Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одружитися, до чого сниться одружитися уві сні

Коли трапляється одружитися уві сні, на ранок важливо згадати сюжетні подробиці свого сновидіння. Справа в тому, що сонник пропонує безліч суперечливих значень,, до чого сниться такий символ. Найчастіше це вісник змін і несподіваних рішень, які стосуються любовних відносин далеко не завжди.

Що говорить Міллер

Сонник Міллера двояко пояснює,, до чого сниться одружитися. Якщо сновидец наяву зазнає труднощів, символ означає напрочуд сприятливий збіг обставин, як ніби допомогу понад.

Таємне вінчання уві сні зазначає імпульсивність і часом надмірний альтруїзм. Такі риси характеру можуть як послужити добру службу, так і довести до банкрутства і інших неприємностей.

Пророцтва всіх часів і народів

Практично кожен сонник пропонує своє пояснення,, до чого сниться одружитися. У трактуванні О. Смуровой одружитися уві сні означає великі зміни. Щоб вони виявилися сприятливими, бажано взяти ситуацію під контроль.

Мусульманський сонник пропонує цікаве тлумачення сну тим, кому довелося одружитися: чим красивіше наречена, тим райдужні перспективи сплячого.

Передбачення Даніса акцентує на віці пари, яка вирішила одружитися. Похилі роки віщують подорож, середній вік благополуччя, бачити зовсім юну пару трапляється до додаткових зобов’язаннями.

Халдейський сонник обіцяє зустріч з обманщиком, яка доставить чимало прикрощів і навіть викличе нездужання.

Наречений, свідок, гість

Східний сонник розповість чоловікові, чому довелося бачити себе нареченим уві сні. Ви станете учасником таємничого дуже значущої події, яке потягне за собою безліч змін.

Якщо чоловікові приснилося бути свідком, його реальність зміниться на краще. Коли хлопець бере активну участь в підготовці торжества, попереду у сплячого непростий вибір.

Коли чоловікові довелося бачити себе в числі гостей, серед його близьких є недоброзичливець.

Хто наречена?

Цікаво дізнатися,, до чого сниться одружитися на циганці. Циганський сонник радить в найближчі дні триматися подалі від натовпу. Якщо приснилися пісні і танцю, фінансове становище може засмутити.

Якщо приснилося, що під фатою виявилася знайома, медіум Хассе обіцяє нові починання в справах. Якщо уві сні попало одружитися на незнайомці, висока ймовірність необачного вчинку наяву.

Одружуйтесь на багатій жінці? Попереду каяття в минулих гріхах, найчастіше в непослуху і сварках з батьками.

Як в перший раз

В сонник Азара знайдеться пояснення,, до чого сниться одружитися на своїй дружині. Якщо весільну святкування, яке вам приснилося, копія того, що мало місце бути наяву, сімейне життя знову наповниться пристрастями.

Це не єдине пояснення, що віщує одруження на своїй дружині. Тлумачення Цвєткова обіцяє загострення відносин. Одружитися заново трапляється напередодні або згуртування, або розлучення.

Якщо приснилося знову одружитися на колишній дружині, попереду нові горизонти: переїзд, зміна діяльності або фатальне знайомство.

Двоєженець

Якщо одруженому приснилося, як одружується вдруге, Старовинний оракул попереджає про можливу невірності другої половинки.

Те,, до чого сниться одружитися одруженому, обіцяє сімейні проблеми, які, як не дивно, тільки зближуватимуть подружжя.

Незвичайні молодята

Іноді уві сні можуть фігурувати зовсім немислимі зв’язку, наприклад, шлюби між родичами, включаючи тих, кого немає в живих. Сонник допоможе розшифрувати незвичайні образи.

 • Якщо довелося бачити, що чоловік одружений на іншій, грядуть сварки і проблеми;
 • Коли чоловік уві сні одружиться з іншою, в реальності остерігайтеся обману;
 • Якщо приснилося, як син розписався з нехорошою особливої, в сім’ю прийде благополуччя;
 • Якщо довелося обвінчатися з братом, втомить настирливий кавалер;
 • Іноді одруження з братом обіцяє хвороби родичів;
 • Якщо уві сні довелося одружитися на матері, пора подбати про здоров’я;
 • Примарилося, що померлий батько зібрався одружуватися? Щасливо позбудетеся від турбот.
 • Сновидицей виходить заміж

  Якщо приснилося пропозицію про заміжжя, в дійсності належить співбесіду або переговори про важливій справі. Іноді бачити уві сні, як пропонують стати дружиною, трапляється незадовго до побутових негараздів і клопотів.

  Чи не хотіти виходити заміж доводиться напередодні переоцінки життєвих цінностей. Коли наречений уві сні занадто старий, гряде чорна смуга.

  Сонник пояснює,, до чого сниться слов’янської дівчині, як неросійський чоловік кликав заміж. Якесь яскрава подія надовго, якщо не назавжди, порушить звичний життєвий уклад.

  Передвесільні турботи

  Сонник допоможе дізнатися, що означає збиратися створити сім’ю. Якщо уві сні ви говорите про майбутніх дітей, у запланованого наяву справи відмінні перспективи. Якщо довелося бачити себе нареченою і збиратися під вінець, від задуму краще відразу відмовитися.

  Коли уві сні збиратися на весільне торжество пощастило комусь із близьких, сновидец незабаром припинить спілкування з цією персоною.

  Весільні прикмети

  Сонник звертає увагу, як виглядала весілля. Коли наречений — кращий друг, в реальному житті виповниться заповітне бажання. Якщо молоді прямо із загсу вислизнули в подорож, чекайте добрих звісток.

  Надлишок веселощів передвіщає сум. Якщо наречені змусили себе чекати, у сплячого вдало складеться сімейне життя.

  Не відбулася весілля

  Слід знати, до чого сниться, як один хотів одружитися, потім раптом передумав. Такий сюжет віщує сумнівну угоду або відверте шахрайство.

  Коли сам сплячий відмовився їхати в загс, якесь неприємна подія змусить знизити вимоги до рівня життя.

  Наречена, що втекла з-під вінця, передрікає розчарування.

  Сонник одружитися, до чого сниться одружитися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: