Сонник орати землю, до чого сниться орати землю уві сні

Орати землю уві сні самому на тракторі або плугом, бачити її переорану і засіяну — один з благополучних знаків. Особливо, якщо приснилася родючий грунт. Сонники говорять про те, що сновидець перебуває в активному пошуку партнерів по бізнесу, шлюбу. Чим більше за розмірами було розорані поля, тим більше з’явиться шансів на успіх. Докладні відповіді,, до чого сниться рілля, можна знайти у знаменитих тлумачів.

Що обіцяє сонник Міллера

Відомий своїми передбаченнями психолог, розглядає,, до чого сниться орати землю двояко. Його сонник стверджує, що розорана плугом, або на тракторі грунт, означає відчай від навалилася гори роботи. При цьому він закликає не втрачати надію на набуття заслуженої нагороди і прибутку за свою працю.

Тлумачення сну про переорати поле у ​​знаменитого психолога:

 • Самому йти за плугом — до великих обсягів робіт, труднощів;
 • Працювати на тракторі — є привід почати власну справу;
 • Бачити орачів — до реалізації творчих проектів;
 • Засіяти ріллю особисто — до щедрого винагороди, досягненню цілей.
 • Сміливо відкривайте свою справу

  Якщо довелося орати землю, бачити ріллю, по якій ходять птиці, садити рослини уві сні — знайте, що кращого ознаки для реалізації власного проекту вже не буде. Сонники рекомендують починати втілювати навіть найсміливіші ідеї. Чи виправдаються давні очікування, якщо наснилося, що вся праця по посівної ліг саме на вас.

  Несподівана радість, велика прибуток, урожайний рік — саме те,, до чого сниться орати і боронувати цілину. Провісники тут одностайні: вони закликають відкинути сумніви і займатися впритул великими проектами.

  Терміново займіться особистим життям

  Переорана уві сні нива символізує родючість. Якщо вона наснилася дівчині — прийшла пора задуматися над народженням дитини. Жіночі сонники кажуть про готовність молодих людей вступити в шлюб і зайнятися продовженням роду. Орати землю, ходити по ній босоніж — до налагодженої інтимного життя.

  Відомий психолог Фрейд проводить чітку паралель між розораним ділянкою і статевими органами. Він докладно пояснює,, до чого сниться копати, переорювати, садити. За його прогнозами зміни в інтимному житті не змусять себе чекати. А головне — всі вони будуть тільки в позитивну сторону.

  Коли варто поберегтися

  Орати землю і провалюватися під неї уві сні — погано. Сновидіння означає початок захворювання. Якщо приснилося, що ви застрягли, або ніяк не можете вийти за межі оранки — будьте уважні до самопочуття, частіше відпочивайте і бувайте на свіжому повітрі.

  Конфлікти з дітьми сонники прогнозують тим, хто бачив уві сні неродючу цілину і довго не міг зорати землю.

  Сонник орати землю, до чого сниться орати землю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: