Сонник оси до чого сняться оси уві сні

До чого сняться оси, сонники трактують по-різному. Як правило, у людей вони асоціюються з неприємними ситуаціями, агресією з боку недоброзичливців, заздрістю, плітками. Однак щоб правильно розтлумачити побачене уві сні, потрібно врахувати всі нюанси, при яких відвідало нічне пророкування.

Приснилися комахи можуть бути попередженням про розмову з неприємною людиною. Вони виступають в якості ознаки про те, що люди, які мають погані наміри, готують щось недобре або думають про вас погано. Вороги стануть більш витонченими і можуть помститися.

Сімейний сонник

Якщо вас вжалила оса уві сні, то готуйтеся до того, що недруги будуть пліткувати про близьких. Вони можуть вас очорнити або підставити. Любовні стосунки також знаходяться на межі розвалу. Зустріч з суперницею або зрада чоловіка — ось, до чого сниться таке сновидіння.

Вбити осу уві сні — здолати супротивників. В майбутньому сновидіння чекає успіх і шанс отримати прибуток. Ще це передрікає втрату і відкриття важливої ​​таємниці. Ймовірно, як каже сонник, дізнаєтеся те, що вас вжахне і через це посваритеся з одним або втратите фінансові кошти.

Якщо оса вкусила уві сні, а потім ви її вбили, то це означає, що в реальності є суперник. Швидше за все, зможете подолати його. Але ця боротьба матиме неабиякий вплив. Укушені цією комахою близькі або незнайомі люди, як повідомляє сонник, уособлюють крах надій недругів. Вони не зможуть загубити справи в бізнесі або зірвати важливий контракт.

Оси літають, але не жалять — до дрібних неприємностей. Це сновидіння попереджає про погане звістці від далеких родичів або друзів, яких давно не бачили.

Боязнь нових знайомств і сексуальних відносин — ось що означають уві сні оси для дівчини. Також це обіцяє розлуку з дорогою людиною. Сонник ще говорить про можливу ситуацію в житті, після якої всі почнуть вас ігнорувати, а близькі — відвернуться.

До чого сняться мертві оси, можна прочитати в сонник. Як правило, вони — символ проблем в сексуальному плані в реальності. Для чоловіка це означає імпотенцію, а для жінки — фригідність. Тягнути час не варто — відвідайте фахівця.

Рой ос уві сні віщує неприємну ситуацію, яка змусить змінити місце роботи або навіть професію. Можливо, треба буде отримувати нове утворення або підвищувати кваліфікацію.

Оси і бджоли уві сні кружляють навколо цілим роєм — судячи з сонником, колеги по роботі будують якісь підступи. Але з великим успіхом подолаєте всі негаразди на шляху до чергової сходинці кар’єрних сходів. Начальство зверне на вас увагу, але воно послужить користь — отримаєте премію.

Сонник Міллера

Якщо привидівся укус оси уві сні, то це застерігає про ймовірних суперників в любовних відносинах і недоброзичливців, які заздрять і ненавидять вас. Дружба з другом дитинства може різко припинитися.

Уві сні бачити ос — до жорстоких підступам ворогів. Вони будуть створювати всілякі неприємності і всіляко виводити вас із себе. Звикайте до палиць, які вони будуть вставляти в колеса, і вчіться протистояти їм.

Розлука з коханою людиною — ось, до чого сниться жало оси. Таку ж трактування в сонник має сновидіння, в якому ви руйнуєте гніздо. Ще це уособлює проблеми в майбутньому, вирішити які швидко не вдасться.

Якщо уві сні покусали оси, то вас чекає зрада або зрада. Якщо ж вони літали поруч, але не жалили, то незабаром потрібно буде прийняти важливе рішення, яке сильно вплине на ваше життя.

Сонник Міллера, оси в якому уособлюють неприємності, пророкує жінці глобальні зміни в долі. Ймовірно, вона зустріне чоловіка своєї мрії, але стане з ним не дуже щасливою.

Зміни, нові знайомства — ось, до чого сниться велика оса, що летить прямо на вас. Якщо ж вона сидить на домашню тваринку, то ви легко позбавитеся від труднощів. Дівчині, згідно сонником, це обіцяє якась суперечка зі старшою особою.

Побачити уві сні ос з іншими комахами — до вірності і відданості друзів. Вони підтримають вас у важку хвилину і заступляться в спірному питанні.

Оси кусають ворогів — очікування підвищення на роботі, довіру керівництва. За вами давно наглядають і співробітники розуміють, що краще місце піде вам.

Щастя і благополуччя, судячи з сонником, передрікають бджоли і оси в будинку уві сні. Величезне фінансове вливання в бізнес чекає вас, якщо вони носять в будинок мед.

Сонник оси до чого сняться оси уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: