останнє неможливе? Ще й як можливо, хоча б уві сні! А, до чого сниться подібне і що віщує, знає сонник. Давайте запитаємо у нього!

«Високо сиджу, далеко дивлюся!»

Сниться сон, в якому ви спостерігаєте за тим, як ширяє орел в небі — до знайомства з впливовою людиною, пророкує сонник Міллера подібне сновидіння.

Бачити уві сні білоголового кондора, який на вас нападає — до гострого респіраторного захворювання.

Спостерігати за великим білим орлом, що сидить високо на дереві — хтось із друзів чекає допомоги і покровительства.

Приснився швидко летить беркут — чекайте успіху в своїх починаннях, але тільки не відразу, а через якийсь час, обіцяє Східний сонник.

Чорний гриф, який сидить у вас на голові або на руці обіцяє догану від керівництва. Намагайтеся не потрапляти на очі начальнику найближчий тиждень після подібного сновидіння.

«Орлят вчаться літати…»

Наснилося орлине гніздо з яйцями — вас чекає велике придбання і багатство, але якщо в гнізді ви бачите пташенят — вас чекають клопоти, пов’язані з дітьми.

Сниться, що один самець нападає на іншого, захищаючи своїх пташенят, — наяву вам доведеться вступити в конфлікт з неприємною людиною, який може принести шкоду вашій родині.

Спостерігати уві сні за польотом орлят в небі — в кар’єрі відбудеться стрімкий зліт. Незважаючи на те, що ви не зовсім готові до нової посади, вам буде легко впоратися з цим завданням, завдяки своєму розуму і кмітливості, заспокоює сонник.

Бачити уві сні орляти, що сидить у вас на руці, — до швидкого виконання бажань. Хто сидить на руці дорослий орел символізує зрілість і виваженість намірів, сміливо беріться за те, про що мріяли довгий час, все у вас вийде, обіцяє Місячний сонник.

«Поранена птах в руки не давалась…»

Сниться сон, в якому ви підбираєте пораненого орла для того, щоб виходити його і відпустити — незабаром у вас в родині народиться дитина, який прославить ваш рід.

Приснився величезний мертвий кондор — заздрісники програють в «війні» проти вас, обіцяє сонник.

Убити в сні могильника, який нападає на вас — знак втрати чогось цінного. Не страшно, якщо ви втратите річ, стережіться втратити довіру, попереджає сонник.

Бачити уві сні, як великий білий орел зі слідами крові на оперенні переслідує свою жертву і наздоганяє її — як би важко вам не було, ви зможете вирішити проблеми самостійно, заслуживши при цьому авторитет у колег.

Символи та їх трактування

Приснився сон, в якому ви розглядаєте герб із зображеним на ньому двоголовим орлом — вам доведеться зіткнутися з представниками влади. Будьте обачні у своїх вчинках, щоб ця зустріч не доставила вам неприємностей, попереджає сонник.

Татуювання орла, набита на плечі означає нереалізовані амбіції. Ви вважаєте, що заслуговуєте більшого визнання, але вас утискають і недооцінюють.

Наснилося, що знайшли монетку, що лежить на землі «орлом» вгору — до приємних сюрпризів, обіцяє сонник.

«А погляд, як у орла…»

Парити уві сні в небі, вважаючи себе орлом і виглядаючи здобич — наяву ви загралися в чужі ігри. Сонник рекомендує вам «скинути маски» і почати жити своїм життям.

Сниться, що ви бачите, як красивий білий сокіл стукає у вікно — до отримання приємних звісток незабаром.

Наснилося, що ви сидите верхи на летить орла і бачите дуже далеко — до цікавого і приємного подорожі в далекі країни.

Сниться, що ваш зір стало таким же гострим як у грифа — ви дізнаєтеся секретну інформацію, яка допоможе вам досягти бажаного.

Сонник орел, до чого сниться орел уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: