Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник опік, до чого сниться опік уві сні

Бачити уві сні опік на собі або іншій людині — привід для переживань:, до чого сниться настільки болюча травма? Залежно від ситуації, сновидіння може підказати, звідки чекати біди, чого остерігатися. Деякі тлумачення сонників дуже сприятливі.

Бачити рану

Якщо приснився опік — це прихований сигнал про небезпеку, хтось підступно намагається доставити вам неприємності. За Англійському сонником це реальної загрози не представляє, навпаки, вам запропонують дружбу і участь. За ідіоматичних доведеться пережити провал, після чого можна сказати: «обпікся на цій справі». Так само це передвістя гіркої образи.

Наснилося відчувати гострий біль — пережити жар любові. Вам судилося закохатися без пам’яті, хоч це і спричинить за собою одні страждання. Також сонники обіцяють нових друзів і радісні звістки.

Бачити його на тілі віщує масу проблем, які наваляться за принципом «біда одна не приходить». Приснився інша людина з опіками — хтось шукає вашої підтримки, але це забере у вас всі сили. Чоловікові уві сні виявити опіки — пророцтво одруження або народження сина. Новітній сонник передрікає виявити у себе особливі екстрасенсорні здібності, також будуть причини отримати догану від людини, старшого за віком і положенню.

Тлумачення сну для тих, хто народжений в різні пори року може відрізнятися. Іменинникам вересні-грудні сновидіння пророкує розчарування, травня-серпня — гарячу закоханість, січня-квітня — несподівану «підставу».

Рубці і пухирі

Наснилися на тілі шрами від старих опіків — по Ісламському сонником, ознака неймовірною удачі: сновидцу належить знайти справжній скарб, що зробить його щасливим, якщо він розпорядиться їм відповідно до релігійних заповідей. Інакше горіти йому в вогні останнього Суду.

Якщо хвора людина бачив рубці від заживших ран без кірочок і струпів — він буде повністю вилікуваний. До чого сняться людині виразки і пухирі? Чекають важкі конфлікти, які залишать в душі глибокий біль. Якщо приснилося, що уві сні після опіку не виявляєте слідів — трапиться хвилююча подія, зустріч, яка залишить почуття тривоги.

Причина та локалізація

До чого сняться опіки певної частини тіла? За Малому Велесову сонником, обпалити уві сні шкіру на всьому тілі — заслужити погану репутацію, на ногах — прославитися, а на руках — знайти багатство. За сонником Від «А» До «Я», жінці бачити уві сні слід від гарячого на руках — свідчення того, що вона сторониться чоловіків. Пляма на обличчі — доведеться змиритися з тим, що маєте.

До чого сниться постраждати від відкритого полум’я? Ті, кого ви звикли вважати друзями, збираються нашкодити вам. Опіки від відкритого полум’я на руках — доказ чистоти намірів. Сонник Для стерви пророкує зворотне: участь друзів в здійсненні вами благородної місії.

Отримати опіки на ступнях ніг від гарячого вугілля — ви перевірили себе на безстрашність і готові домагатися мети, крім того, можна бути впевненим у своєму здоров’ї. Виявити уві сні рани від гарячого попелу не тільки на ногах — буде досить сил на добрі справи.

Наснилося обшпаритися окропом — самотність змінить щасливий період взаємної закоханості. Отримати уві сні пухирі на руках від того, що схопили гарячу сковорідку — по сонником Від «А» До «Я», відчуєте муки ревнощів. До чого сниться обпектися праскою — будете сильно переживати в очікуванні рішення інших людей, від якого залежить ваше майбутнє.

Рани на обличчі, на шиї, опіки очей від вибуху — знак остерігатися нещасного випадку, від полум’я газової плити — попереду розчарування. Отримати уві сні сонячний опік на спині — постраждаєте від енергійних дій іншої людини, бачити почервоніння від сонячних променів на грудях — до народження сина.

Сонник опік, до чого сниться опік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: