Сонник очікування, до чого сниться очікування уві сні

Як кажуть в народі: «Немає більш стомлюючого заняття, ніж чекати і наздоганяти», причому дія це виснажливо як наяву, так і уві сні. Перш ніж розібратися,, до чого сниться очікування, сонник радить пригадати деталі сюжету, а саме: де, кого або чого Ви чекали. Найчастіше, приснилося сновидіння пов’язано з прагненнями і побоюваннями сплячої людини.

Сонник Міллера про вагітність

Приснилося очікування народження дитини віщує заміжньої панночці відсутність гармонії в родині і втрату взаєморозуміння з чоловіком. До того ж, як стверджує Міллер, майбутні діти сновідіци зовні будуть непривабливими. Юної незайманої діви, бачити себе в очікуванні пологів, застерігає сонником про майбутнє ганьбу або неприємних захворюваннях «по-жіночому». Вагітній сновидицей, чекати пологів уві сні, віщує про благополучне вирішення від тягаря. Чоловікові, перебувати уві сні в стані вагітності, означає моральну готовність стати батьком і главою сімейства.

Смертельні передчуття уві сні або побоювання наяву

Сонник пастора Лоффа тлумачення сну про очікування своєї смерті пов’язує з тимчасової дезорієнтацією сновідящего, який бажає вийти за межі дозволеного і рамки забобонів, встановлених суспільством.

У Сучасному суміщеному сонник є інше пояснення,, до чого сниться чекати смерті. Тлумач порівнює приснилися відчуття з передвістям нових, незвичайних подій. Менегетті в своїх тлумаченнях сновидінь про очікування своєї смерті, вказує на звичку сновидіння покладатися на чужу думку, нехтуючи власними знаннями. Суб’єктивна оцінка «освічених» людей заполонила Ваш розум і є коренем проблеми, який Ви так старанно вишукувати.

Чекати транспорт — проявіть рішучість

Якщо закоханим довелося бачити себе в залі очікування, значить, за версією сонника Міс Хассе, їм варто запастися терпінням і незабаром любовна туга почне розсіюватися. Приснилося чекання поїзда на вокзалі, є підказкою снотолкователя, що закликає до рішучих дій.

Ще один опис,, до чого сниться чекати поїзд або електричку на вокзалі, мається на тлумачі Стерво. Сновидіння вказує на надмірну метушню і турботи навколо сновідящего, які заважають досягти успіху. Чекати автобуса свідчить про передчуття важливої ​​зустрічі, яка для Вас має велике значення. Бачити уві сні, що дочекалися автобус, значить, в реальній дійсності здійсните задумане.

Знаходиться в аеропорту говорить про невизначеності

Очікувати вильоту літака, перебуваючи в аеропорту, говорить про Вашу невизначеності в планах і справах. Відчувати хвилювання з приводу майбутнього вильоту, за версією Сучасного суміщеного сонника, віщає про справжній сексуальної задоволенні або любовному екстазі.

Бачити себе в аеропорту, в очікуванні до вильоту і зустріти якогось людини, є своєрідним знаком, що стверджує, що за справу, задумане Вами, доведеться ще похвилюватися деякий час.

Чекати людини або події уві сні

До чого сниться очікування весілля? Юних дівчат приснилося бачення попереджає про те, що плани сновідіци з приводу заміжжя виконуватися не відразу. Чоловікові, очікування весілля віщує клопоти, пов’язані із взаємовідносинами з обраницею. Очікувати настання весни — до можливості закохатися.

Змушувати хлопця, сватів або кого-небудь ще, очікувати себе — до неминучої зустрічі з персоною, яку недолюблює сновідящій. Передчувати зустріч з коханою людиною — до романтичного побачення з персонажем.

До чого сниться очікування війни пояснює Загальний сонник. Так, очікування вибуху уві сні, свідчить про підсвідомої готовність сновидіння до серйозної розмови або важливі зустрічі.

Сонник очікування, до чого сниться очікування уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: