Сонник обряд, до чого сниться обряд уві сні

Якщо уві сні довелося виконати будь-якої обряд, то в дійсності станеться дуже незвичайна подія. Сонник впевнений, щоб визначити,, до чого сниться розглянутий сюжет, необхідно максимально точно встановити природу сновідного заходи.

Загальна інтерпретація

Будь-яке обрядове дію означає прилучення до чогось таємного або забороненого. Простіше кажучи, наяву ви отримаєте якусь секретну або додаткову інформацію, скориставшись якою знайдете перевага над оточуючими.

Насправді нічого містичного в сновідних ритуалі немає, це лише символічне відображення розкриття таємниці. Найчастіше подібні сновидіння викликані надмірною зацикленістю на якусь проблему.

Міллер роз’яснює

До чого сниться незвичайний обряд? Сонник пророкує важку душевну боротьбу, яка буде викликана непростим вибором. Наяву вам буквально доведеться вибирати між правильним і легким.

Не бійтеся!

До чого сниться, якщо довелось особисто здійснити магічний обряд? Уві сні це свідчення внутрішньої невпевненості і страху прийняти на себе відповідальність.

Наснилося, що ви задумали зробити любовний магічний ритуал? В реалі якась проблема вирішиться полюбовно, правда, станеться це виключно завдяки допомозі сторонніх. Жінці сонник обіцяє подарунок від коханого.

Впевнені?

Сталося бачити, як якийсь магічний обряд виконує інший персонаж? Чоловікові сюжет обіцяє неприємності, жінці великий клопіт.

Якщо уві сні хтось зважився зробити ритуал чорної магії, то ви ризикуєте вибрати поганого партнера або допустити грубу помилку. Жінкам сонник віщує незаплановану вагітність.

Наснилося, що для виконання обряду довелося йти на кладовищі? Життя здається вам нудною та одноманітною, тому ви готові на серйозні безумства і невиправданий ризик.

Негатив або розвиток?

До чого сниться релігійний обряд в церкві? Тлумачення сну неоднозначно.

З одного боку це вказівка ​​на негативну програму ззовні, з іншого вихід уві сні на більш високий рівень духовності. Сонник радить пригадати особисті враження від того, що довелося бачити в ночі.

У більш приземлене сенсі релігійний обряд в церкви знаменує підвищення, нову роботу або перспективи.

Розшифровка конкретного заходу

Для точної інтерпретації сонник рекомендує встановити, який саме церковний обряд сталося бачити.

 • Таїнство вінчання — важкі клопоти, сумні події, іноді — весілля.
 • Відспівування — крах важливої ​​справи, чужа смерть.
 • Причастя — достаток, радість, благодать.
 • Покаяння (сповідь) — вчинення поганого, гріховного дії.
 • Зцілення — чудо, прощення (для хворого — погіршення здоров’я).
 • Будьте скромнішими!

  Приснився церковний обряд хрещення? Якщо хрестили уві сні саме вас, то це буквально означає оновлення життя.

  Одночасно сонник радить стримати земні бажання і зібратися з силами перед черговим випробуванням. Сновідних хрещення закликає до кінця відстоювати обране світогляд.

  Сталося бачити, що ви потрапили на таїнство хрещення в якості спостерігача або хрещеного? Наяву побуваєте на урочистому заході. Цей же сюжет закликає уві сні до благодійності, милосердя та доброзичливості.

  Тримайтеся!

  До чого сниться церковний обряд екзорцизму? Настають глобальні зміни і численні життєві випробування. Якщо ви зумієте пройти їх, то сонник гарантує визнання суспільства, високе положення і багатство.

  Наснилося, що ви одержимі бісами і уві сні потребуєте процедурі екзорцизму? Будьте обережні: хтось злий і підступний проявляє нездорову увагу до вашої персони і може серйозно нашкодити.

  Сонник обряд, до чого сниться обряд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: