Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник однокласниця, до чого сниться однокласниця уві сні

До чого сниться однокласниця? Сонник впевнений, що розшифровка образу цілком залежить від того, вчіться ви зараз або вже давно закінчили школу. А правильну відповідь дадуть деталі того, що вам довелося бачити уві сні.

Постарайтеся зрозуміти!

Якщо наснилася колишня однокласниця, то вам слід зрозуміти щось з власного минулого. Це може бути як подія, так і людина.

Уві сні колишня однокласниця іноді символізує отримання несподіваних новин. Якщо при цьому вам довелося обніматися і радіти, то звістка буде хорошим, якщо ж ви були засмучені, то новина буде неприємною.

Крім того сонник вважає, що колишня учениця вашого класу знаменує марні клопоти.

Врахуйте минулі помилки!

Якщо уві сні вам довелося зустріти весь свій клас, то наяву займете чільне місце, якщо врахуєте помилки минулого.

Колишня подруга може приснитися до ностальгії за минулими роками. Якщо уві сні ви знову молоді, то явно сумуєте за шкільним дням.

Не пропустіть шанс!

Якщо наснилася дівчинка, яка подобалася колись, то вам належить взяти участь в цікавих подіях, які нагадають про минуле.

Бачити уві сні однокласницю, яка подобалася — до грандіозних змін у долі, які змусять похвилюватися. Крім того сонник впевнений, що це вказівка ​​на шанс, який не можна упустити.

До вдалих змін

До чого сниться, що уві сні вам трапилося цілуватися з однокласницею. На думку сонника, це означає, що ви буквально вляпатися в малоприємну ситуацію.

Цілуватися з дівчиськом зі свого класу — до труднощів у спілкуванні з протилежною статтю і загальним невдачі. А ось її легкий поцілунок передрікає щасливі зміни і дружбу.

Все вдасться!

Якщо уві сні у вас стався секс з однокласницею, то наяву знайдете хорошого партнера і будете з ним щасливі.

На думку сонника, приємний секс символізує досягнення поставлених цілей. Якщо ж зв’язок доставила неприємні моменти, то гряде смуга розчарувань і невдач.

Успіх або навпаки?

До чого сниться весілля однокласниці? Це знак того, що затівається вечірка в колі старих друзів.

Якщо вам приснилася весілля, на якій ви були в ролі гостя, то наяву заслужите визнання і схвалення колег. Якщо вам пощастило бути нареченим або свідком, то гряде грандіозний успіх.

Сонник, однак, нагадує, якщо однокласниця вам неприємна, то все станеться якраз навпаки. А ось бачити дівчину у весільній сукні — до довгоочікуваної зустрічі і гідної роботи.

Інші тлумачення

До чого сняться інші події з однокласницею? Сонник впевнений, що вони проллють світло на ваше майбутнє.

 • Бійка означає помилкове дію, життєвий урок.
 • Сварка — необхідність придбання знань.
 • Сидіти за однією партою — наївний вчинок.
 • Списувати — використовувати чужий досвід.
 • Нести портфель — звалити на себе посильну ношу.
 • Дражнити — до дурості.
 • Чекайте дива!

  До чого сниться вагітна однокласниця. Сонник вважає, що це передбачення більше стосується самої дівчинки. Їй воно обіцяє чудові зміни.

  Для сновидіння ж вагітна шкільна подруга символізує отримання несподіваного пропозиції або прибутку.

  У будь-якому випадку, якщо приснилася вагітна, то доля піднесе сюрприз, який можна порівняти з чудом.

  Двояке трактування

  До чого сниться смерть однокласниці. Тлумачення сну зазвичай буває двояким. Для тієї, що померла вона позитивне і обіцяє довге і щасливе життя.

  Для вас же смерть знайомої дівчинки уві сні означає випробування, для якого буде потрібно велику мужність. Якщо це була смерть людини, з яким ви практично не спілкуєтеся, то ви зустрінете того, хто внесе зміни в вашу долю.

  За Міллеру

  Якщо уві сні прийшла реально покійна однокласниця, то сонник Міллера впевнений, що вам загрожує втрата і доленосне випробування.

  Задумайтесь…

  Наснилося, що до вас з’явилася мертва учениця? Гряде завершення якогось періоду в житті. Взагалі, сонник не радить ігнорувати подібні бачення.

  Адже померла може розповісти про майбутнє, звернути увагу на існуючу проблему або допомогти вирішити стару. Дуже часто померла однокласниця може з’явитися в знак виконання давньої мрії, про яку ви вже майже забули.

  Якщо ж наснилося, що померла ще жива однокласниця, то бачення явно закликає замислитися над сенсом свого власного життя.

  Сонник однокласниця, до чого сниться однокласниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: