Сонник обруч, до чого сниться обруч уві сні

Обруч на голові — до швидкої весіллі, спортивний інвентар — знак міцних і надійних відносин — так відповідають популярні сонники на питання,, до чого сниться обруч. Давайте розглянемо різні варіанти сну і розберемося, чому ж уві сні ми бачимо цей предмет.

Тлумачення сонника Міллера

Якщо вам наснився обруч на голові, говорить Густавус Міллер у своєму тлумачі, будьте впевнені — ви заведете дуже впливового друга.

Стрибати самому через хула-хуп або спостерігати, як це роблять інші — трапиться щось погане, що порушить звичне життя, але якщо ви зберетеся і «включіть» свій розум, ви зможете все виправити.

Красива прикраса як символ сімейного щастя

Гарний обруч на голові, який наснився людині, обіцяє швидке одруження, згідно тлумаченням Весняного сонника.

Строгий, лаконічний ободок для волосся — ви познайомитеся з цікавою особистістю, яка надасть гарний вплив на вас і вашу сімейне життя.

Наснилося, що ви прикрашаєте свій ободок квітами, стрічками, намистинами, черепашками або камінням — сімейне життя вас буде радувати і балувати.

Сниться сон, в якому коханий дарує вам обруч для волосся — це значить, що він вас щиро любить і мріє узаконити стосунки.

Зіпсоване прикраса — бережіть відносини

Поганим знаком, на думку багатьох сонників, є те, що ви зламали свій обруч для волосся — це обіцяє гірке розставання з коханою.

Якщо людині, яка перебуває в роздумах вступати в шлюб або не вступати, сниться, що він знайшов зламаний ободок — це попередження, що поруч не та людина, яка потрібна для щастя.

Одягати на голову брудний, поламаний або потворний обруч — ви станете причиною сварки з близькою людиною. Сонник Ванги рекомендує вам стримати свій запал, якщо ви дорожите ім.

Ободочек, який розсипався, як тільки ви дали його в руки близькій людині — таке бачення говорить про те, що почуття себе вичерпали.

Спортивний інвентар або Кмітливість вам допоможе

Бачити уві сні, як через коло стрибають дельфіни в басейні — наяву вам потрібно проявити винахідливість і кмітливість, щоб досягти завдань і цілей.

Купівля або продаж цього спортивного предмета символізує наближення чогось поганого. Але ви зумієте уникнути хвилювань і проблем, якщо як слід проаналізуєте ситуацію, пророкує сонник Цвєткова.

Скакати через обруч, крутити самому або бачити, як крутять і стрибають інші — все це, що прийшли до вас уві сні, означає, що ви зумієте стати переможцем в будь-який неприємності, але тільки якщо підключіть до вирішення проблеми розум і кмітливість.

Несправний хула-хуп — є привід для смутку

Сниться сон, що ви зламали обруч — стережіться бути обманутим у своїх очікуваннях. Ви занадто багато надій покладаєте на щось, у чому сумніваєтеся. Чи не хочете засмучуватися — не стійте далекосяжних планів.

Знайти поламаний хула-хуп — до печалі без причини, пророкує Осінній сонник.

Крутити коло настільки сильно, що він полетів від вас, впав і зламався — чекайте сварки зі старим другом, приятелем чи колегою.

Наснилося багато поламаних обручів — поганий сон. Тлумачення таке: своїми вчинками ви ризикуєте втратити дружбу з великою кількістю людей. Ви себе ведете неправильно, позиція, зайнята вами, не всім прийнятна. Хочете не втратити потрібні зв’язки — змініть свою поведінку.

Сонник обруч, до чого сниться обруч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: