Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обід — до чого сниться?

Сонник Лоффа

В образ приснився обіду у всіх випадках входять такі цікаві компоненти, як особисте спілкування, чуттєвість, а також життєва необхідність. Значні атрибути обіду — це, як правило, доброзичлива атмосфера і спосіб приготування їжі.

Обідній стіл для сімей — значимий предмет, центральний елемент домашнього дозвілля. Там збираються для спілкування всі домочадці, і тому обідній стіл є важливим місцем загального збору навіть у тих родинах, де часте спілкування не практикується. За столом у вашому сновидінні можуть сидіти давно померли люди, знайомі тільки по фотографіях. Радимо приділити увагу всім тим, хто сидів за столом: може виявитися, що чиюсь присутність або відсутність буде для вас незвично і навіть дивно.

Згадайте, які ви бачили страви. Відносно деяких сімей справедливо те, що якісь певні страви викликають асоціації з тим іншим її членом або з образом всієї родини як єдиного цілого. Таким чином, ту чи іншу страву перетворюється в символ приналежності до традицій сім’ї.

Уві сні може бути присутня якась екзотична їжа; блюда, які нікому не припали до смаку; блюда, які готував несимпатичний вам або всім присутнім людина. Може наснитися і процес приготування страви для обіду якимось оригінальним способом. Це вказує на відсутність або наявність певних людей або на невміння готувати страви з меню, що є для сім’ї традиційним.

Властивий їжі символічний підтекст (наприклад, якщо наснилися легкі, вам необхідно пригадати, хто з предків помер від хвороби легенів) або персони, які пов’язують з конкретним стравою, моментально породжують цілком певні асоціації. Приснився вам обід проходив в приємній, котра володіє атмосфері? Відзначали ви якусь подію? Повсякденні або вишукані страви були на вашому столі? Згадайте, чи обговорювали ви за обідом свої справи насущні.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви обідаєте всухом’ятку, будучи далеко від дому — означає, що незабаром отримаєте запрошення на вшанування знатного ювіляра. Обідати в ресторані з друзями — знак визнання і багатства, в їдальні — будете буквально деморалізовані трагедією, яка розіграється на ваших очах.

Бачити себе в сні господинею замку і обідати в повній самоті за величезним столом, заставленим всілякими стравами — вам доведеться зіткнутися з проблемою в любовних відносинах зі своїм обранцем. Якщо уві сні молоду дівчину запрошує на обід коханий, а вона відповідає відмовою — це призведе до повного розриву відносин між ними в реальному житті; якщо ж вона прийме запрошення — наяву у них все буде благополучно і вирішиться щасливим одруженням.

Готувати уві сні обід — віщує глибоке моральне задоволення від вдало завершеної роботи. Влаштовувати обід для гостей — віщує вигідне вкладення грошей, обідати в гостях — на зміну прикрощів прийде веселощі. Обід в позаурочний час — означає марнування сил і засобів на справу, яке з самого початку приречена бути проваленим.

Сонник Фрейда

Обід — символізує собою статевий акт. Запрошення до обіду — означає прагнення до сексу. Причому, якщо жінка запрошує чоловіка до обіду — вона хотіла б завести від нього дитину. Святковий, багатолюдний обід — говорить про ваших численних любовних захопленнях або про прагнення до групового сексу.

Обід в колі сім’ї — означає налагодженість і рівномірність вашої сексуального життя, що вас цілком влаштовує. Обід з однокласниками — говорить про вашому жалі про втрачені можливості. Обід на самоті — говорить про вашому перевагу до самозадоволення. Обід з особою або особами вашого статі — показує вашу тягу до одностатевого кохання.

Сімейний Сонник

Сон про запрошення на обід означає, що вас запросять на торжество. Якщо вам присниться, що ви обідаєте разом з іншими людьми, то вас чекає удача в прибутковій справі. Обідати на самоті — знак невдач, перешкод і розчарувань. Обідати з коханим уві сні — до розриву відносин, але тільки в тому випадку, якщо вам не сподобається обстановка або атмосфера, в якій проходив обід, або смак самого обіду. Рясний обід з’їсти уві сні — знак того, що ви можете зашкодити своєму здоров’ю або справах, якщо переборщити в чому-небудь. Дивіться тлумачення: Їжа та продукти за назвами.

Сонник Міллера

У сновидінні ваш обід проходив без компаньйонів — значить, у вас з’явиться вагомий привід для того, щоб серйозно поміркувати над проблемами, що мають для вашого життя велике значення. Обідати з обранцем — для молодої жінки сон означає сварку або остаточний розрив. Однак протікає в надзвичайно приємній обстановці, що приносить задоволення трапеза сниться до успішного розвитку їх відносин. Якщо уві сні ви отримали запрошення на обід, значить, відчувають до вас щиру симпатію люди наяву порадують своєю гостинністю.

Сонник Лонго

Обідати уві сні на самоті — передвістя того, що незабаром життя дасть вам серйозний привід для глибоких роздумів про дуже важливі для вас речі. Якщо молода жінка уві сні обідає зі своїм коханим — це віщує сварку або навіть повний розрив між ними. Якщо ж їх спільна трапеза протікає в надзвичайно приємній обстановці — їх відносини будуть розвиватися досить сприятливим чином. Отримати уві сні запрошення на обід віщує, що незабаром ви насолодитеся гостинністю розташованих до вас людей.

Англійська Сонник

З відчуттям задоволення є свій обід — це означає, що у ваше життя в недалекому майбутньому увійдуть потреба і позбавлення, зробивши шматок хліба недосяжною мрією. Несприятливий цей сон і для сімейного життя: друга половина і діти будуть постійно завдавати страждань.

Езотеричний Сонник

Обідали будинку — значить, виникне проблема зі здоров’ям, зокрема, існує ймовірність виявлення у вас шлункових захворювань. Обідали в гостях — без особливих витрат зробите якесь вдале придбання, отримаєте щось, що називається, на халяву.

Еротичний Сонник

Молодій дівчині обідати уві сні зі своїм коханим обіцяє сварку, вона може стати точкою в ваших стосунках. Але, якщо уві сні, обстановка була романтичною і надзвичайно приємною, то відносини їх будуть розвиватися дуже благополучно.

Китайський Сонник

Якщо жінка готує обід — до поліпшення вашого життя. Жінка бачить себе спочатку готує тісто, а пироги з нього підгоріли — до вагітності родички. Якщо чоловік побачив себе готують обід — до розлучення з дружиною.

Сонник Ванги

Побачити в сновидінні себе готують обід для своїх близьких і ненавмисно порізати руку під час заняття ножем — близьким до душі ваш темперамент. Це є причиною частих негараздів і лайки в вашому домі.

Сонник Хассе

Є обід — таке сновидіння означає, що вас запросять на якийсь вшанування; обідали разом з іншими — розбагатієте.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні, що ви вимагаєте обід або сніданок — зазнає стомлення наяву.

Сонник Цветкова

Обід в домашній обстановці сниться до втрат.

Сонник Менегетті

Ситний обід — розлад шлунка.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: