Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник овочі і фрукти, до чого сниться овочі та фрукти уві сні

Овочі і фрукти — це важливі джерела живлення, а в світі снів вони зазвичай живлять емоції (а не тіло).

В цілому фертильність, готовність і винахідливість асоціюються з дозріванням і мясистостью плода. Будь-плід в сновидіннях може бути пов’язаний з періодом зростання, дозріванням, солодкої нагородою, розквітом, достатком, фінансовою вигодою. Але якщо вам сниться перезрілий плід, то сон може натякати на упущені можливості або втрату фертильності.

Ви можете думати, що поживні властивості овочів і фруктів не можуть вас наситити, або вважаєте, що в них немає нічого поживного, якщо вони зіпсовані і поганої якості. Фрейд вважав, що сни про фруктах і овочах пов’язані з сексуальністю, що залежить від роду плода, побаченого уві сні, і пов’язаних з ним відчуттів. Послідовники Юнга вважають овочі символом особистого зростання, що вказує на потребу сплячого в необхідності отримання додаткової духовної їжі.

Говорячи про символізм, пов’язаному в сновидіннях з плодами, потрібно відзначити, що сенс їх появи багато в чому залежить від нашого ставлення до них в реальному житті. І тут має значення, чи любите ви їх за смак і поживну цінність, знаходите ви їх противними або позбавленими смаку. Ви можете спроектувати їх зміст з потребою живити тіло і душу або з роздумами про якийсь нудному аспекті вашого життя, який вас абсолютно не задовольняє. Кількість, форма, зовнішній вигляд, смак і тип плодів в сновидіннях, а також зміст сновидіння і ті відчуття, які сон викликав у вас, — все це має значення для інтерпретації сновидінь.

Овочі

Овочі, як і фрукти, дають необхідні для організму поживні речовини, але на відміну від фруктів вони рідко володіють якимось вишуканим смаком і можуть вважатися ласощами. Ось чому в світі снів вони означають певний досвід, який корисний для нас, тому що забезпечує живильну базу для наших емоцій. Бачити уві сні овочі не завжди добре. У сновидіннях вони часто говорять про те, що сплячий ледачий, повільний, малоактивний, і тому в розмовній мові ми часто вживаємо такі вирази, як «кислий, як солона капуста», «лежати, як овоч на грядці», «вести рослинний спосіб життя », що зазвичай передбачає нездатність ясно мислити, чітко функціонувати, проявляти активність, бути в гарному настрої.

У сновидіннях овочі можуть символізувати основні людські емоції, які можуть бути пов’язані з вашим ставленням до дієти, коли організм не отримує достатньої кількості клітковини, злакових і овочів. Майте на увазі і свої особисті асоціації, пов’язані з овочами. Це повинно допомогти вам точніше інтерпретувати значення сновидіння. Наприклад, якщо в дитинстві батьки наполегливо намагалися нагодувати вас шпинатом, то в ваших сновидіннях він може асоціюватися з покаранням. Але якщо ви бачите, що ваші особисті асоціації не допомагають вам у тлумаченні сенсу сновидіння, то, можливо, підсвідомість намагається привернути увагу до універсального символізму, який стоїть за побаченим вами уві сні овочем.

Наприклад, якщо уві сні ви бачите якийсь довгий і твердий овоч (наприклад, цибуля-порей, морква, огірок), то це передбачає його зв’язок з вашою інтимним життям. Подумайте над виразами, які асоціюються з овочами: «міцний, як огірочок», «гострий, як перчик», «ростуть, як гриби», «спікся, як картопля». У широкому сенсі овочі пов’язані з сім’єю, спільнотою і благом, яке дає нам земля. Овочі можуть символізувати глибини підсвідомості.

Є овочі уві сні — це знак отримання основних духовних ресурсів, які виходять від землі. Приготування овочів на вогні уві сні може символізувати алхімічні процеси. Переварені овочі в сновидіннях можуть вказувати на надмірну зосередженість на якійсь окремій проблемі вашої реальному житті. Іноді переварені овочі уві сні можуть вказувати на застарілі себе відносини або клаустрофобію. Або ж зварені або приготовлені до вживання овочі уві сні можуть бути пов’язані з якимись ідеями, які вже дозріли і повністю готові до реалізації. Зіпсовані, гнилі овочі уві сні можуть символізувати смерть або закінчення якогось процесу, але вони також можуть вказувати, що у вашій реальному житті починається новий період, пов’язаний оновленням і зростанням. Зростаючі овочі уві сні можуть символізувати зростання і фертильність.

Якщо уві сні ви бачите рівні грядки з овочами, то сон може вказувати на те, що в реальному житті ви не можете дозволити собі те, що хочете, або ж сон може бути вказівкою на те, що ви занадто стурбовані наведенням ладу в своєму житті. Дикорослі овочі в наших сновидіннях, навпаки, можуть вказувати на неорганізованість сплячого. Заморожені овочі уві сні вказують на стан емоційного оніміння, а перероблені овочі можуть вказувати на те, що в реальному житті ми позбавлені надходження якихось поживних речовин, які живлять нашу душу. Або подібні сновидіння можуть вказувати, що в житті сплячого матеріальне домінує над духовним, а форма — над змістом.

У сновидіннях має значення і колір овоча. Якщо ми бачимо велику різноманітність кольорових овочів, то сон обіцяє сплячому насолоду дарами природи і благополуччя. Як і у випадку з фруктами, пам’ятайте про те, що колір овоча потрібно обов’язково враховувати при тлумаченні сновидіння.

Якщо овочі уві сні запам’яталися особливо чітко. то вам захочеться дізнатися, який символізм стоїть за ними. В цьому випадку сенс провести невелике самостійне дослідження, щоб краще розуміти, що означає ваш сон. Для цього ви можете використовувати історичні, культурні та релігійні джерела інформації. Далі ви ознайомитеся з короткою інформацією про овочі та їх символізмі, яку, однак, не можна вважати всеосяжної.

Фрукти

Фрукти уві сні символізують готовність і фінансові досягнення, сексуальність, а також вказують на період духовного зростання в реальному житті в майбутньому. Вид і стан фруктів в сновидіннях може приймати рішення щодо значення для тлумачення снів. Наприклад, зрілі фрукти уві сні асоціюються з сексапільністю і якимось досвідом, який ми сприймаємо як нагороду за свою працю. Подібні сновидіння обіцяють нам світле майбутнє, тому що в зрілих фруктах багато насіння. Незрілі і зелені фрукти уві сні можуть вказувати на поспішні висновки, необдумані рішення в реальному житті, особливо коли ми хочемо досягти наміченої мети швидше.

Подібні сновидіння також припускають, що в реальному житті нам доведеться більше працювати і протягом більш тривалого періоду часу, ніж ми думали. Якщо уві сні нам попадаються гнилі або гіркі фрукти, то сон вказує, що в реальному житті ми втрачаємо якісь багатообіцяючі можливості. Такі сни говорять про те, що в реальному житті ми самі собі заважаємо досягти поставленої мети або утримуємо себе від отримання задоволення. Суцвіття фрукта уві сні символізує подальше зростання і розвиток. Або сон вказує на розслідування, яке може принести свої плоди, або спілкування, яке в подальшому може відкрити перед нами широкі можливості. Або подібні сновидіння можуть вказувати, що в майбутньому ми зможемо перемогти кого-то малою кров’ю.

Якщо в сновидіннях з’являється якийсь конкретний фрукт, то це можна інтерпретувати інакше і оцінювати не тільки як певні досягнення, яких ми можемо домогтися в реальному житті. Слід брати до уваги його форму, текстуру, свіжість. Треба також враховувати і те, що наша підсвідомість може вибирати конкретний фрукт уві сні через його асоціацій з нашою сексуальністю. Зазвичай будь-який фрукт уві сні пов’язаний з нашою сексуальністю, оскільки в ідеалі передбачається, що він свіжий, соковитий, солодкий. У давнину фрукти вважалися символом жіночої здатності зачати дитину. Такі повір’я пов’язані з насінням фруктів.

Деякі фрукти, такі як банани, Фрейд відносив до фалічним символам. Банан в наших сновидіннях також асоціюється з чоловіком у розквіті його сексуальності або на піку сексуального підйому. М’які і спокусливі на вигляд фрукти, такі як кавуни, дині, яблука, персики, асоціюються з жіночими грудьми або маткою, яка виношує плід. Ось чому якщо чоловікові сниться, що він надкушує шматок кавуна, то це може означати його бажання інтимних відносин з жінкою.

Якщо уві сні ви їсте очищене яблуко, то, може бути, сон нагадує вам про те, що ви шкодуєте в минулою юністю. В культурних традиціях багатьох народів світу круглі фрукти з соковитою м’якоттю, в якій є насіння, асоціюються з родючою силою матки. Якщо жінці, яка хоче зачати дитину, сниться гранат, то, можливо, сон відображає її бажання мати дитину. Фрукти уві сні також можуть символізувати ідею безсмертя душі, тому що насіння всередині фруктів вказують на початок нового життя.

Сонник овочі і фрукти, до чого сниться овочі та фрукти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: