Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник океан — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Океан, як і будь-який водний простір — є символом вагітності, народження або запліднення. Якщо ви чоловік і вам наснився океан — значить, ваші можливості в статевого життя обмежені, хоча ви про це навіть не здогадуєтеся. Статевий акт у вас швидкоплинний, і іноді власне до акта справа не доходить. Але ви дуже швидко відновлюєтеся і готові на наступний «подвиг». Вам потрібно навчитися відтягувати передчасну еякуляцію, це допоможе продовжити ваше задоволення і уникнути в подальшому конфліктів з незадоволеною партнеркою. З нестриманістю треба боротися насамперед за допомогою спеціальних вправ. Для жінки океан — означає сильне хвилювання, викликане майбутнім побаченням з людиною, з яким вона дуже симпатизує.

Подорож же по океану на теплоході — символізує ваш страх отримати неприємності через жінку, або навіть померти. Катання на океанських хвилях на серфінгу — символізує статевий акт. Якщо ви рятуєте людини з океану — ви прагнете до сексуального контакту з ним, а якщо це людина протилежної статі, то ви хочете завести з ним дитини. Якщо ви купаєтеся в океані — вам приємні ласки близької вам людини, а для жінки це ще й віщує можливу швидку вагітність. Якщо ж ви отримуєте насолоду від купання в океані — напевно, ви в дитинстві страждали енурезом, а можливо ще й не до кінця вилікувалися.

Якщо ви гуляєте по березі океану — ви страждаєте від того, що поки не знайшли собі підходящого сексуального партнера. Якщо ви бачите штормове океан — ваші відносини з партнером потребують, як мінімум, в корекції; може бути вам потрібно задуматися про розрив з ним. Якщо ви тонете в океані — ви не хочете мати дітей і з цієї причини прагніть обмежити сексуальні контакти зі своїм сексуальним партнером або зробити їх максимально безпечними.

Сонник Лонго

Вода — це невід’ємна частина життя людини і всього живого на землі. Звук стікала вода завжди дарує заспокоєння і допомагає врівноважити думки, прийти до правильного рішення. Звичайно ж, водойми часто сняться і мають своє значення. І зараз слід розібратися, до чого сниться океан.

Якщо у вашому сні видніється блакитний океан зі спокійними берегами, то це говорить про ваш внутрішній стан. У вашому житті панує гармонія, і ви є тією ланкою, яка в змозі вирішити всі можливі проблеми. У вас добре розвинена інтуїція, ви рано подорослішали і навчилися сприймати життя таким, яким воно є.

Якщо океан хвилюється і «загрожує» вам високими хвилями, то це знак про важкий життєвий період, який зажадає всього вашого сили і витримки. Якщо ви зможете проявити свій характер, не піддатися емоціям і слухати лише голос розуму — проблеми, що насуваються швидко відступлять, а ви знову спокійно житимете в своїй тихій гавані.

Коли людина плаває в океані — це завжди хороший знак. Значить, в реальному житті слід чекати вигідної пропозиції, яке ось-ось надійде від колег на роботі, близького друга або начальства в університеті. Вам слід ризикнути і погодитися на їх пропозицію, тому що це відмінний шанс показати себе і непогано на цьому заробити.

Якщо ж уві сні ви потрапили в шторм, то чекайте неприємностей від своїх ворогів. Цілком можливо, що вас будуть шантажувати або змушувати брати участь у справі, яке вам не до душі. Тому намагайтеся триматися подалі в цей час від світу бізнесу, не знайомтеся з новими людьми і не піддавайтеся азарту.

Сонник Лоффа

Саме океан став свого часу колискою, де зародилося життя на Землі. Згідно філософії Юнга, океан уособлює собою народження, творчість, родючість. Людьми відчувається їх еволюційна приналежність до колективних форм життя, які зародилися в океані. У такому підході очевидно вплив ідей дарвінізму. Будучи використовуваним деякими людьми при розшифровці сновидінь, він є недосконалим, оскільки між його компонентами не завжди вистачає сполучних ланок.

Для сучасних поколінь океан може асоціюватися з розвагами — наприклад, круїзами, катанням на яхтах, дайвінгом, які зі зрозумілих причин були невідомі їх предкам. Тому є велика ймовірність того, що для людини сновидіння, в якому присутня океан, асоціюється, в першу чергу, з розвагами, а не від джерелом життя людства і родючості.

Якщо люди не вміють плавати, то приснився океан для них часто буває поганим знаком, відображенням їх страху. Нездатність триматися на воді укупі з величезною величиною океану можуть символізувати боротьбу з чимось нездоланним, яка має місце у вашій дійсності.

Сучасний Сонник

Океан сниться до ділових поїздок але за умови, що ви бачите розкинулася на багато кілометрів водну гладь. Якщо вам приснилося, що в океані розбушувався шторм, а ви перебуваєте далеко від берега на кораблі, це означає, що в дійсності ви станете провокувати сварки з рідними і близькими.

Якщо уві сні ви відправляєтеся в океанське подорож — значить, наяву вам належить також далека дорога, хіба що сухопутним транспортом. Бачити себе в комфортабельній каюті океанського лайнера, що спостерігає в ілюмінатор безкраї простори океану, віщує бурхливий період у вашому житті.

Спокійне безтурботне гладь океану є знак сприяння у всіх справах. Галасом океан, дає про себе знати, що посилилася хитавицею, означає, що ви вступаєте в перехідну смугу, коли радості і печалі будуть перемежовуватися між собою так само, як втрати і придбання.

Стихія, що розігралася в океані — до позбавлення від вантажу тяжких турбот і похмурих дум про минуле, світлі перспективи. Потерпіти крах в океані і бути викинутою на невідому землю — поступово несправедливо по відношенню до друзів, втратите їх підтримку.

Сонник Міллера

Якщо приснився вам океан був спокійний, це сприятливий знак для всіх, а для моряків — прикмета майбутнього дуже вдалого плавання. Ділові люди порадіють ходу своїх справ, юнаки вдосталь насолодяться чарівністю улюблених. Плавання на просторах океану, супроводжуване звуками хвиль, що б’ють об борт, сниться до величезних проблем в діловому житті; будинки почнеться період лайки і докорів.

Стоячи на березі, бачити набігають один на одного океанські хвилі, — такий сон означає, що вже скоро вам вдасться позбутися від підступів ворогів. Приснився мелеющіх океан — до такої міри, що періодично оголюється страшна безодня дна, і при цьому іноді його можна переходити, як річку, вбрід, — цей сон говорить про те, що у вашому житті благополуччя стане чергуватися з засмученнями. Пливли по спокійному океану — значить, у всіх починаннях будете щасливі.

Англійська Сонник

Спокійний океан — добрий знак. Плисти під «акомпанемент» попутного вітру по безтурботної поверхні океану — це вірна прикмета того, що ваша мета, ваші пристрасні і потаємні надії будуть реалізовані, ви будете успішні в любові, щасливі і цілком задоволені своєю часткою.

Для закоханих цей сон означає наступ чудового періоду залицяння, який прямо веде до шлюбу. Ваші бажання і мрії коханої людини будуть збігатися, між вами виникне взаємна гаряча прихильність. А ось для мореплавців сон має протилежне значення: приємне плавання уві сні обертається ризикованою подорожжю наяву, а шторм — вірна прикмета того, що плавання виявиться вдалим.

Сонник Ванги

Бачити спокійний блакитний океан з берега — до спокійного життя без стресів. Чиста вода вказує на позитив який увіллється в твоє життя. Невеликі хвилі віщують душевні хвилювання наяву. Якщо приснилося бачити бурхливий океан, ваше благополуччя опиниться під загрозою.

Плавати в океані — найближчим часом тобі зроблять вигідну пропозицію. Бачити океан з рибами, або навіть кита — сниться до нових знайомств з впливовою людиною. Стояти на березі і чути спів птахів — наяву виявитися перед вибором.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите спокійний океан, віщує спокій і любов. Закоханим такий сон віщує насолоду спілкуванням один з одним. Якщо ви чуєте, як хвилі б’ють об борт човна, в якій ви пливете, це віщує сварки і суперечки в родині. Сон, в якому океан то міліє, немов річка, то стає глибоким, точно безодня, означає, що самотність буде чергуватися з періодами цікавих знайомств і захоплень.

Сімейний Сонник

Побачити уві сні простори океану і захоплюватися його величчю означає, що вас чекають великі справи і далекі дороги. Закоханим такий сон пророкує взаємність і насолода товариством коханої людини. Плисти по спокійному океану уві сні означає успішне завершення наміченого. Відплив на океані уві сні і здивування, як мало води залишилося в ньому, — передвісник смутку і перешкод в справах. Дивіться тлумачення: Вода, Шторм.

Сонник Менегетті

Океан — похмурі сили; настрою і містична енергія психіки. Матриця всіх творінь. Хаос. Холодне, космічне несвідоме. Глибини океану — то, що не може бути охоплено або осягнуте, особливо глибини несвідомого, але іноді глибини зла.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні океан — значить, мати хороший достаток, домогтися успіху і зайняти високий пост.

Сонник Цветкова

Океан — належить дуже далека дорога.

Сонник Мандрівника

Океан — далека дорога.

Сонник Хассе

До слави і багатства.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: