Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одягати чоботи, до чого сниться одягати чоботи уві сні

Відомо, що будь-яке взуття уві сні пророкує подорож, дорогу. Але, як радить сонник, розуміти тлумачення потрібно не завжди буквально. Приснився образ пророкує можливість побачити щось нове, дізнатися корисне, визначити свій шлях у житті. Трактування,, до чого сниться одягати чоботи, залежить від форми, кольору і стану речі.

Сонник Міллера про можливості

Бачити, як доводиться одягати чоботи, особливо нові, відповідно до тлумачення психолога означає, що настав час разючих змін. Чоловікові, якому доводиться надягати цю нову взуття уві сні, обіцяє підвищення на посаді і великі перспективи в роботі.

Жінки, які наяву хотіли знайти кохання, можуть довго не розмірковувати,, до чого сниться надягати на ніжки нові чобітки. Приснилося дію обіцяє зустріч з людиною, яка виконає всі забаганки сновідіци.

Радійте — попереду виконання бажань

Сновидіння, де довелося одягати чоботи, згідно сонником Езопа, означає набуття достатку, беззастережне слідування моді і поклоніння красі.

Взуття червоного кольору вважається знаком втілення заповітних цілей неодружених хлопців і молодих дівчат, тому те,, до чого сниться взувати червоні чобітки, обіцяє сновидцем виконання бажань. А ось бачити подібне нічне бачення заміжнім — до турботи про домочадців.

Будьте насторожі!

На думку Сучасного суміщеного сонника, чужа взування уві сні символізує проблеми і клопоти інших людей. Тому одягати чоботи, що належать чужій людині, говорить про перспективу по вуха загрузнути в турботах оточуючих.

Одягти уві сні чужі чоботи, за версією Езотеричного сонника, застерігає про можливий обман, обдурюванні. Езотерики радять: найближчим часом не потрібно зв’язуватися з перекупниками, купувати лотерейні квитки і довіряти малознайомим персонам.

Удача і успіх вам супроводжують!

Одним з найбільш сприятливих символом є білі жіночі чобітки. Молодій людині, бачити, як його пасія натягує їх уві сні, обіцяє солідний дохід і багато вигідних угод. Взуватися жінці в білі черевички — до побачення, показному успіху серед шанувальників.

У Загальних сонник трактування,, до чого сниться одягати білі чоботи, дещо відрізняється. Так, за версією снотолкователя, приснився образ свідчить про несподіване знайомство з солідним і багатим чоловіком.

Вагомі деталі нічного бачення

Універсальний сонник впевнений, що тлумачення сну тісно пов’язане з кольором, фасоном і зовнішнім виглядом обувки:

 • Чоловікові, натягувати жіночі чорні черевички — віщає про сварливою дружині;
 • Взути чорні півчобітки на блискавці — ваша мобільність і комунікабельність буде оцінена;
 • Довгі ботфорди на блискавки і каблуках — застерігають про легковажних витратах;
 • Старомодні — вказують на необхідність розширити кругозір, зайнятися саморозвитком.
 • Інтимні моменти

  Як стверджує доктор Фрейд, ті, хто уві сні натягує високі шкіряні черевички, мають неймовірної сексуальної фантазією, а також схильні до новацій і відкриті для різноманітних експериментів інтимного змісту.

  Одягати уві сні громіздкі кирзачі з грубого матеріалу — готуйтеся до підвищеної уваги з боку протилежної статі. Сонник радить з обережністю приймати знаки уваги недавніх знайомих.

  Про простих істинах

  Жінкам, нічне бачення, в якому довелося одягати чоботи іншої людини, символізує появу коханця. Наснилося, що надіті півчобітки брудні, рвані або тиснуть — молода людина сяде вам на шию, якщо вони чисті, доглянуті і добре виглядають на нозі — мужик стоїть, але, на жаль, не ваш.

  Сонник одягати чоботи, до чого сниться одягати чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: