Сонник обрізати нігті, до чого сниться обрізати нігті уві сні

Нігті уві сні ототожнюються зі стабільністю і надійною опорою. Те,, до чого сниться обрізати нігті, вказує на неминучість змін. Сюжетні подробиці підкажуть, який характер прийдешніх подій. Сонник бере до уваги зовнішній вигляд. Чим нігтики охайніше і привабливіше, тим сприятливіші значення сновидіння. Образ, що не викликав яскравих емоцій, швидше за все, нейтральний.

Міллер знає толк в манікюрі

Сонник Міллера пояснює, до чого сняться не тільки обрізані нігті, але і манікюр, явно вимагає догляду. Коли трапляється бачити уві сні бруд під ними, наяву загрожує сором і ганьба, які обрушаться на голову сплячого, якщо той вчасно не схаменеться.

Якщо приснилися не обрізають, а зламані або обгризені нігті, висока ймовірність ураження або нездужання. Якщо довелося бачити власноруч обрізані нігтики чистими і акуратними, ви знайдете справу до душі, досягнете успіху і будете винагороджені, як мінімум, морально.

Своїми руками

Сонник Лонго пропонує своє тлумачення сну,, до чого сниться робити манікюр самому собі. Символ означає, що сплячій необхідно побути на самоті, щоб самостійно прийняти рішення. Підсвідомість не порадить поганого, знайдіть можливість усамітнитися хоча б на день.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться обрізати нігті на руках. Сновидіння означає справи, що нагромадилися, на виконання яких часу в обріз.

Чоловічі і жіночі нічні марення

Якщо жінці уві сні довелося не тільки вкорочувати ноготочки, але і всіляко їх прикрашати, символ відображає турботу про імідж і репутацію наяву. Бачити свої руки доглянутими і привабливими — добрий знак, провісник несподіваного подарунка долі.

Якщо чоловікові приснилося, що він упорядковує пальці на руках, йому належить на славу потрудитися. Старовинний сонник попереджає, що підтримки ззовні не буде, так що покладатися треба буде тільки на свої сили.

Що говорить езотерика

Якщо приснилося, як хтось із сторонніх обрізає нігті на руках, Езотеричний сонник рекомендує навіть не намагатися контролювати ситуацію, яка свідомо вам не підвладна.

Якщо герой сновидіння вам знаком, незабаром ця людина прийме дивне і нерозумне рішення в серйозному питанні. Не намагайтеся на нього вплинути, просто поставтеся з повагою до його вибору.

Робимо ноги

Як відомо, нігтики на ногах також потребують догляду. Процес наведення педикюру уві сні, має значення тільки в незвичайних або особливо яскравих сюжетах, в інших випадках він не несе смислове навантаження. Ось про що повідає дана маніпуляція:

 • Обрізати нігті на ногах собі трапляється напередодні переїзду або зміни роботи;
 • Якщо приснилося, як ви стриже чужі нігті на ногах, попереду марна праця;
 • Якщо уві сні ви сторонній спостерігач, в реальності хтось візьме на себе ваші турботи;
 • Відображення одного з епізодів повсякденності з нейтральним значенням.
 • Дитячі нігтьові

  Якщо уві сні довелося обрізати нігті дитині, Дворянський сонник обіцяє рутину і домашні клопоти.

  У Психоаналітичному сонник представлена ​​інша трактування,, до чого сниться стригти дитині нігтики. Якщо сюжет приснився тим, у кого справді є діти, задумайтеся, чи не занадто ви вимогливі до них. Тотальний контроль перешкоджає природному розвитку і може надалі негативно відбитися на їхній долі.

  Сонник обрізати нігті, до чого сниться обрізати нігті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: