Сонник одягати весільну сукню, до чого сниться одягати весільну сукню уві сні

Приснилося весільне торжество асоціюється у милих леді з приємними моментами і хвилюючими подіями. Ясно, що незаміжнім жінкам, сонник радить готуватися до торжества, якщо тим доводиться уві сні одягати весільну сукню. Але ось, до чого сниться подібний сюжет панночкам, які вже мають законного супутника життя і побували під вінцем?

Припущення Густава Міллера

Міллер сповіщає участь в приємних громадських заходах, роз’яснюючи,, до чого сниться надягати весільне вбрання. Бачити, що він брудний або зіпсований уві сні, означає втрату довіри і взаєморозуміння з обожнюваним людиною.

Інтимні секрети

В сонник доктора Фрейда, який наснився вінчальний костюм асоціюється з голим жіночим тілом. Сновидицей, яка демонструє туалет іншим людям, наяву пишається красою свого оголеного тіла. Крутитися в оздобленні перед дзеркалом уві сні, наяву видає вашу схильність до самозадоволення.

Бачити одяг зім’ятої, покладеної в комод або валізу, означає, що в реальності, сновідящій відчуває велике розчарування в нинішніх любовних відносинах.

Попереду — приємні справи!

Заміжній жінці, якій довелося одягати весільну сукню уві сні, Сімейний сонник сповіщає поява нових знайомств і веселе проведення часу.

Сонник для стерви пророкує цікаві зустрічі і радісні посиденьки з друзями, тлумачачи,, до чого сниться примірка туалету нареченої.

Відновлення почуттів або новий роман?

Загальний сонник запевняє: заміжні леді, які надягали біле вбрання нареченої, в майбутньому відчують неймовірну потяг до законному чоловікові. Снотолкователь Закоханих, тлумачачи,, до чого сниться нічне бачення, обіцяє помітне збільшення уваги другої половинки до сновидицей.

Заміжньої дами приснилося, що одягла чужий вінчальний наряд? Значить, за версією езотериків, гряде пристрасне любовне захоплення. Жінкам, бачити, що надітий чужий туалет підім’ятий або зіпсований, сповіщає про ймовірну розплату за свої сексуальні слабкості.

Подробиці: колір і стан

Поєднаний сонник вважає, що тлумачення сну, в якому доводиться одягати весільну сукню, залежить від його кольору та стану. так:

 • Червоне платтячко — уособлює особливі сексуальні бажання сплячої красуні;
 • Чорне — відображає розчарування або душевний байдужість до обранця;
 • Зім’яте, брудне — сповіщає про проблеми у взаєминах з другою половинкою;
 • Вишукане, яке впору сновидицей — обіцяє сприятливі зміни;
 • Надто короткий або відверте — говорить про сексуальної незадоволеності;
 • З довгим шлейфом — віщає про надмірну награність, «штучність» сновидящей.
 • Наближаються романтичні моменти!

  Незаміжнім дівчатам, яким уві сні довелося одягати весільну сукню, сонник від А до Я, сповіщає незабутнє побачення з обожнюваним людиною. Можливо, ця зустріч підштовхне обранця на рішучий крок.

  Наснилося, що наділи біле оздоблення нареченої? Будьте впевнені в щирості і взаємності молодої людини, з яким в реальності ви маєте близькі стосунки.

  Боріться за своє щастя!

  Побачили, що ваше підготовлене до весілля політиці, уві сні намагається приміряти або зіпсувати стороння панянка — проявіть спритність і кмітливість в реальності, інакше суперниця зможе розбудувати ваші плани на майбутнє.

  Сонник одягати весільну сукню, до чого сниться одягати весільну сукню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: