Сонник одягати пальто, до чого сниться одягати пальто уві сні

Верхній одяг уві сні уособлює захищеність сплячої людини, його характер, вміння йти на компроміси. Сонник, пояснюючи,, до чого сниться одягати пальто, звертає увагу на стан, вид і колір приснився предмета гардероба.

Пояснення Міллера

Пояснюючи,, до чого сниться надягати нове і красиве пальтечко, психолог сповіщає удачу, виконання всього задуманого. Бачити на собі чужий предмет гардероба уві сні, означає, що гряде складна ситуація, в якій підтримають друзі.

Наснилося, що одягається в рване ганчір’я, на думку сонника Міллера, сновидіння обіцяє велике горе. Втратили пальтечко уві сні — готуйтеся заново влаштовувати свою долю.

Про захищеності…

Сонник чаклунки Медеї, току,, до чого сниться одягати пальто, зіставляє образ з іміджем сновідящего, його внутрішнім станом, станом захисту і маскування від зовнішніх впливів.

Наснилося, що перебували у верхньому одязі в приміщенні, зумовлює наявність якоїсь таємниці, яку ви не хочете нікому розповідати. Одягати чуже пальтечко уві сні, означає, що ви намагаєтеся мати презентабельний зовнішній вигляд, при великих фінансових труднощах.

Подробиці: опис верхнього одягу

У Сучасному сонник, то,, до чого сниться сон, в якому доводиться одягати пальто, залежить від кольору пальто і зовнішнього вигляду:

 • Рване — застерігає про фінансові невдачі, втрати;
 • Старе, поношена — говорить про великі неприємності;
 • Нове — обіцяє прибуткові справи, успіхи у фінансовій сфері;
 • Втрачене — попереджає про легковажність, недбалість в грошових справах;
 • Надзвичайно гарне, біле — віщає про виконання бажання.
 • Тлумачення сну з інтимним підтекстом

  Пальто уві сні, на думку доктора Фрейда, уособлює собою фалос. Дівчині, бачити на собі нове напівпальто, сповіщає сонником про підсвідомої нужді змінити нинішнього сексуального партнера або завести ще одного.

  Наснилося, що довелося одягати пальто рване або брудне, застерігає про імпотенцію, хвороби статевих органів. Втрачене — сповіщає про необхідність розірвати сексуальні відносини з партнером.

  Побачили, що на пальтечко відірвані ґудзики або хлястик, снотолкователь зумовлює ваше прагнення до інтиму з елементами садизму. Кілька предметів гардероба, які бачать в шафі, сповіщають про наміри мати кілька сексуальних партнерів.

  Чи не слухаєте сторонніх порад

  Взяти поносити напівпальто у кого-то, за версією езотериків, віщає про шкідливі, сторонніх порад, здатних вплинути на добробут сплячої персони. Втратити чужу річ — постарайтеся не довіряти іншим особам, які спробують дати раду в грошових справах.

  Несподівано виявити на своїх плечах пальто іншу людину, за версією Сімейного снотолкователя, позначає, що у важкій ситуації виручать і підтримають близькі люди.

  Настають зміни

  Одягати шите пальто, на думку Сучасного суміщеного сонника, сповіщає сновідящій кардинальну зміну іміджу. Шикарне напівпальто на ваших плечах, говорить про підсвідомої нужді сплячої особи в помічника, спадкоємця.

  Сонник одягати пальто, до чого сниться одягати пальто уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: