Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одягати сукню, до чого сниться одягати сукню уві сні

Цей предмет гардероба уві сні уособлює собою жіночність, приємні манери, грацію і красу. Сонник пророкує відчутну перевагу над суперниками, пояснюючи,, до чого сниться одягати сукню. Про що ще віщає приснилося дійство?

Готуйтеся до торжества!

Нескладно розтлумачити,, до чого сниться надягати нове весільну сукню молодим незаміжнім дівчатам. Таке сновидіння говорить про серйозний намір коханого зв’язати своє життя зі сновидицей. Тим, у кого в реальному часі немає обранця, сонник Закоханих пророкує знайомство з шанувальником.

Заміжньої леді, якій уві сні трапилося допомагати одягати сукню нареченій, належить випробувати багато позитивних емоцій. Не виключено, що незабаром сновидицей отримає запрошення на торжество або інше грандіозний захід.

Про зміни в особистому житті…

А ось якщо доводиться нове весільну сукню одягати заміжньої дами, значить, наяву очікуються кардинальні зміни у взаєминах з чоловіком. Сонник Стерво, тлумачення сну пов’язує аж ніяк не з приємними моментами. Так, за версією снотолкователя, незабаром сплячій красуні, доведеться дізнатися масу інтимних подробиць про дружину.

Бачити, що вінчальний наряд брудний або порваний, значить, в реальній дійсності намічається серйозний конфлікт з другою половинкою, який може закінчитися повним розривом відносин.

Вам супроводжує успіх!

Приснилося нове красиве платтячко уособлює собою цікаві події, знайомства і пропозиції. Сонник Хассе обіцяє достаток і пошана, тлумачачи,, до чого сниться одягати сукню. Молодий панночці, бачити на собі весільне вбрання, означає зустріч з явним кандидатом в чоловіки.

Діловим леді, яким доводиться уві сні одягати сукню хорошого крою, сонник обіцяє вигідну угоду, стрімкий зліт кар’єрними сходами.

Про що тлумачить сонник Міллера?

Молодій жінці, надягати на себе красиве, витончене політиці уві сні, говорить про можливість викликати захоплення оточуючих своїми приємними манерами. Бачити, що наряд рваний, означає осуд за легковажні, недозволені справи.

Приміряти чужий предмет гардероба уві сні, обіцяє Міллером поява суперниці. Однак якщо наснилося, що дівчина стежить за фігурою, щоб одягнути вподобану річ, значить, підступи суперниці не доставила великого клопоту — вона швидко здолає конкурентку і доб’ється особливої ​​прихильності обранця.

Будьте розсудливі

Сновидіння, в якому наснилося чуже миле платтячко, обіцяє сновидицей час тривог і переживань. Одягти уві сні цей предмет гардероба, що належить іншій жінці, говорить про те, що по доброті душевній ви берете на себе вирішення проблем цієї людини.

Якщо ж сталося, що змушені переодягати його, то, як стверджує сонник Мандрівника, вам практично нав’язують свої заморочливі справи.

Про інтимні моменти

Сонник Фрейда пов’язує цей одяг з голим жіночим тілом. Одягати її і крутитися перед дзеркалом, милуючись власним відображенням, говорить про вашому прагненні до самозадоволення. Демонструвати її оточуючим — ви пишаєтеся красою свого оголеного тіла.

Одягати плаття червоного кольору уві сні свідчить про нестримну пристрасть, чорного — передбачає прагнення до заборонених ігор, білого — бажання догодити коханому.

Які колір і довжина речі?

Сонник XXI століття, трактуючи,, до чого сниться одягати сукню, надає значення кольору і довжині вироби:

 • Червоне — віщає про важливу зустріч;
 • Біле — до радости серця свого, одруження;
 • Зелене — передрікає щастя, виконання надій;
 • Синє — пророкує душевні муки, страждання;
 • Чорне — передвіщає сум, траур;
 • Довге — до несподіванки;
 • Короткий — до необдуманих вчинків.
 • Що щось піде не так…

  Тлумач снів пророкує прикрість і сльози, пояснюючи,, до чого сниться приміряти червону сукню. Якщо ж наснилося, що напнули наряд навиворіт або задом наперед, то, швидше за все, ваші задумані справи пройдуть зовсім не так, як ви того очікували.

  Сонник одягати сукню, до чого сниться одягати сукню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: