Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник огірки, до чого сниться огірки уві сні

Побачили уві сні огірки — це відмінний знак. Сонник обіцяє відмінне здоров’я, добробут і неймовірне везіння в справах. Незабаром життя обов’язково зміниться на краще. Але, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться овоч. Існують і інші.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера вважає, що якщо хворому привиділися в нічних мареннях огірки, це обіцяє йому стрімке і повне одужання. Невтішному закоханому приснилося передрікає підтвердження взаємності його почуттів. Згадайте деталі сну і дії, які ви робили в світі Морфея, і перед вами відкриються всі загадки незвичайного сновидіння.

Бачити уві сні мариновані огірки — до невпевненості в собі, самотність, прагнення знайти свою пристань, налагодити відносини з рідними.

Якщо снилося, що ви їли малосольні огірочки, то в реальному житті пізнаєте нерозділене кохання, але з гідністю витримаєте випробування.

Наснилися міцні, великі, зелені огірки? Сонник Міллера гарантує безхмарне щастя в особистому сфері, воістину богатирське здоров’я, високий енергетичний потенціал, більший прибуток.

Сучасний тлумач

Поява даного овоча уві сні говорить про вашу легковажності, ребячливость, але в той же час характеризує як улюбленця фортуни.

Сучасний сонник попереджає, що примарилося солоні огірки в банку свідчать про те, що ви втрачаєте унікальні можливості, розмінювати талант, даремно втрачаєте час. Домогтися поставлених життєвих цілей ще можливо. Необхідно просто переосмислити пріоритети.

Приснилися свіжі огірочки — символ сили, енергійності, прекрасного самопочуття. Закоханим і пов’язаним путами Гіменея такий сон віщує гармонійні взаємини з половинкою. Одиноким Сучасний сонник обіцяє незабутнє любовну пригоду. А літнім людям можна розраховувати на приїзд родичів або поповнення сім’ї довгоочікуваними онуками.

Якщо чоловікові сняться огірочки, що ростуть на грядці, то його чекає збагачення, матеріальна стабільність, кар’єрний ріст. Жінці провісник обіцяє вагітність, людям в роках — зміну погоди.

Універсальний сонник

Довелось збирати огірки? Значить, наяву з’являться сумніви в правильності вибору свого шляху, необхідно переглянути свої принципи. Схоже, ви вже досягли багато чого, тому Універсальний тлумач радить вчитися цінувати те, що маєте. Найчастіше сниться подібне до достатку.

Якщо приснилися і огірки, і помідори на одній грядці, це говорить про сильному завантаженні на роботі, втоми, усвідомленні, що за розваги та бездіяльне веселощі незабаром потрібно буде платити.

Солити огірки — до дрібних грошових неприємностей, шахрайства, вимушено розрахуватися з незначними боргами. У деяких випадках сюжет трактується як провісник сварки з некровних родичами.

Різні тлумачення

Купувати огірки — сигнал про ймовірні колотнеч у професійній діяльності, доведеться виконувати марна праця. Тим часом Езоп пропонує і альтернативне позитивне тлумачення. Езоп пророкує отримання вести від давнього друга, про який давно вже не отримували новин.

Безцільно різати уві сні овочі означає, що вам важко впоратися з ревнощами, є підстави переживати через суперника. А ось приснився процес приготування страви з використанням нарізаного корнішона віщує вдале рішення більшості проблем.

Якщо сниться, що ви садили огірки, очікуйте сімейне благополуччя, народження дітей.

Сонник огірки, до чого сниться огірки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: