Сонник окуляри до чого сняться окуляри уві сні

Якщо уві сні ви побачили у себе або когось іншого на обличчі окуляри, уважно розгляньте то, як вони виглядали. Сонник радить готуватися до прийдешніх змін, спеціально викликаними невідомими людьми. Дізнатися детальніше,, до чого сниться даний аксесуар, можна, але для цього потрібно згадати весь сюжет в деталях.

Захищають від сонця

Сон, в якому наснилися сонцезахисні окуляри, віщує прийдешній успіх в справах.

Універсальний сонник обіцяє сновидцу, який побачив в своїх нічних мріях сонячні окуляри, присутність в його житті людей з поганими думками, які набагато сильніше, ніж здається на перший погляд. Вони можуть сильно нашкодити, якщо захочуть.

Прівідевшіеся уві сні даний аксесуар молодій дівчині, значить, що хтось хоче обдурити, заплутати її і збити з пантелику. Сновидіння, в якому дівчина свариться зі своїм обранцем і на ньому надіті чорні окуляри, обіцяє довгу розлуку або розставання.

Розбиті, зламані

Якщо приснилися розбиті окуляри, це обіцяє швидку розлуку з коханою і боротьбу зі спокусами внаслідок його тимчасової відсутності.

Сучасний сонник пророкує розчарування в близькій людині, відкрити очі на якого змогли «доброзичливці». Але, не поспішайте вірити цим людям, а краще, як слід у всьому розберіться, можливо, це злий жарт і лихий намір посварити вас з молодою людиною.

Якщо уві сні окуляри зламалися, це пророкує, що незабаром з’явиться інформація, здатна змінити вашу думку про людей, які знаходяться зовсім поруч.

Носити і приміряти

Якщо уві сні ви самі носили окуляри для зору, це може означати приватне невіра у все, що відбувається і очікування підступу з боку оточуючих.

Дізнатися більше, до чого сниться даний сюжет, допоможуть деталі і смислове закінчення сновидіння. Сонник Шеремінской попереджає, що якщо побачене обурює, слід бути напоготові. Якщо приснилося щось добре, радісне, то постарайтеся трохи відпочити і відволіктися від поганих думок.

Якщо сниться, що ви беретеся приміряти окуляри, значить, вам не подобається поточний стан справ.

Сонник Гришиной впевнений, що міряти окуляри — попередження, яке закликає придивитися до наближених і оточенню, переглянути свій спосіб життя.

Купувати в магазині

Сюжет, в якому ви купували уві сні окуляри, розшифровується двояко.

Згідно з першою версією необхідно серйозно поставитися до свого зору. Можливо, найближчим часом доведеться відвідати окуліста.

Друга версія повідомляє, що вам має бути мудра порада без якого не виходить прийняти важливе рішення.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться аналогічне — у вас прекрасно розвинена інтуїція. З її допомогою ви легко знаходите вихід із найскрутніших ситуацій.

Різні тлумачення

Приснився чоловік в окулярах, будь він знайомим чи ні, дає надію на те, що почуття, які ви відчуваєте до молодої людини — взаємні і у них є майбутнє.

Знайти уві сні окуляри означає отримати допомогу від сторонньої людини, який допоможе розібратися в заплутаних справах. Сонник Езопа обіцяє несподіване «прозріння» і кардинальна зміна вашої думки в позитивну або негативну сторону.

З’явилися в нічних мареннях окуляри сонник Міллера розшифровує як передвістя прийдешніх змін, виною яких стануть невідомі раніше люди. Приснився аксесуар передбачає наявність в близькому оточенні ошуканців, що зловживають вашою довірою.

Сонник окуляри до чого сняться окуляри уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: