Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обрив, до чого сниться обрив уві сні

Побачити уві сні обрив, з захоплюючим видом і панорамою, підказує про виникнення в реальному житті спірної ситуації, від вирішення якої залежить подальше життя сплячої людини. Те,, до чого сниться таке сновидіння, прийнято тлумачити, враховуючи, що знаходиться поблизу обриву, а також дії і відчуття сновидіння.

За тлумаченням сонника Дмитра та Надії Зими, приснився обрив уві сні символізує раптову зупинку, крах в справах і попереджає про те, що спроби сновідящего продовжити раніше розпочату підприємство, приречені на провал. Зазвичай, таке сновидіння, містить підказки у вигляді образів, що допоможуть уникнути безвихідної ситуації.

Місцезнаходження обриву

При трактуванні приснився бачення, важливо пригадати, що оточувало обрив. Так, якщо скеля підноситься уві сні над річкою з тихими і чистими водами, то падати в воду набагато безпечніше, ніж на камені. Такий сюжет пророкує сонником виникнення в реальному житті пом’якшуючих обставин, завдяки яким сновідящій вдасться поправити свої справи.

Йти по краю обриву над річкою або над морем, милуючись уві сні відкрилася панорамою, вказує на величезні плани, які вимагають ризикованих вчинків. Стрибнути зі скелі в річку і залишитися цілим — Ваш ризик виправдається.

Бачити з обриву дорогу — дуже сприятливий знак, що віщає про благополучну реалізації задуманих цілей шляхом дуже важких зусиль. Безстрашно зробити стрибок на дорогу, відображає повну впевненість у власних силах.

Те,, до чого сниться бачити в кінці дороги обрив, відображає наступ критичної ситуації, здатної докорінно змінити долю сплячої людини. У деяких випадках приснилося бачення позначає виникнення проблем зі здоров’ям.

Падіння з обриву

Нескладно здогадатися, як сонник Фрейда пояснює,, до чого сниться падіння з обриву. За версією тлумача, приснилося сновидіння символізує запаморочливий статевий акт.

Впасти глибоку, темну в прірву уві сні, пророкує сонником хитке матеріальне становище сновидіння в майбутньому. Щоб поправити свої справи, доведеться проявити терпіння, силу волі і ділову хватку.

Відчувати, як ніби якась невідома сила підштовхнула Вас уві сні, і Вам довелось падати з обриву в темну безодню — до неможливості самостійно впорається з підступами ворогів. Тільки своєчасна підтримка друзів допоможе уникнути цілковитого краху.

Наснилося падати і тут же злітати в небо, подібно до птаха, прагнучи подалі від небезпечного місця, обіцяє сонником в реальності душевний підйом, який допоможе з легкістю подолати важку ситуацію і з успіхом довести до кінця розпочату раніше підприємство.

Те,, до чого сниться падати у прірву, пояснюється сонником Міллера шансом змінити своє життя. Впасти і вибратися з неї — можливість подолати біду, змінити долю. Висіти скельному на виступі, не знаходячи в собі сил вибратися нагору — наяву будете потребувати допомоги друзів.

Що робимо близько обриву?

Сучасний сонник описує,, до чого сниться сидіти на краю обриву, необхідністю в реальному часі провернути ризикову справу, що не властиво звичайній поведінці сновідящего.

За версією сонника доктора Фрейда, стояти на краю прірви уві сні символізує різні фобії і потаємні страхи, які переслідують сплячої людини в реальному житті.

Спостерігати за тим, як зі скелі зриваються камені і летять вниз, є знаком, що один потребує допомоги. Заміжній жінці приснилося сновидіння говорить про те, що дружину потрібно моральна, а то і психологічна підтримка.

Дивитися вниз зі скелі і відчувати уві сні запаморочення і бажання зірватися вниз, на думку сонника, обіцяє нелегкий період боротьби з важкими думками і депресією.

Те,, до чого сниться стрибнути з обриву в порожнечу, говорить про невизначеність персонажа. Якщо Ви ще не позначили власні життєві завдання, не варто кидатися на чужі справи. Довелось впасти на м’яку траву уві сні — Ваші починання з успіхом реалізуються.

Сонник обрив, до чого сниться обрив уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: