Сонник ожилий небіжчик, до чого сниться ожилий небіжчик уві сні

Ожилий небіжчик уві сні означає незавершене наяву важливу справу. Сонники позитивно налаштовані на тлумачення сну: твердять про зміну погоди, або дозволі давніх конфліктів. Щоб докладніше дізнатися,, до чого сниться мрець живим, згадайте обставини, при яких довелося його бачити.

Попередження сонника Міллера

Психологи стверджують: якщо приснився ожилий небіжчик в труні, не треба заздалегідь боятися і чекати неприємностей. Навпаки, такі сновидіння є підказкою згори. Важливо зрозуміти, хто саме з’явився уві сні. Хороші пояснення,, до чого сниться померлий, дає сонник Густава Міллера:

 • Мама — попередження про майбутній захворюванні;
 • Батько — нові проекти будуть успішними;
 • Покійна бабуся (ожила) — непогано б завершити розпочаті справи;
 • Інші родичі — до різкої зміни кліматичних умов;
 • Незнайома людина — до отримання прибутку.
 • Повернення забутих почуттів

  Бачити ожилого небіжчика уві сні доводиться не дуже часто. Сновидіння зазвичай лякає і сприймається, як кошмар. Насправді, сучасні сонники твердять, що воно означає повернення сновидіння до колишніх любовних відносин. Просто чудово, якщо наснилося, що покійний на похоронах заговорив.

  До чого сниться живий мрець в труні, можна зрозуміти і по його настрою. Веселий, жартівливий, позитивна людина свідчить про те, що давно пора позбутися своїх комплексів, пробачити колишні образи і повернути давно забуті почуття.

  Слідкуйте за здоров’ям

  Бачити маму, яка давно померла — теж хороший знак. Рідна душа приходить, щоб ви кинули всі справи і звернули увагу на самопочуття. Покійна бабуся (ожила) на похороні уві сні вважається попередженням згори. Сонники стверджують: прийшла пора закінчити розпочате і подумати про власне здоров’я.

  Дуже добре, якщо родичі наснилися в чудовому настрої. Ви зможете перемогти будь-яку недугу в початковій стадії захворювання. Довголіття, швидке одужання, різкий підйом життєвої сили і енергетики — саме те,, до чого сниться ожилий небіжчик, особливо мати в труні.

  Розкривайте кишені

  А ось до чого приснився батько на похороні, варто розглянути докладніше. Чекайте великого прибутку, якщо тато розмовляв уві сні і давав поради. Те ж можна сказати, якщо ожилим небіжчиком був не тільки родич, але і незнайомий, дуже багатий за життя людина.

  Спокійний мрець може обіцяти отримання листа, хороших звісток про спадщину, інший несподіваного прибутку з боку. Сонники твердять про допомогу, яку ніхто навіть припустити не міг наяву. У найвідповідальніший момент виповниться заповітне бажання, навіть у випадках, коли була загублена остання надія.

  Сонник ожилий небіжчик, до чого сниться ожилий небіжчик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: