Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник окуляри до чого сняться окуляри уві сні

Якщо уві сні ви побачили у себе або когось іншого на обличчі окуляри, уважно розгляньте то, як вони виглядали. Сонник радить готуватися до прийдешніх змін, спеціально викликаними невідомими людьми. Дізнатися детальніше,, до чого сниться даний аксесуар, можна, але для цього потрібно згадати весь сюжет в деталях.

Захищають від сонця

Сон, в якому наснилися сонцезахисні окуляри, віщує прийдешній успіх в справах.

Універсальний сонник обіцяє сновидцу, який побачив в своїх нічних мріях сонячні окуляри, присутність в його житті людей з поганими думками, які набагато сильніше, ніж здається на перший погляд. Вони можуть сильно нашкодити, якщо захочуть.

Прівідевшіеся уві сні даний аксесуар молодій дівчині, значить, що хтось хоче обдурити, заплутати її і збити з пантелику. Сновидіння, в якому дівчина свариться зі своїм обранцем і на ньому надіті чорні окуляри, обіцяє довгу розлуку або розставання.

Розбиті, зламані

Якщо приснилися розбиті окуляри, це обіцяє швидку розлуку з коханою і боротьбу зі спокусами внаслідок його тимчасової відсутності.

Сучасний сонник пророкує розчарування в близькій людині, відкрити очі на якого змогли «доброзичливці». Але, не поспішайте вірити цим людям, а краще, як слід у всьому розберіться, можливо, це злий жарт і лихий намір посварити вас з молодою людиною.

Якщо уві сні окуляри зламалися, це пророкує, що незабаром з’явиться інформація, здатна змінити вашу думку про людей, які знаходяться зовсім поруч.

Носити і приміряти

Якщо уві сні ви самі носили окуляри для зору, це може означати приватне невіра у все, що відбувається і очікування підступу з боку оточуючих.

Дізнатися більше, до чого сниться даний сюжет, допоможуть деталі і смислове закінчення сновидіння. Сонник Шеремінской попереджає, що якщо побачене обурює, слід бути напоготові. Якщо приснилося щось добре, радісне, то постарайтеся трохи відпочити і відволіктися від поганих думок.

Якщо сниться, що ви беретеся приміряти окуляри, значить, вам не подобається поточний стан справ.

Сонник Гришиной впевнений, що міряти окуляри — попередження, яке закликає придивитися до наближених і оточенню, переглянути свій спосіб життя.

Купувати в магазині

Сюжет, в якому ви купували уві сні окуляри, розшифровується двояко.

Згідно з першою версією необхідно серйозно поставитися до свого зору. Можливо, найближчим часом доведеться відвідати окуліста.

Друга версія повідомляє, що вам має бути мудра порада без якого не виходить прийняти важливе рішення.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться аналогічне — у вас прекрасно розвинена інтуїція. З її допомогою ви легко знаходите вихід із найскрутніших ситуацій.

Різні тлумачення

Приснився чоловік в окулярах, будь він знайомим чи ні, дає надію на те, що почуття, які ви відчуваєте до молодої людини — взаємні і у них є майбутнє.

Знайти уві сні окуляри означає отримати допомогу від сторонньої людини, який допоможе розібратися в заплутаних справах. Сонник Езопа обіцяє несподіване «прозріння» і кардинальна зміна вашої думки в позитивну або негативну сторону.

З’явилися в нічних мареннях окуляри сонник Міллера розшифровує як передвістя прийдешніх змін, виною яких стануть невідомі раніше люди. Приснився аксесуар передбачає наявність в близькому оточенні ошуканців, що зловживають вашою довірою.

Сонник окуляри до чого сняться окуляри уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: